Opilé Sklepy Hodnotenie: 4/5 Česká republika, Južná Morava, Velké Pavlovice
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Martin Brotánek
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Helena Kremlová
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobré
Dobré
Brno-pláž zde není :-)
StravaPrůměrné
UbytovanieVelmi dobré
SlužbyPrůměrné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 76 € za os.
Petr Kocourek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Náš pobyt byl spojen s léčebnými procedurami. Se službami velká spokojenost.
Náš pobyt byl spojen s léčebnými procedurami. Se službami velká spokojenost.
Měli jsme polopenzi - snídaně velký výběr dostatek i obsluha na úrovni.
večeře měla trochu nedostatky jako neslané, nemastné, což ovšem je na každém člověku jak se
s tím vyrovná
hotel splňoval naše představy ač některé maličkosti ale opravdu maličkosti by se našli. Ovšem prostředí super personál též.
SlužbyOd prostředí po personál od recepční po uklízečky spokojenost
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojenost. Studená voda v bazénu, 28 stupňů ani náhodou.
Spokojenost. Studená voda v bazénu, 28 stupňů ani náhodou.
od 180 € za os.
Andrej T.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělý wellness, hezké čisté pokoje (executive), personál příjemný.
Velké nedostatky v komfortu služeb a organizaci hotelu - snídaně pouze od půl osmé do půl deváté, večeře od půl šesté do půl sedmé. Ve wellness hotelu nemají pantofle k županu. Masáž a procedury naplánované na půl 9 ráno hned po snídani. Obědy nemožno zakoupit v restauraci. Večer po večeři není kam sednout na víno, vinárna už 2 roky zavřená (neuvedeno na webu) a bar o 3 stolech zavírá ve 20 hod. Na dotaz co s obědy a kam večer na víno jsme byli odkázáni na vedlejší konkurenční hotel.
Skvělý wellness, hezké čisté pokoje (executive), personál příjemný.
Velké nedostatky v komfortu služeb a organizaci hotelu - snídaně pouze od půl osmé do půl deváté, večeře od půl šesté do půl sedmé. Ve wellness hotelu nemají pantofle k županu. Masáž a procedury naplánované na půl 9 ráno hned po snídani. Obědy nemožno zakoupit v restauraci. Večer po večeři není kam sednout na víno, vinárna už 2 roky zavřená (neuvedeno na webu) a bar o 3 stolech zavírá ve 20 hod. Na dotaz co s obědy a kam večer na víno jsme byli odkázáni na vedlejší konkurenční hotel.
Strava průměr, něco chutné, něco ne, večeře ve stylu závodních jídelen.
UbytovanieOk, executive pokoje pěkné, nové a čisté. Jen prostředí restaurace, baru a recepce působí hodně "retro" dojmem.
SlužbyVe službách a proklientském přístupu je ještě hodně co zlepšovat.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Opravdu lázeňský hotel, velká vybavenost wellness centra, klidná lokalita, cca 1 km od lázeňského náměstí v Luhačovicích.
Opravdu lázeňský hotel, velká vybavenost wellness centra, klidná lokalita, cca 1 km od lázeňského náměstí v Luhačovicích.
Snídaně formou švédských stolů, pestrost a výběr dostačující, večeře servírované - výběr ze čtyř jídel - při příjezdu na večeři první den a poté večer v jídelně na následující dny pobytu, strava chutná, jen trochu zmatky při roznášení. Jídelna otevřená pouze na hodinu ráno i večer, dost limitující.
UbytovaniePokoj executive s lepším vybavením a balkonem, pěkný výhled do krajiny, set na přípravu kávy a čaje, lednička.
SlužbyVyužili jsme služby wellness centra, které je opravdu jedno s nejlepších v Luhačovicích, nicméně večer není, kde posedět, bar zavírá poměrně brzy, kolem 19 hod, pak už Vás obslouží pouze na recepci. Koliba i vinárna jsou bohužel zavřené.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel se nachází opravdu v krásném a velice klidném prostředí, skvělé pro relaxaci, vycházky do okolí. Pokoje jsou čisté a udržované, strava výborná. V balíčku jsme měli zahrnuté procedury - masáže. Ty se nám také líbily, masér Richard ze Slovenska moc příjemný člověk. Ale od nabízeného Wellness jsme očekávali zcela něco jiného, vířivka po dobu naší dovolené byla mimo provoz a bazén byl spíš takový malinký bazének, vhodný tak spíše pro děti, které to asi využívaly nejvíce. K dispozici byla už jenom sauna a tam bylo třeba nahlásit půl hodiny předem, že by jste si do ní chtěli zajít, to jsme nakonec ani nevyužili. Také mi připadlo absurdní, že jsme si měli platit víkendový příplatek a příplatek za balkon a to celkem dost, bohužel pokoje bez balkonu nebyli k dispozici. Jsem nekuřák a vůbec se mi nelíbilo, když na balkoně ve vedlejším pokoji si zapalovali jednu cigaretu za druhou a ten kouř šel všechen na náš balkon a také do pokoje.
Hotel se nachází opravdu v krásném a velice klidném prostředí, skvělé pro relaxaci, vycházky do okolí. Pokoje jsou čisté a udržované, strava výborná. V balíčku jsme měli zahrnuté procedury - masáže. Ty se nám také líbily, masér Richard ze Slovenska moc příjemný člověk. Ale od nabízeného Wellness jsme očekávali zcela něco jiného, vířivka po dobu naší dovolené byla mimo provoz a bazén byl spíš takový malinký bazének, vhodný tak spíše pro děti, které to asi využívaly nejvíce. K dispozici byla už jenom sauna a tam bylo třeba nahlásit půl hodiny předem, že by jste si do ní chtěli zajít, to jsme nakonec ani nevyužili. Také mi připadlo absurdní, že jsme si měli platit víkendový příplatek a příplatek za balkon a to celkem dost, bohužel pokoje bez balkonu nebyli k dispozici. Jsem nekuřák a vůbec se mi nelíbilo, když na balkoně ve vedlejším pokoji si zapalovali jednu cigaretu za druhou a ten kouř šel všechen na náš balkon a také do pokoje.
jídlo výborné, moc dobré domácí dezerty.
Ubytovanieubytování pěkné, čisté, velká koupelna.
Službywellness neodpovídalo tomu, jak je popsané v nabídkách a průvodcích
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Leona S.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Supee
Supee
Vynikající jidlo
UbytovanieKrásný čistý hotel. Příjemný a ochotný personál
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Elena F.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásná dovolená, doporučuji.
Krásná dovolená, doporučuji.
Strava výborná, není co vytknout.
UbytovanieKrásný a čistý hotel, byli jsme velmi spokojený.
SlužbyMilý a vstřícný personál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Marie Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla krásná.
Dovolená byla krásná.
Strava byla výborná, kuchař je opravdu vynikající.
UbytovanieUbytování ve vile moc pěkné, čisté a velice vkusné.
SlužbySlužby v hotelu byly na profesionální úrovni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Kateřina Berkovcová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Měli jsme v tomto hotelu balíček "Oživení smyslů".Gurmanské čtyřchodové menu každý večer nás opravdu nadchlo! Dokonalý výběr jídla s ochutnávku skvělých moravských vín.
Ubytování v krásném Slunečním pokoji s výhledem na Bílou čtvrť.Kouzelné místo, které má svůj půvab a energii.Velmi oceňuji prohlídku vily přímo s panem majitelem.Je vidět,že se o své hosty zajímají a starají,co nejlépe mohou.Doporučuji!
Měli jsme v tomto hotelu balíček "Oživení smyslů".Gurmanské čtyřchodové menu každý večer nás opravdu nadchlo! Dokonalý výběr jídla s ochutnávku skvělých moravských vín.
Ubytování v krásném Slunečním pokoji s výhledem na Bílou čtvrť.Kouzelné místo, které má svůj půvab a energii.Velmi oceňuji prohlídku vily přímo s panem majitelem.Je vidět,že se o své hosty zajímají a starají,co nejlépe mohou.Doporučuji!
Petr K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásné.
Krásné.
od 147 € za os.
Věra M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Moc pěkné ubytování na kraji Valtic, snadno se dojede dohotelu, což je super
Moc pěkné ubytování na kraji Valtic, snadno se dojede dohotelu, což je super
Snídaně velký výběr, hlavně až do 10:00 hodin, večeře ok
UbytovaniePokoj super
SlužbyPříjemné posezení u baru, velké prostory restaurace
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Antonín Dušek
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z Valtic-výborný,vzhledem k tomu,že to tam hodně dobře znám.
Celkový dojem z Valtic-výborný,vzhledem k tomu,že to tam hodně dobře znám.
Pláž jsem nikde nenašel,ale hodně možností na ochutnávky vín valtických vinařů.
StravaVelké porce na večeře.Mě by stačily 1/2,takže bez stížností.
UbytovanieLíbilo se.Letos jsem v tomto hotelu byl i v koncem června.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ivo S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krom snídaní bylo vše v pořádku
Krom snídaní bylo vše v pořádku
Snídaně byly bez fantazie, pravidelně se střídal párek se salámem
UbytovanieVelmi dobré
SlužbyDobrý
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miloš Prášek
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Je vidět,že se do hotelu nic neinvestuje.Takové architektonické dílo od prof. Karfíka by zasloužilo lepší péči.
Je vidět,že se do hotelu nic neinvestuje.Takové architektonické dílo od prof. Karfíka by zasloužilo lepší péči.
přístaviště Otrokovice na Baťovým kanále je ukázka hrůzy. Divím se,že to hygiena ještě nezavřela.Jedna TOI TOI na takovou kumulaci návštěvníků je příšerné. Toaleta se nevyvážela , asi v loni naposled. Je to jen pro otrlé jedince
UbytovaniePokoj bez lednice,v koupelně plíseň
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi