Dovolená byla dobrá, občas jsem musela něco překousnout, celkem ochotný personál narážel na nezájem majitele apartmánu, přesto se snažil pomoci.
PlážPláž byla vzdálená tak 300m, bohužel převýšení bylo tak 200m. Voda byla celkem čistá a fajn teplá. Lidí bylo méně, tak se šnorchlovalo jedna báseň.
UbytovanieParkování - to jsem ještě nikde nezažila, parkování bylo otřesné, skoro žádné místo a když už bylo volno, tak to bylo téměř na milimetry. Ráda cestuji každý den jinam, proto mě to dost trápilo.
Ubytování - za dobrou cenu jsem nečekala zázrak, ovšem rozbitý nábytek (všechny židle), ulomené dvířka mrazáku, zbytky jídla v lednici, sprcháč bez závěsu, rozbitý mop na vytření koupelny, zbyl jen smradlavý hadr, dále problém největší, v ložnici se nedalo větrat, bylo rozbité francouzké okno. Majitel dle recepční o problému věděl minimálně měsíc. Problém byl vyřešen až druhý týden, kdy nás přestěhovali o patro výše, ten samý pokoj (jen dražší) byl vybaven železným kvalitním nábytkem a sprcháč měl závěs :-) To, že jsem přijela až druhý den ubytování a pokoj ještě nebyl připraven, povlečení a ručníky jsem si na apartmán vezla sama z recepce hotelu, to už byla jen drobnost. Celkově se mi v Trogiru místní zdály trošku divní, například vás klidně pustí na placené parkoviště, kde již není místo k zaparkování! O stříkání vody a házení kamení na hosty hotelu ani mluvit nebudu, to bylo zcela jistě jen náhodné selhání jednotlivce. Ovšem na celkové atmosféře se to trochu projevilo. Tak či onak, místo je to krásné a stejně jsem cestovala kažý den jinam a sem se vracela jen přespat. Na konec člověku zbydou jen ty hezké vzpomínky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate