Casa Marina Reef Hodnotenie: 4/5 Dominikánska republika, Puerto Plata, Sosúa
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2024
Nedoporučuji tento hotel. I když jsme si koupili WiFi, po většinu času ani nefungovala stabilně, tudíž jsme nemohli kontaktovat nikoho, ani v app Mytui, servis tui nebo mailově či zavolat, jelikož je tam velice drahý roaming.
Nedoporučuji tento hotel. I když jsme si koupili WiFi, po většinu času ani nefungovala stabilně, tudíž jsme nemohli kontaktovat nikoho, ani v app Mytui, servis tui nebo mailově či zavolat, jelikož je tam velice drahý roaming.
Pláž v zátoce byla jen pro VIP hosty.
StravaJídlo bylo silně podprůměrné až nekvalitní.
V jídelně často zapáchalo zkažené jídlo, byl to velice silný puch.
Jídelna, kde se jedlo a sedělo, byla také špinavá.
Ke konci zájezdu jsme z jídla na hotelu dostaly silné bolesti žaludku, které se potom nejvíce projevily na cestě zpět, v letadle nás museli ošetřovat stevardi. Nutno dodat, že jsme jídlo na hotelu omezili, z důvodu mizerné kvality, ale nikdy jsme nejedli mimo hotel.
Hotel byl dost špinavý.
Jezírka byla u restaurací silně znečištěná.
Záchody po celém resortu byly všude věčně špinavé, použitý toaletní papír všude po podlaze, úklid tam velice vázl.
Z klimatizace na pokoji se pravidelně linul zápach.
Náš pokoj byl plný pavučin a pavouků za postelí.
Bazény se nečistily, ani smetí, co vítr přivál.
Uvnitř hotelu pořád někdo kouřil, i když je uveden jako nekuřácký.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Michaela S.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi dobrá dovolená, moc jsme si jí s dcerou užily. Hotel na krásném místě, moc hezký arél, nádherná pláž i bazény. Lehátka a slunečníky k dispozici. Velmi dobrá čistota všude. Pokoj by již zasloužil rekonstrukci, ale stále vyhovující. Jediný problém byl tlak teplé vody, takže sprchování bylo trošku dobrodružnějsí. Jídlo bylo pestré a chutné, nejlepší byly snídaně. Personál restaurací, barů a úklidu byl moc fajn a příjemný.
Recepční velmi nepříjemné a nekompetentní. Služby německé CK by mohly být lepší - např.letecké spojení při zpáteční cestě nebylo optimální, byl k dispozici podstatně vhodnější let z Frankfurtu do Vídně. Výlety zakoupené od delegáta byly celkem dobré, ale průvodci hrozní.
Velmi dobrá dovolená, moc jsme si jí s dcerou užily. Hotel na krásném místě, moc hezký arél, nádherná pláž i bazény. Lehátka a slunečníky k dispozici. Velmi dobrá čistota všude. Pokoj by již zasloužil rekonstrukci, ale stále vyhovující. Jediný problém byl tlak teplé vody, takže sprchování bylo trošku dobrodružnějsí. Jídlo bylo pestré a chutné, nejlepší byly snídaně. Personál restaurací, barů a úklidu byl moc fajn a příjemný.
Recepční velmi nepříjemné a nekompetentní. Služby německé CK by mohly být lepší - např.letecké spojení při zpáteční cestě nebylo optimální, byl k dispozici podstatně vhodnější let z Frankfurtu do Vídně. Výlety zakoupené od delegáta byly celkem dobré, ale průvodci hrozní.





