Byl to fantastický výlet, dostali jsme pětihvězdičkový servis za pětihvězdičkovou cenu. Resort je obrovský, je tam hodně pokojů, čehož jsme se zpočátku obávali, ale dav je v tom velkém prostoru dobře rozmístěný, nikde to nerušilo. Jsou tu programy, které stojí za vyzkoušení, výlet do Saony a průzkumník delfínů byly skvělým zážitkem.
PlážNo, tahle vlastně nebyla dokonalá: bílá písečná pláž u hotelu je velká a krásná, brzy ráno úplně opuštěná (dobrý východ slunce stojí za to vidět), ale třetí nebo čtvrtý den naší dovolené se na břeh vyplavila hromada mořských řas, což znamenalo, že se v oceánu už nedalo plavat(!). Snažili se ji odstranit a vyčistit, ale nepodařilo se jim to, dokud jsme se nedostali domů. Zbyl tedy bazén a tyrkysová zázračná voda Saony :) Takže jsme to vyřešili, moc nám to nechybělo, ale když o tom tak přemýšlím, je to těžké, když je na pláži za jasného slunečného dne v resortu u oceánu červená vlajka. Saona - pokud jedete jen na jeden výlet, tak tohle by mělo být ono. Pláž, voda, jako na pohlednicích (hledejte ji, prohlížejte si její obrázky) a OPRAVDU je. Je to naprosto neuvěřitelný pohled a pocit, voda má 28 stupňů, tady si můžete pořídit nezapomenutelné fotky svého života. Vyplatí se zvolit výlet na jachtě MAUI I-II, a to nejen kvůli skvělé organizaci, ale také proto, že se ke břehu dostanou PRVNÍ, takže ve vodě/na břehu je jen velmi málo lidí. Během hodiny a půl připlouvají menší lodě a čluny a od té chvíle je na břehu i ve vodě hemží lidmi – v té době už naše jachty pokračovaly k lagunám.
StravaVidím to jako pětihvězdičkové, je tam spousta tematických restaurací, kde se dá jíst v rámci all inclusive, ale jsou i některé, kde si musíte rezervovat stůl. V restauracích si každý našel, co hledal, dominikánská, evropská, mexická, italská, americká atd. kuchyně. Neměli jsme žádné stížnosti.
UbytovaniePronajali jsme si mezonetový pokoj, dvě děti (13+16) byly dole na velké manželské posteli, my jsme byli nahoře na manželské posteli, bylo to naprosto v pohodě. Dvě koupelny, dvě toalety, klimatizace dole i nahoře, bylo to moc dobré. Naše ubytování bylo v golfovém areálu, ale odtud to bylo pět-šest minut chůze do centrální budovy+restaurace, takže jsme alespoň šli dolů na snídani :) Nevadilo nám to, ale stojí za to s tím počítat.
SlužbyAni tady jsme si moc na co stěžovat nenašli, spousta lidí pracuje na tom, abychom měli maximální pohodlí, a je to znát. Personál restaurace, pokojová služba, nosiči zavazadel, recepce, všichni jsou trpěliví a milí. Je tu spousta obchodů, kde si můžete koupit všechno, suvenýry, plavky, oblečení, golfové vybavení, doutníky, šperky, zkrátka cokoli :) Divadelní sál je obrovský a skvělý, představení jsou špičková, stojí za to se podívat na denní show od 21:00 večer. Koktejlové bary jsou všude, na požádání vám okamžitě umíchají banánové daiquiri, ať už v bazénu, v divadelním sále, v aquaparku. Je tu spousta sportovních příležitostí, k dispozici je spousta kurtů na tenis, basketbal, plážový volejbal, paddle tenis a je tu i obrovské golfové hřiště. Trochu zvláštní bylo, že jen velmi málo zaměstnanců mluvilo anglicky/německy, neměli ani tu nejzákladnější slovní zásobu (museli jsme se domlouvat, kdy se restaurace otevře) - preferovali španělsky mluvící! (a to jsme nebyli my :)) Kdyby se vyskytl nějaký vážnější problém/otázka, rychle by našli někoho, kdo mluví anglicky, ale stojí za to navštívit i recepci a je tam samostatná kancelář pro služby hostům (!), kde poskytují velmi milé a chápavé služby prakticky na jakékoli téma.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate