Vila Marie Chorvátsko, Biograd Na Moru
Adam Březovják
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 282 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Adam Březovják
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 282 € za os.
Jiří Hrdlička
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jaroslav F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Miroslav Horníček
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
celkem dobrý
celkem dobrý
pláž super,lidí hodně,ale je možnost se zařídit.Šnorchlovat jsme jezdili k Pakoštane.
pro děti možnosti mnoho u bazénu vzdáleném asi 15 minut od vily
Vařili jsme si sami,vybavení kuchyně nedostatečné,potřeba napravit
Ubytovanievila by potřebovala chlapskou ruku.
opravil jsem dviřka chladícího boxu lednice,v koupelně nefungovalo odsávánÍ(bylo zanesené nánosy)-opravil jsem to,málo toaletního papíru,při požadavku bylo řečeno abychom si koupili sami.Pro čtyři osoby je jedna rolka málo.
Apartmán působil ošumtělím dojmem,loupala se omítka.Veškeré žaluzie nefunkční.Majitelka super,ale to nestačí
žádné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Radka Nováková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově hodnotím spolupráci s CK Invie jako výbornou, co se týče komunikace zde v Čechách, jednání bylo vstřícné, profesionální, flexibilní a bez vady. Ale můj partner je vozíčkář, proto využívám služeb CK, takže když mi tato cestovní kancelář řekne, že je ubytování vhodné pro vozíčkáře, tak s tím počítám.To, že je apartmán v přízemí neznamená, že je vhodný. Pro aktivního vozíčkáře není sem tam schůdek překážkou. Tento apartmán není vhodný ani pro aktivního. Do místnosti s vhodnou postelí se pro rozmístění nábytku ani nedostal, o sprše a toaletě snad radši nemluvím, kdyby jsme dodatečně nekoupili stoličku, tak jsme museli odjet. Rozteč vozíku je 60 cenimetrů a do dveří se nedostal. CK v popisu uváděla, že dveře mají 75 cm , ne že jsou zmenšené.
Celkově hodnotím spolupráci s CK Invie jako výbornou, co se týče komunikace zde v Čechách, jednání bylo vstřícné, profesionální, flexibilní a bez vady. Ale můj partner je vozíčkář, proto využívám služeb CK, takže když mi tato cestovní kancelář řekne, že je ubytování vhodné pro vozíčkáře, tak s tím počítám.To, že je apartmán v přízemí neznamená, že je vhodný. Pro aktivního vozíčkáře není sem tam schůdek překážkou. Tento apartmán není vhodný ani pro aktivního. Do místnosti s vhodnou postelí se pro rozmístění nábytku ani nedostal, o sprše a toaletě snad radši nemluvím, kdyby jsme dodatečně nekoupili stoličku, tak jsme museli odjet. Rozteč vozíku je 60 cenimetrů a do dveří se nedostal. CK v popisu uváděla, že dveře mají 75 cm , ne že jsou zmenšené.
Příjemná a vyhovující
UbytovanieUbytování bylo čisté, apartmán vybaven spíše méně, ale dostatečně. Co kazí dojem, je fakt, že ubytovatel nebyl schopen i přes upozornění opravit světlo v mistnosti která slouží jako obývací pokoj a kuchyň zároveň. Svítila jen digestoř, což na ten prostor opravdu není mnoho.
Službyviz ubytování
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petra Bromová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Biograd na Moru je pěkné městečko, každý si tu najde svoje. Velký zážitek ze slavností 4. 8. - Biogradská noc. V 11.00 hod nádherný ohňostroj na moři.
Biograd na Moru je pěkné městečko, každý si tu najde svoje. Velký zážitek ze slavností 4. 8. - Biogradská noc. V 11.00 hod nádherný ohňostroj na moři.
Uváděných 350 m od apartmánu na pláž není pravdivá, bylo to 450 m. Pláž Soline je hodně přelidněná, pozvolný vstup do vody cca 150 - 200 m, mělko a písek vhodný pro malé děti. Na krajích pláže oblé kameny, kde si na své přijdou i děti se šnorchly. Dostatečný nepřelidněný prostor v hloubce na plavání. Voda čistá, bez vln. Každé ráno okolo sedmé hodiny Chorvati upravují okolí pláže, sbírají odpadky, zametají betonová mola, aby byli hladká bez kamínků a jehličí, štěrkové části uhladí hráběmi, rozkládají plážová lehátka. Kdo si přivstane na ranní plavání, neprohloupí. Typ na krásné koupání v zátoce Červená luka: Autem 10 min, 5,5 km. Zátoka je přístupná pouze za poplatek: parkovné 150 Kun, koupání 25 Kun na osobu/den. Poplatek odpovídá kvalitě. Krásná hotelová písečná pláž s pozvolným vstupem do vody, mola pro skákání do vody. Zde si každý užije soukromí. Lidí je tu opravdu málo. K dispozici je i bazén se sladkou vodou s výhledem na moře, lehátka. V areálu je vše, včetně restaurace, plážového baru, sprchy. Nádherná čistá voda.
UbytovanieApartmán v patře: Dostatečně velká obývací místnost s rohový gaučem. Pěkný balkon, k dispozici sušák na prádlo. Povlečení čisté, voňavé. V ložnici s manželskou postelí jsme nepochopili, proč jsou dvě matrace na sobě. Snad pro zvýšení postele? Připadali jsme si jak princezny na hrášku. Hodně měkké houpavé ležení. Stačilo, aby se jeden trochu pohnul a druhý se vlnil jak na moři. Ze sprchového koutu unikala vaničkou voda, po každém sprchování bylo nutné vytřít. K dispozici čtyři malé ručníky. Pozor, sebou toaletní papír. Alespoň pro první den ubytovatelé nenechají nic. Dvakrát jsme měli zamořeno mravenci. Štěstí, že jsme sebou měli biolit. Nejhorší byla kvalita kuchyně. Starý kohoutek na na vodu, kde při snaze otočit ramínkem pro opláchnutí druhého dřezu vám zůstane v ruce a voda volně vytéká na linku. Funkční pouze jeden kohoutek s označením na teplou vodu. Nicméně teplou vodu nehledejte. Ve skříňce pod řezem se sice nachází bojler, ale je odpojený. Takže si teplou vodu na nádobí buď nosíte v lavoře z koupelny, nebo myjete ve studené. S úklidem si tu paní domácí příliš hlavu neláme. Tak špinavá dvířka u kuchyňské linky jsem dlouho neviděla. O nádobí a příborech nemluvě. Utěrky dvě-čisté. Sebou vezměte houbičku na nádobí i jar. V apartmánu není nic k dispozici. Lednice chladí, uvnitř mrazící box s utrženým zavíráním. Proto je nutné chladit na na nejnižší stupeň, mráz uniká do prostoru lednice a mrazicí box je po týdnu úplně namražený, že z něj nelze pomalu nic vyndat. Na venkovním schodišti na začátku pobytu svítilo světlo, na konci už ne, zmizela žárovka. Po opuštění apartmánu je zde striktně vyžadováno vypínat klimatizaci, bojler, věci ze zásuvek. Pan ubytovatel vše kontroluje. Při nedodržení jste upozornění, že 5 Kun/den je nejnižší taxa a může vám naúčtovat více a že je v Biogradu problém s přetížením elektrické sítě. Namátkové kontroly jsou nepříjemné. V sedm ráno i v jedenáct večer. V popisu se uvádí, že u apartmánu není místo pro auto. To je pravda, ale parkoviště je jen asi 20 m. Opravdu kousek.
V apartmánu není přístup na internet. Pouze na vyžádání za příplatek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Vlastimil H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Alena Šťastná
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž sa nachdzala asi 1 kilometer od apartmánov. Inak čistá a more báječné.
StravaVarili sme si sami.
UbytovaniePo príchode na určené miesto a po ukázaní pokoje, kde sme mali byt ubytovaní sme boli nespokojní. Pokoj malý, výhlad na nějaký rozostavaný dom a apartmán hned u silnice. Kúpelna divne zápachala . Po nesúhlase s týmto pokojom nás prestahovali do iného apartmánu. Ten nám úplne vyhovoval a boli sme veľmi spokojní. Síce po nás chceli ešte doplatit 70 euro, ale to nám nevadilo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miroslav L.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Alena B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Do Biogradu sme cestovali autobusom ktorým sme išli zo Zadaru na Pag 1,5hod tam.a tak isto spet potom sa pokračovalo až na Makarsku,myslim že zle zorganizovaná trasa.Po príchode do Biogradu nam bolo v ck kde sme sa mali hlasit oznamene že nemáme potvrdenu rezervaciu tak nam dali ine ubytovanie.Myslim že je na zvaženie zlepsit dopravu a nie vozit ludi aj 14 a viac hod.po chorvatsku.Cestou spet sa nam pokazil autobus tak sme stali 6hod.v Chorvatsku ale šoferi robili čo mohli a domov sme namiesto rano prišli poobede aj to sa stava.
Do Biogradu sme cestovali autobusom ktorým sme išli zo Zadaru na Pag 1,5hod tam.a tak isto spet potom sa pokračovalo až na Makarsku,myslim že zle zorganizovaná trasa.Po príchode do Biogradu nam bolo v ck kde sme sa mali hlasit oznamene že nemáme potvrdenu rezervaciu tak nam dali ine ubytovanie.Myslim že je na zvaženie zlepsit dopravu a nie vozit ludi aj 14 a viac hod.po chorvatsku.Cestou spet sa nam pokazil autobus tak sme stali 6hod.v Chorvatsku ale šoferi robili čo mohli a domov sme namiesto rano prišli poobede aj to sa stava.
Plaž čista ale poobede už trocha znečistena plavajucimi travami,pristupdo vody dobry, z vili asi 10min.a do centra vedla pristavu 20min.peso
StravaDobra
UbytovanieDobre, ticha lokalita
SlužbyDobre
Simona Štrubelová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená krásná, město skvělé, stále bylo co dělat. Pláž krásná a čistá.Dobrava byla taky bez chyby, řidiči byly vždy nápomocní a moc hodní. Díky nim byla cesta mnohem příjemnější.
Dovolená krásná, město skvělé, stále bylo co dělat. Pláž krásná a čistá.Dobrava byla taky bez chyby, řidiči byly vždy nápomocní a moc hodní. Díky nim byla cesta mnohem příjemnější.
Pláž i město krása, vždy jsme si našli místo ať na sluníčku nebo na pláži. Byla čistá a moře také, ráda se tam zase někdy vrátím, ale určitě ne do tohoto hotelu.
StravaStrava nic moc, co se týče polopenze. Obsluha nepříjemná, jídlo mdlé, ryba nebyla vůbec dochucená a guláš, bohužel mám o guláši trochu lepší představu, byla to vyloženě brynda. Snídaně byly skvělé ale večeře hrůza. V ceně večeře nebylo pití a k snídani ano, nechápu. Jinak strava mimo hotel byla skvělá a lidé moc příjemní.
UbytovaniePokoj byl zařízený hrozně, zásuvky byly vykloktané, bály jsme se zapojit už jen nabíječku na mobil, večer nedostatečně a špatně rozmístěné osvětlení. Koupelna špinavá, prostěradla také. Přistýlka ve stylu rozkládajícího křesla, hrůza.
SlužbyHotel taky žádná sláva, obsluhu jsem viděla až druhý den, kdy nám někdo vrazil do ruky tři malé ručníčky a to bylo celý, na celý týden jsme dostali pouze jeden toaletní papír, pak to bylo na nás si obstarat. Čekala jsem aspoň mýdlo, ale to už bych chtěla moc.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaroslav Joudal
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
výborný
výborný
10
StravaS přihlédnutím k místu a jeho zvykům,strava byla výborná, jen u snídaně nám scházely míchaná vajíčka jinak vše super
Ubytovanievýborný
Službydomácí velmi pohodové,pani Erlič vždy ochotná si zaslouží jen superlativi.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petra D.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Paní majitelka byla strašně hodná a ochotná. Ubytovala mne s malým synem již v půl páté ráno, což jsem moc ocenila a ostatní nedostatky jsem moc neřešila.
Paní majitelka byla strašně hodná a ochotná. Ubytovala mne s malým synem již v půl páté ráno, což jsem moc ocenila a ostatní nedostatky jsem moc neřešila.
Pokojík byl malý,ale nám stačil.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dagmar Jůzková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Všetci sme boli maximálne spokojní, dovolenka vyšla podľa našich predstáv
Všetci sme boli maximálne spokojní, dovolenka vyšla podľa našich predstáv
Vzdialenosť k pláži cca 400m, príjemná prechádzka po promenáde, čistota vyhovujúca, tiež služby
StravaStravu sme si zabezpečovali sami
UbytovanieUbytovanie vyhovovalo našim požiadavkám
SlužbyApartmány boli bez vopred dohodnutých služieb, majitelia boli príjemní a ústretoví
Pavel Valeš
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super ubytovani,klimatizace za poplatek 7eur ale na pokoji nefunkcni ( neplaceno ,kdyz neni klima neni mestska daň),predposledni den jiz nebyla tepla voda na osprchovani.Majitel byl vstricny a pri nefunkcnosti klimy nam byl zapujcen vetrak.
Super ubytovani,klimatizace za poplatek 7eur ale na pokoji nefunkcni ( neplaceno ,kdyz neni klima neni mestska daň),predposledni den jiz nebyla tepla voda na osprchovani.Majitel byl vstricny a pri nefunkcnosti klimy nam byl zapujcen vetrak.
Ubytovani ma idealni polohu ke vstupu na plaz Drazica a Soline.
StravaVlastni, vyborne cheasburgry na plazi za 25-30 kun.
UbytovaniePokoj ok ale bez funkcni klimazizace.Pokoj v prizemi.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Milan Klobouk
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vše perfektní,děkuji.
Vše perfektní,děkuji.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Invia uvádí mezi fotografiemi Hotelového domu ROBERT ve vybavení kuchyni. Po příjezdu do domu jsme marně hledali po celém domě kuchyň a ona nikde ! Psali jsme naší delegátce, ta zjišťovala informace o umístění kuchyně v domě a v zápětí zjistila, že dané kuchyň již 3 ROKY v domě není ??? Takže moc děkujeme Invii, za aktualizaci svých fotografií !
Invia uvádí mezi fotografiemi Hotelového domu ROBERT ve vybavení kuchyni. Po příjezdu do domu jsme marně hledali po celém domě kuchyň a ona nikde ! Psali jsme naší delegátce, ta zjišťovala informace o umístění kuchyně v domě a v zápětí zjistila, že dané kuchyň již 3 ROKY v domě není ??? Takže moc děkujeme Invii, za aktualizaci svých fotografií !
Vybavení staršího typu, lednička na pokoji stará, po otevření plná much. Všude křesťanské obrazy. Paní domácí celý týden neuvidíte.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tomáš F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Mariusz H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hrôza !
Hrôza !
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S dovolenou jsme spokojení. Biograd sice není ideální město na klidnou dovolenou, ale procházkami do sousedního sv. Filipa i Jakova jsme si to vynahradili. Ubytování dobrá, strava také, pláže přeplněné.
S dovolenou jsme spokojení. Biograd sice není ideální město na klidnou dovolenou, ale procházkami do sousedního sv. Filipa i Jakova jsme si to vynahradili. Ubytování dobrá, strava také, pláže přeplněné.
Biograd je menší město, které nabízí veliké využití volného času, ale s plážemi to už tak růžové není. V Biogradu jsou dvě pláže, z toho obě dvě jsou přelidněné. V tom vidím velkou nevýhodu dovolené- nějaké soukromí nečekejte. Dostupnost z Josipy je výborná k té méně přelidněné pláži, asi 2 minutky chůze.
StravaSnídaně byly perfektní- párky, vajíčka na různé způsoby, musli, salámy, sýry, pečivo.. Spokojenost. Večeře byly chudší. Na výběr sice asi z pěti možností, ale nějaké vysoké gastronomie se tu nedočkáte. Některá jídla byla dobrá, např. lasagne, jiná s enedala jíst- rizoto s mořskými plody- rýže smíchaná s kousky ryb a kečupem.. Dezert v podobě jablka nebo melounu. Ale jak jsem psala, snídaně to vynahradily,
UbytovaniePenzion Josipa nabízí skvělé ubytování, domácí jsou velmi příjemní. Krásné pokoje za dobrou cenu.
SlužbySlužby typického apartmánu- klimatizace za poplatek, úklid jen před ubytováním- s tím jsme ale počítali a nevadilo nám to.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Antonín Klůc
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Doprava - vlastní, stravování - vlastní, vše co bylo inzerováno CK bylo dodrženo, celkové zhodnocení - spokojenost.
Doprava - vlastní, stravování - vlastní, vše co bylo inzerováno CK bylo dodrženo, celkové zhodnocení - spokojenost.
Dostupnost výborná, pláž oblázková s nutností použití "koupacích" bot, možnost použití vlastních osušek a kalimatek, možnost zapůjčení lehátek (30 kun za 1 ks na den), a slunečníku (20 kun za den) - to se mi zdá dost, naštěstí je možnost využití stínu pod stromky.
StravaVlastní
UbytovanieDobré ubytování takřka u pláže.
SlužbyApartmán se vším, co bylo třeba.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
MARIKA H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Biograd na moru je turistické město, kde o zábavní vyžití není nouze. To nám vyhovovalo. Večerní ruch, živé město, nespopčet restaurací a barů. Moře krásné, skvělé podmínky pro děti, ovšem co mi vadilo, jak se u nás říká "hlava na hlavě". Extrémně přeplněné pláže. Trochu nás také zaskočily ceny. Týden v Chorvatsku nás vyšel nákladněji, než 10 dní letecky v Řecku, all inclusive. To mě upřímně překvapilo. Ale jinak fajn dovolená.
Biograd na moru je turistické město, kde o zábavní vyžití není nouze. To nám vyhovovalo. Večerní ruch, živé město, nespopčet restaurací a barů. Moře krásné, skvělé podmínky pro děti, ovšem co mi vadilo, jak se u nás říká "hlava na hlavě". Extrémně přeplněné pláže. Trochu nás také zaskočily ceny. Týden v Chorvatsku nás vyšel nákladněji, než 10 dní letecky v Řecku, all inclusive. To mě upřímně překvapilo. Ale jinak fajn dovolená.
Jak jsem již řekla, krásná voda, ale neskutečně přeplněné pláže. Ovšem když člověk není líný a touží po větším soukromí, dá se jít asi necelý kilometr podél pláže, kde se nabízí hezčí a klidnější koupání
UbytovanieApartmán Kristina leží na ideálním místě. Blízko od pláže a přitom krásně ve stínu v borovicovém lese. Ovšem co se týká vybavení a úrovně bydlení, očekávala jsem vzhledem k ceně pobytu, trochu více. Když jsme přijeli uklízela jsem celý apartmán, protože mi přišlo, že kromě výměny povlečení nikdo na nic nesáhnul. Sprcha otřesná, skříně v ložnici nefunkční, proležená postel. Navíc v prospektu nám v ceně pobytu byla přislíbena wi-fi, ale nedočkali jsme se. Paní domací na nás koukala jako když jsme spadli z višně, že se vůbec tak blbě ptáme. To samé televize. Sice, to je to poslední co na dovolené potřebujete. Ale proč je to v prospektu uvedené, když televize nefunguje.
SlužbyS
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate