Vila Bimbašič Hodnotenie: 3/5 Chorvátsko, Istria, Pješčana Uvala
Jaroslava L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Jaroslava L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
David T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Klidná dovolená.
Klidná dovolená.
Kulaté kamínky průměr 2 až 3 cm vyžadovali boty do vody. Pláž celkem uklizena, ale sem tam vajgl dá našel. Slunečník do země člověk nezapichne, a půjčit stojan za 30 kun jsme nedali, tak jsme na tajnacku půjčovali jen ráno a podvecer- zdarma.
StravaVlastní. V okolí přiměřená.
UbytovanieČisté, celkem vybavené, nebýt rozvržených postelí, skvělé.
SlužbyKlimatizací plánuji pristi rok, jinak Kotelník vstřícný a šikovný. WiFi ficelo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Eva M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pješčana Uvala je klidné místo, vhodné pro rodinu s dětmi. V blízkém okolí možnost mnoha výletů.
Pješčana Uvala je klidné místo, vhodné pro rodinu s dětmi. V blízkém okolí možnost mnoha výletů.
Na pláž velmi blízko - od apartmánu cca 3 minuty pěšky s dětmi. na pláži oblázky a kameny, vstup do moře dobrý. ježci nebyli žádní. V zátoce bylo více naplavenin, ale o asi 200m dál je volné pobřeží, kde bylo čisto.
StravaStrava vlastní, vařili jsme si sami. v místě jen drobné občerstvení, na hlavním jídle v restautraci jsme nebyli.
UbytovanieUbytování v apartmánu, starší, jednoduché ale dostačující vybavení. Jen chyběly drobnosti v kuchyni (struhadlo).
SlužbyDomluva s majiteli apartmánu bez problémů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petr Koželuh
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Radek B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Martina F.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hezké okolí i pláž. Ubytování standard. Pro rodinnou dovolenou ideál. Parkování nebylo u ubytování ale na blízkém odstavném místě :( jinak super
Hezké okolí i pláž. Ubytování standard. Pro rodinnou dovolenou ideál. Parkování nebylo u ubytování ale na blízkém odstavném místě :( jinak super
Kateřina Štrobachová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou jsme si uzili
Dovolenou jsme si uzili
Pláž skvělá, moře čisté.
StravaVařili jsme si sami
UbytovanieUbytování bylo strohé ale čisté ale cena odpovídala.
Služby/
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaroslav Leity
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojen
Spokojen
Dobrá bez možnosti si dojít na wc.Bylo zavřené
UbytovanieV popisu je uvedo jiny počet než ve skutečnosti byl.Byla jedna ložnice byla navíc což bylo vynikajicí.Akorát že okno v tomhle pokoji bylo na dvorek kde bydlí majitele a díky jejich časnému vstávání a provádění domácích pracích jsme byli vzhůru každý den o 5 hod.V popisu byla myčka což není pravda.O gril jsme museli požádat a byl nám s nechutí donesen.Venkovní sprcha nebyla vůbec.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Šárka Křišťálová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Michal V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Roman C.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Alena Ribárová Řihoutová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemně strávená dovolená v klidném prostředí.
Příjemně strávená dovolená v klidném prostředí.
Co se týká pláže a dalších míst ke koupání,myslim, že velikostí odpovídají oblasti. Vždy se dalo vhodné místo najít. Pláž, alespoň v tomto období, nebyla přeplněná a ani znečištěná.
StravaStravu jsme si zajišťovali sami.
UbytovanieApartmán splnil naše očekávání, byl čistý, prostorný. Dostalo se nám i milého přijetí od majitelů apartmánu, kteří se o nás po celou dovolenou starali, abychom měli vše, co jsme potřebovali.
SlužbyI přesto, že v "manuálu" k dovolené bylo uvedeno, že si je třeba vzít s sebou povlečeni na postele,nebylo potřeba, vše bylo zajištěno majiteli apartmánu, včetně dostatečného množství ručníků a osušek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Martina O.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tomáš N.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Gábor Horváth
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dostali jsme to, co jsme očekávali, apartmán byl takový, jaký ukazovaly fotografie.
Dostali jsme to, co jsme očekávali, apartmán byl takový, jaký ukazovaly fotografie.
Michal Zikmund
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
s dovolenou od všech účastníků maximální spokojenost. :-)
s dovolenou od všech účastníků maximální spokojenost. :-)
Iveta K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi pekne ubytovani.dle nasich predstav.k mori kousek.doporucuji pro rodice s detmi.koupani pro deti.plaz oblazkova.krasne misto
Velmi pekne ubytovani.dle nasich predstav.k mori kousek.doporucuji pro rodice s detmi.koupani pro deti.plaz oblazkova.krasne misto
Martin F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Miluše Slámová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Z dovolené jsme přijeli spokojeni.Počasí se vydařilo nádherné, voda v moři teploučká, takže jsme využívali každodenní koupání.Nelíbil se nám celkový nepořádek v Chorvatsku, nepořádek na přístupových cestách k plážím, a nedostatek a čistota toalet v blízkosti pláží. Jinak jsme si vše užili.
Z dovolené jsme přijeli spokojeni.Počasí se vydařilo nádherné, voda v moři teploučká, takže jsme využívali každodenní koupání.Nelíbil se nám celkový nepořádek v Chorvatsku, nepořádek na přístupových cestách k plážím, a nedostatek a čistota toalet v blízkosti pláží. Jinak jsme si vše užili.
Navštěvovali jsme místa ke koupání, kde není velké množství lidí, tudíž to nebyly oblázkové pláže, ale místečka na útesech, i jsme odjížděli do Národního parku Kamenijak.Tam byl přístup do vody pro děti trošku horší, ale bylo to zajímavější na šnorchlování, a voda krásně čistá. Kde byly pláže více plné, voda byla zakalená a pláže špinavé. V Uvale byly hlavní pláže také naplněné, a voda ne úplně čistá, objevili jsme ale místa na pobřeží, kde byl stín od stromů, dobré šnorchlování a voda čistá.
StravaStravu jsme měli vlastní, přesto jsme ochutnali čerstvé mořské ryby,které byly vynikající.Můžeme doporučit restauraci přímo v Uvale, Villa Margerita. Obsluha velmi příjemná, jídlo chutné a velké množství.
UbytovanieUbytování velmi čisté, velice příjemní majitelé.Příjemné posezení venku na terase se zahradou s možností využití grilu, a možnost využití domácích produktů ze zahrádky .Přesto, že jsme v domě neměli klimatizaci a bylo teplé počasí,nepocítili jsme potřebu klimatizace.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Martin Šuc
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vedeli sme presne kde ideme, takže úplne super- prostredie, more, možnosti meniť pláže pr ich blízku dostupnosť, perfektne vybudovanécyklistické trate a dostupnosť úžasných zákutí vďaka členitosti morského pobrežia v na Istrii. Večer možnosti kultúrneho vyžitia, historické pamiatky, túlačka a prechádzky..
Vedeli sme presne kde ideme, takže úplne super- prostredie, more, možnosti meniť pláže pr ich blízku dostupnosť, perfektne vybudovanécyklistické trate a dostupnosť úžasných zákutí vďaka členitosti morského pobrežia v na Istrii. Večer možnosti kultúrneho vyžitia, historické pamiatky, túlačka a prechádzky..
V bezprostrednej blízkosti 2 druhy pláže- drobnokamienková - s pozvoľným vstupom do mora vhodná pre rodiny s malými deťmi a prírodná kamenná + upravené kamenné platne pozdlž pobrežia.
StravaMožnosti stravy rôznorodé, rôznych cien a úrovní - v našej rodine nie je prioritou dovolenky. Oceňujeme skôr možnosť dynamiky poznávania krajiny, prírody..
UbytovanieDomáce rodinné prostredie, dvor, záhrada, možnosť grilovania, slušne vybavená kuchynka pre vlastnú prípravu stravy. V aktuálnych teplotných podmienkach, aké sme mali, nechýbala ani klimatizácia,
SlužbyRodinný prístup, ochotný vyhovieť každej požiadavke, ale nezasahujúci do súkromia.
Josef Nedoma
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový kladný dojem převyšuje některé nedostatky. Dá se říct, že nízká cena odpovídá kvalitě.
Příroda je překrásná a moře čisté.
Celkový kladný dojem převyšuje některé nedostatky. Dá se říct, že nízká cena odpovídá kvalitě.
Příroda je překrásná a moře čisté.
Pláž je pěkná, ale malá. Dál po pobřeží je spousty hezkých míst na opalování a koupání. Akorát se musí počítat s horším vstupem do vody, ale to je na Istrii běžné. Voda je zde čistá a prostředí překrásné. Je zde možné strávit pěknou a klidnou dovolenou.
StravaStravu jsme měli vlastní, takže nebyl žádný problém.
UbytovanieUbytování bylo skromné, po vymytí kuchyňské linky a nádobí se to dalo.
V lednici u mrazáčku chyběly dvířka, takže lednice běžela celou dobu.
Dům se zahradou je pěkný, kolem je čisto, paní domácí je hodná a milá.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Kateřina Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou jsme vybírali asi měsíc před odjezdem, takže už nebyl moc velký výběr. Nakonec jsme tedy jeli úplně někam jinam, než jsme původně chtěli, protože už nebylo v námi vybraných destinacích a hotelech volno. Každopádně, i přes toto počáteční rozladění, byla dovolená fajn, ale asi je to hodně o tom, jak je člověk náročný a jaké si to nakonec udělá sám.
Dovolenou jsme vybírali asi měsíc před odjezdem, takže už nebyl moc velký výběr. Nakonec jsme tedy jeli úplně někam jinam, než jsme původně chtěli, protože už nebylo v námi vybraných destinacích a hotelech volno. Každopádně, i přes toto počáteční rozladění, byla dovolená fajn, ale asi je to hodně o tom, jak je člověk náročný a jaké si to nakonec udělá sám.
hlavní pláž v oblasti Pješčala Uvala je dost maličká, takže neustále plná lidí. Kolem je spousta skalnatých útesů, kde nakonec lze "zaparkovat" s dekou, ale přístup do moře je přes opravdu ostré skaliska. Pro děti dost nebezpečné, jsou věčně omlácené a odřené. bez bot do vody se neobejdete a počítejte s tím, že budou dost po dovolené dost orvané. Kolem pláže jeden stánek s občerstvením a restaurace, kde ale dobře vařili i za rozumné ceny.
Jinak jsme v celé vesnici našli jeden malý obchod a jednu pekárnu, která byla téměř pořád prázdná. U pláže byl ještě stánek, kde prodávali plavky, brýle, boty do vody, nafukovací lehátka atd, ale za neskutečně vysoké ceny. Myslím, že byl fakt v celé Pješčale jediný, tak měl na všem super přirážku. Celou vesničku projdete první večer a pak už není kam moc jít. Ale je to kousíček od Puly, takže na výlet tam super.
vlastní. Vybavení kuchyňky dostačující, ale doporučuji vzít si vlastní ostrý nůž a jestli chcete otevřít nějakou konzervu, tak i otvírák :-)
Ubytovanieubytování odpovídalo popisu. "Paní domácí" byla moc milá, hezky nás přivítala, v apartmánu bylo uklizeno, čisto, připraveny ručníky. příjemným překvapením byla velikost apartmánu. Opravdu jsme měli velkou kuchyňku s jídelním stolem a velkou postelí a ještě jednu místnost, kde byly tři postele. Jen místo povlečení používají jen prostěradla, takže deku nebylo do čeho povléknout. Což však vzhledem k horkým nocím ani nebylo potřeba a nakonec jsme spali jen pod tím prostěradlem.
Službyžádné další služby nenabízeli
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate