Vila Marinko Chorvátsko, Makarská riviéra, Promajna
Adriana V.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
od 128 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Adriana V.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
od 128 € za os.
Silvie V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Markéta P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Martin Franz
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Celkově jsem velmi spokojený s dovolenou. Možná pojedu na stejné místo, nebo někam blízko zas nějakou příští dovolenou.
Škoda jen, že Promajně není půjčovna kol, a musí pro ně jít do Baška Voda nebo Makarská.
Celkově jsem velmi spokojený s dovolenou. Možná pojedu na stejné místo, nebo někam blízko zas nějakou příští dovolenou.
Škoda jen, že Promajně není půjčovna kol, a musí pro ně jít do Baška Voda nebo Makarská.
Pláž se mi líbila. Někdy voda byla u pláže zanesena travou a listím, ale tento stav obvykle trval třeba jen jeden den a pak se voda zase vyčistila. Jinak pláže čisté, přes den opravdu velká koncentrace lidí na hlavní pláži kousek od hotelu, ale dalo se jít na pláže ne příliš daleko od hlavní pláže, a tam koncentrace lidí nebyl tak veliká.
StravaJediné co mi u stravy chybělo, byla absence ovoce u snídaně, uvítal bych rozmanité druhy formou švédského stolu.
UbytovanieVila Čale. Na pokoji by mohlo být nějaké nádobí jako miska nebo příbor. Koupelna byla šitá trochu horkou jehlou. Vše udělané narychlo, spíše účelově. Vyměnit židle na balkonech. Nyní jsou těžké s kovovou konstrukcí a je slyšet čisté vrzání posouvání, což vadí spíše v nočních hodinách.
SlužbyPersonál milý a ochotný. Prostory čisté a útulné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Karolína M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Líbilo se nám, vše bylo super.
Líbilo se nám, vše bylo super.
Pláž byla sice hodně blízko od hotelu ale je většinou v sezóně hodně narvaná. Takže jsem chodila déle od hotelu a restaurací.
StravaStrava také odpovídala ceně, na výběr k snídani bylo sousta možností jídla, večer k večeři bylo na výběr ze dvou jídel. Poměr, cena a výkon —> super
UbytovanieUbytování vzhledem k ceně odpovídalo a neměla jsem s ničím problém.Ubytovaní je v takovém starším stylu ale 100% dostačující. Na pokoji byla k dispozici varná konvice, TV, lednička, fén, trezor a i dokonce kulíky na prádlo, které jsem si zapomněla doma, takže se to moc hodilo.
SlužbySlužby hotelu super
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 132 € za os.
Jaroslav F.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Naprostá spokojenost--
Naprostá spokojenost--
Pláž čistá, udržovaná, vzhledem ke konci sezony nepřecpaná.
StravaPolopenze vhodně řešená, kvalita stravy velmi dobrá.
UbytovanieUbytování bez závad
SlužbySlužby v pořádku, delgát se zřetelně snažil o zachování dobrého jména cesz. kanceláře.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Krásné prostředí, delegát výborný. Ubytování dobré, na přespání stačilo.
Krásné prostředí, delegát výborný. Ubytování dobré, na přespání stačilo.
Markéta N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Krásné, čisté a útulné místo. Plno zábavy a příjemných lidi
Krásné, čisté a útulné místo. Plno zábavy a příjemných lidi
Oblázková pláž.
StravaNeměli jsme jídlo, ale kuchyňka byla plně vybavená a mohli jsme si vařit . V restauraci dobrý výběr.
UbytovanieUbytování super. Čisto, plně vybavené. Nová koupelna
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Olga P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Zklamaná
Zklamaná
Znečištěné ????????
UbytovanieMravenci. Nepořádek pod lůžky. Nefunkční WiFi. Slabý signal
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Dovolená na klidném místě, dojezd blízko Makarské a Baška Voda
Dovolená na klidném místě, dojezd blízko Makarské a Baška Voda
Pláž byla super
StravaStrava byla po celou dobu pobytu dobrá.
UbytovanieUbytování jsme očekávala horší kvalitu ubytování , byla jsem ale zaskočená úklidem. Sprchový kout nebyl umytý celý zřejmě celou sezónu. Utržené držadla na ručníky. 2x toaletní rulička na celou dobu pobytu, pytel do kosme ani nemluvím. Prostěradla roztržená, takže vylézala flekatá matrace …. Očekávala jsem alespoň čistotu.
SlužbyV nabídce byla TV a WiFi. Nefungovalo ani jedno. Po upozornění delegáta nám bylo řečeno ze s telefonem musíme na chodbu …
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Kamila K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Do pavilonu DUKIČ už nikdy více.Okolí jinak moc hezké.
Do pavilonu DUKIČ už nikdy více.Okolí jinak moc hezké.
Pláž pěkná, moře krásné.
StravaStrava dobrá, chutnalo nám.
UbytovaniePokoje neuklizené, koupelna+záchod katastrofa , povlečení špinavé a roztrhané.
SlužbySlužby žádné vše co bylo uvedeno, že nám je k dispozici tak nefungovalo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Vladimíra Ř.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme spokojeni.
Byli jsme spokojeni.
K pláži je to opravdu kousek. Do pěti minut jsme byli od hotelu ve vodě. Vcelku čisto, oblázková pláž. Ráno téměř nikdo, odpoledne a večer více lidí, ale vždy jsme našli svoje místo. Voda nádherná, čistá.
StravaSnídaně i večeře byly formou bufetu, až na jediný večer vše bylo v pořádku a jídla bylo dostatek. V pátek večer jsme přišli na večeři o půl osmé a nebylo tu téměř nic. Čekali jsme na dovaření špaget, masa bylo poměrně dost, nebyly však přílohy a zelenina. Dezerty taky ne. Večeře se měly podávat až do 21 hodin, ale neodpovídalo to. Zřejmě to bylo z důvodu grilování venku:-(. Obědy prý lze dopředu objednat, to jsme se však dověděli až poslední den, škoda, o této informaci jsme nevěděli, neinformovali nás.
UbytovanieUbytování pěkné, měli jsme dva pokoje s výhledem na moře. V prvním patře měly pokoje spojený balkon, ale diskrétně oddělený. Pokoje klimatizované, trezor, minibar. Úklid denně. Co bych vytkla, bylo v jednom z pokojů pokažené zavírání venkovních žaluzií. Také koberce v celém hotelu by zasloužily výměnu, jsou v docela havarijním stavu.
SlužbyBazén k dispozici, Wi-Fi, parkování před hotelem, obrovská terasa se spoustou míst i diskrétně oddělených.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anna H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Martina Přichystalová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám velmi líbila, ale jediné co nám celkový dojem z dovolené pokazilo, bylo jednání CK ROS.BR. První problém byl hned v den odjezdu, protože nám byl sdělen špatný čas odjezdu. Napsali nám čas 19:25 hod z Prostějova a po 15.hod nám volal řidič svozu, kde jsme, že jsme měli v 15 hod odjíždět. Nakonec se to vyřešilo tím, že pro nás přijeli až do Bohuslavic a tím už vzniklo zpoždění. Nejvíce nás naštvalo, že se nám nikdo z cestovky neozval, jak to dopadlo a ani se neomluvil. Poté nás překvapilo, že autobus do Promajny nezajíždí, vysadili nás na autobusové zastávce nad ní a sami jsme si museli volat ubytovateli, aby pro nás přijel. Nechápu, proč tam není delegát, který by toto všechno zařizoval. Ubytování bylo super, na to nemůžeme říct nic špatného. Ale v den odjezdu, kdy jsme museli v 9 hod ráno vyklidit pokoj a poté nám přišla zpráva, že odjezd je až 20:20 hod a my museli celou tu dobu čekat na chodbě vily, jelikož od rána celý den pršelo a bouřilo a nebylo se kde schovat, tak zakončení dovolené tímto způsobem jsme si vůbec nepředstavovali. Po této zkušenosti bychom tuto cestovku nikomu nedoporučili.
Dovolená se nám velmi líbila, ale jediné co nám celkový dojem z dovolené pokazilo, bylo jednání CK ROS.BR. První problém byl hned v den odjezdu, protože nám byl sdělen špatný čas odjezdu. Napsali nám čas 19:25 hod z Prostějova a po 15.hod nám volal řidič svozu, kde jsme, že jsme měli v 15 hod odjíždět. Nakonec se to vyřešilo tím, že pro nás přijeli až do Bohuslavic a tím už vzniklo zpoždění. Nejvíce nás naštvalo, že se nám nikdo z cestovky neozval, jak to dopadlo a ani se neomluvil. Poté nás překvapilo, že autobus do Promajny nezajíždí, vysadili nás na autobusové zastávce nad ní a sami jsme si museli volat ubytovateli, aby pro nás přijel. Nechápu, proč tam není delegát, který by toto všechno zařizoval. Ubytování bylo super, na to nemůžeme říct nic špatného. Ale v den odjezdu, kdy jsme museli v 9 hod ráno vyklidit pokoj a poté nám přišla zpráva, že odjezd je až 20:20 hod a my museli celou tu dobu čekat na chodbě vily, jelikož od rána celý den pršelo a bouřilo a nebylo se kde schovat, tak zakončení dovolené tímto způsobem jsme si vůbec nepředstavovali. Po této zkušenosti bychom tuto cestovku nikomu nedoporučili.
Pláž blízko, velká, voda čistá. Lidí strašně moc, až to ztrácí kouzlo Chorvatska.
StravaStravu jsme měli vlastní, takže nemůžeme zhodnotit.
UbytovanieUbytování bylo super, byli jsme velice spokojeni. I paní domácí na nás byla moc milá.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Michal M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jan D.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Martin L.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou jsme si kopili cca týden před odjezdem a nestačili jsme se divit. Nikdo se o Vás nepostará, ale na druhou stranu, jaké si to uděláte takové to máte. Pokud jedete za sluníčkem a čistým mořem pak ANO, pokud čekáte, že za zaplacený zájezd dostanete odpovídající služby pak NE.
Dovolenou jsme si kopili cca týden před odjezdem a nestačili jsme se divit. Nikdo se o Vás nepostará, ale na druhou stranu, jaké si to uděláte takové to máte. Pokud jedete za sluníčkem a čistým mořem pak ANO, pokud čekáte, že za zaplacený zájezd dostanete odpovídající služby pak NE.
Čistá, plná lidí (holt hlavní sezóna). Moře osvěžující.
StravaStravu jsme měli vlastní.
UbytovanieUbytování bylo jednoduché, vybavení apartmánu neodpovídalo nabídce, např. TV, terasa či balkón, v koupelně bez zrcadla, postel 50 let stará, opadané kachličky atd. - jednoduše zařízeno a vybydleno.
SlužbyZde postrádáme absolutní absenci služeb, asi jen díky tomu, že jsme delegáta neviděli, telefon nebral a nakonec jsme zjistili, že v tomto letovisku ani nikdy nebyl a nevěděl kam vůbec klienty ubytovává. V podstatě si připadáte jako zvěř na pastvě, neboť nás při příjezdu i odjezdu nechali stát bezprizorně u Konzumu či u magistrály v trávě min 2 hodiny, aby jste se pak přesunuli do Bašky Vody, kde pokračujete v čekání na bus do ČR.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lucie H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lucie O.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Užili jsme si pohodovou dovolenou mimo sezónu. Jen počasí tak trošku aprílové. Ubytování nás zklamalo, neboť bylo úplně jinde, než bylo původně uvedeno. Strava výborná, výběr ze tří jídel.
Užili jsme si pohodovou dovolenou mimo sezónu. Jen počasí tak trošku aprílové. Ubytování nás zklamalo, neboť bylo úplně jinde, než bylo původně uvedeno. Strava výborná, výběr ze tří jídel.
Jelikož jsme byli již po hlavní sezóně, byly pláže poloprázdné. Přístup do moře pozvolný, voda čistá a příjemně teplá.
StravaNemůžeme si stěžovat. Jídlo se podávalo ve 100m vzdáleném penzionu. Snídaně byla podávána v jednotlivých porcích(šunka, salámy, sýr, pomazánka, párek.....) a na stole bylo vždy na výběr sladké jídlo-několik druhů marmelád, med, nutela, máslo, lupínky, káva, mléko, čaj......Večeři jsme si vybírali den předem ze tří jídel, +domácí polévka. Polopenze nám úplně stačila. Párkrát jsme si zašli na ryby. určitě můžeme doporučit resturaci Azimut, kterou najdete za Promajnou na stezce směrem do Bašky vody nad malým přístavem. Obrovské porce za dobrou cenu. Jídlo výborné, chutné a lahodící i oku.
UbytovanieNebyli jsme ubytovaní přímo ve Vile Helena ***, ale v pensionu ve větší vzdálenosti od pláže, než bylo původně uvedeno. Celkem 4 pokoje se společnou maličkou halou, přes kterou jsme museli chodit do koupelny, kde při sprchování tekl potok přes celou koupelnu, jelikož sprchový kout netěsnil. Všechny dveře vrzaly a skřípaly, takže pokud někdo musel v noci několikrát použít WC, všechny hosty probudil. tři z pokojů měly balkonek, náš jen dveře na společnou terásku, kde se nedalo kvůli obrovské lavici a stolu ani otočit a navíc zde byl i vchod do společné kuchyňky, takže neustále někdo procházel kolem našich dveří, které jsme samozřejmě měly otevřené a náš pokoj měl celý jako na dlani. Jednoduše řečeno: naprosto žádné soukromí. Navíc pan a paní domácí(postarší manželé) měli představu, že nejpozději ve 22:00 budou všichni na svých pokojích spát a penzion zamčený. Pokud tomu tak nebylo, byli další den nepříjemní, neodpovídali na pozdrav a vyčítali, že se nevyspali. Nařízenou večerku jsme zažili naposled na pionýrském táboře!!!! O tomto nebyla v informacích o zájezdu ani zmínka. Tento penzion je vhodný spíše pro starší hosty, ale ne pro mladé a myslím ani pro rodiče s dětmi není vhodný.
SlužbyCo se týče služeb uvedených v nabídce CK, tak v penzionu Granic, ve kterém nás ubytovali-veškeré žádné! O ručníky jsme si musel říci a paní domácí je tedy nechala jen tak pohozené pro všechny v hale na stole. Wi-Fi nebyla. TV jen ve společné hale. Už jsme měli obavy, že i ten závěrečný úklid nebude a ještě budeme utírat prach, vysávat a převlíkat postele.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jiří R.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Klidnější penzion na Makarské riviéře s příjemnou paní provozní, se kterou se domluvíte česky.
Klidnější penzion na Makarské riviéře s příjemnou paní provozní, se kterou se domluvíte česky.
Hlavní pláž kousek od penzionu je krásná a široká, ale stále plná se spoustou děti a kuřáků. Stačí ale poodejít stranou a dají se najít klidné koutky. Všude je dostatek borovic se stínem. Moře úžasné.
StravaDobrá domácí strava, snídaně každý den trochu jiné, chybí čepované pivo. V okolí hodně restaurací s výbornými mořskými specialitami a vynikající zmrzlinou. Stánky s čerstvým pečivem, ovocem a zeleninou, místním vínem, 3 obchody. Pivo drahé a ne moc dobré.
UbytovanieZrekonstruovaný penzion s výbornou klimatizací na každém pokoji, balkóny s výhledem, pokoje se základním vybavením.
SlužbyPřátelský přístup, široká nabídka výletů, zvláště doporučuji plavby organizované paní Mirkou.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Hana A.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkná dovolená, vyšlo krásné počasí.
Jako obvykle při autobusové dopravě pro příjezdu čekání na uvolněný pokoj , v našem případě od 7 h. ráno do cca 14 h. Při odjezdu uvolnění pokoje do 10 h a odjezd v 19 h. V případě hezkého počasí se lze ještě koupat, jinak je to nekonečné čekání.
V případě penzionu JOZE je umožněno dát kufry před budovu ke zdi, kde celý den praží slunce, mělo by se umožnit dát zavazadla dovnitř do malého vestibulu.
Pěkná dovolená, vyšlo krásné počasí.
Jako obvykle při autobusové dopravě pro příjezdu čekání na uvolněný pokoj , v našem případě od 7 h. ráno do cca 14 h. Při odjezdu uvolnění pokoje do 10 h a odjezd v 19 h. V případě hezkého počasí se lze ještě koupat, jinak je to nekonečné čekání.
V případě penzionu JOZE je umožněno dát kufry před budovu ke zdi, kde celý den praží slunce, mělo by se umožnit dát zavazadla dovnitř do malého vestibulu.
Uvádí se vzdálenost od moře 80 metrů, není tomu tak, je vyšší, nejméně 200 m. Pláž se uvádí jako oblázková, je ale kamenitá, udržovaná v čistotě. Poblíž jsou malé obchůdky s možností nákupu ovoce, zmrzliny a dalšího občerstvení.
Pláž využívají především rodiny s malými dětmi, takže pro toho, kdo hledá klid na pláži, to opravdu není. Na pláži se dá říci, že je hlava na hlavě. Kdo si ráno neobsadí lehátko, má později smůlu.
Snídaně dobré, chybělo sladké pečivo (přitom v popisu zájezdu je uvedeno).
Večeře průměrné, vynikající polévky, hlavní jídlo horší, čekala jsem něco lepšího. Nabídka ze tří jídel, ovšem to třetí je pro dospělého celkem nezajímavé, např. krupiční kaše apod. Dezert např. jablko, kousek melounu, malé sladké pečivo z obchodu, nic domácího, někdy nic.
Ubytování standardní, s klimatizací, malou koupelnou a WC, dle mého názoru v souladu s cenou.
SlužbyDelegátka přítomna takřka neustále v penzionu, velmi příjemná a vstřícná. Atmosféra velmi domácká.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dagmar P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám líbila,pojedeme zase.Až na zdržení na hranicích při zpáteční cestě 1,5 h
Svoz byl nahlášen na 14.30 a přijeli až v 16h. V takové horko k nevydržení čekat
Dovolená se nám líbila,pojedeme zase.Až na zdržení na hranicích při zpáteční cestě 1,5 h
Svoz byl nahlášen na 14.30 a přijeli až v 16h. V takové horko k nevydržení čekat
K pláži to nebylo daleko.Večery klidné.Množství lidí tak akorát.Pláž čistá. Nebyla jsem spokojená s místním chorvatem,který se na nás osočil,že jsme si sedli na pláži na lavičku,kterou držel své rodince.Myslím,že lavičky jsou pro všechny.
StravaStravu jsme měli vlastní,ale ochutnali jsme i ryby,zmrzlina perfektní
UbytovanieUbytování se nám líbilo,čisto a příjemný majitel i s paní. Byli jsme ubytováni na východ,takže v pokoji odpoledne perfektně.
Službyjsem spokojená
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Alžběta Kupczynová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vila INES je kousíček od pláže, jen přejít cestu.
Vila INES je kousíček od pláže, jen přejít cestu.
Pláž vcelku čistá, kamenitá.
UbytovanieDvoulůžkový pokoj klasicky, ale vkusně vybaven.
SlužbyCelkový dojem velmi dobrý, jen pro lidi, mající rádi klid nevhodný. Vila se nachází v uličce na hlavní třídě.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 212 € za os.
Martin M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nám se v Promajně líbilo, velice klidné místo, žádný noční hluk, žádný nepořádek. 2 obchůdky, několik restaurací a barů, pošta, pár obchůdku se suvenýry, nějaké ty dětské atrakce. Pěkné procházky po pobřeží do Bašky Vody nebo Makarské.
Nám se v Promajně líbilo, velice klidné místo, žádný noční hluk, žádný nepořádek. 2 obchůdky, několik restaurací a barů, pošta, pár obchůdku se suvenýry, nějaké ty dětské atrakce. Pěkné procházky po pobřeží do Bašky Vody nebo Makarské.
Kamenitá, celkem příkrý sestup do moře. Voda čistá.
StravaObyčejná, ale chutná jídla.
UbytovanieVila je 3 podlažní. Dole trvale žijí postarší majitelé. Pronajímá se 2. patro. Na patře jsou 4 pokoje se společnou místnosti se stolem a TV. Zařízení pěkné, čisté, klimatizace funkční, ale běžet může jen do 23.hod(na tom trvali majitelé). Kuchyňka společná, se základním vybavením, čistá, využili jsme jen rychlovarnou konvici. Mínus byl viděl v neustálém dohledu majitelů, kolem kterých vždy musíte projít po terase. Špatně rozložené pokoje(náš pokoj měl koupelnu přes společenskou místnost, 2 pokoje měli vstup do koupelny přímo z pokojů),4.vedle přes spol.místnost. Balkon ok, situován na moře, i když 80% výhledu tvoří dům v popředí. 3.patro je nejspíš pro VIP klientelu. Parkování horší, úzká příjezdová cesta a místo jen pro 1 auto.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Igor Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola to vydarená dovolenka,počasie výborné
Bola to vydarená dovolenka,počasie výborné
dobrá,dalo sa nájsť miesto aké komu vyhovuje,more čisté
StravaDobrá,celkom pestrá,porcie veľke,porsonál príjemný
UbytovanieSpokojnosť,na dovolenku dobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate