Aurélia Hodnotenie: 3/5 Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Slnečné pobrežie
Marta Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Radmila C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Marta Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Radmila C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Norbert Q.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově jsme díky pobřeží strávili krásný týden v Bulharsku. Nicméně při naší příští cestě do Bulharska si určitě nevybereme hotel Apert Rio Verde.
Celkově jsme díky pobřeží strávili krásný týden v Bulharsku. Nicméně při naší příští cestě do Bulharska si určitě nevybereme hotel Apert Rio Verde.
Pláž je velmi krásná a mimořádně příjemná.
StravaCestovali jsme s all inclusive stravou, ale to bylo daleko od reality, kvalita a množství jídla bylo kriticky nízké. Měl člověk pocit, jako by zaměstnanci vůbec nevěděli, co je to all inclusive strava.
UbytovaniePokoje jsou dobře zařízené s novým nábytkem.
SlužbyÚklid bych také označil za nedostatečný, ručník nám byl přidělen na osm dní a výměny se dočkali pouze po opakovaných žádostech a upozorněních.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lukáš K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super ,akorat to uteklo moc rychle
Super ,akorat to uteklo moc rychle
Pláž krásná a volny jeste lepsi
StravaStrava dobrá ale občas studená
UbytovanieMalý pekny pokoj
SlužbyKazdy den vynesenej koš,nové ručníky ,ustláno
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petr S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Romana Pokorná
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám moc líbila,krásný hotel,bazén...Moře úžasné,počasí bylo super...
Dovolená se nám moc líbila,krásný hotel,bazén...Moře úžasné,počasí bylo super...
Přístup k pláži od hotelu ...po krajnici,přes rušnou křižovatku...zhruba 25minut,dalo se ovšem jet minibusy,bohužel ale před 5hodinou naposledy...
StravaStrava byla pestrá,postrádala jsem možná více ovoce
UbytovaniePokoj hezký,velký,čistý
SlužbySlužby hotelu opravdu super,nic nám nechybělo
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Renata Koubková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Úžasná dovolená,plná klidu a pohody.Kdo nemá rád hluk a mnoho lidí,můžu tento hotel jen doporučit.Ac jsme byli po prázdninách,tak bylo dost rodin s dětmi.Doporucuji výlet do delfinária,bylo no super.Take jsme jeli místním busem do Nesebaru.Krasne, historické město.Stoji to za to se tam jet podívat
Úžasná dovolená,plná klidu a pohody.Kdo nemá rád hluk a mnoho lidí,můžu tento hotel jen doporučit.Ac jsme byli po prázdninách,tak bylo dost rodin s dětmi.Doporucuji výlet do delfinária,bylo no super.Take jsme jeli místním busem do Nesebaru.Krasne, historické město.Stoji to za to se tam jet podívat
K pláži vede cesta,u kterých je spousta stánků.Da se tam na koupit vše.Spousta směnáren,sport baru,atrakce pro děti.Jidla, textilu.Pláž je čistá, prostorná.
StravaStrava je pestrá.I když se opakuje,vždy je z čeho vybírat.Ryby, mleté maso,kuličky,hranolky, brambory,rýže, těstoviny.Omacky,sosy.Spousta čerstvé ovoce,zeleniny.Uzasne zákusky,minidortiky
UbytovanieMenší rodinný hotel.Hotel nádherný.Pokoj obrovský, čistý.V okolí hotelu jsou místní,kde mají ustájené koníky a psi.Jinak je to hotel na konci světa.Je tam klid.
SlužbyPřímo u hotelu je velký bazén, čistý.Lehatek je dostatečné množství.Vzdy si bylo kde lehnout.Plaž cca 15.minut lehké chůze.Jen při cestě na pláž byla nepříjemná 4 proudova silnice bez přechodu,tak tam se člověk chvíli zdržel než přešel.Jinak kdo nechce pěšky,tak na pláž jezdil každou chvíli mini bus.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Kateřina V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byly jsme velmi spokojené, užily jsme si to.
Byly jsme velmi spokojené, užily jsme si to.
Pláž byla cca 10 min procházky městem. Pěkná procházka, cestou jsme vždycky koupili někde v krámku pití a ovoce k svačině, podívaly se po suvenýrech apod. Pláže krásně písečné, dopoledne čistý vstup do vody, odpoledne byly na vstupu místy naplavené řasy, ale zdaleka ne všude, stačí popojít třeba 15 m a je zase čisto. Voda čistá.
StravaMěly jsme polopenzi - snídaně byly formou bufetu s velkou nabídkou slaného i sladkého, ovoce i zeleniny, super. Veřeři jsme vybíraly z daného jídelního lístku, tam byl výběr menší a celý týden stejný; u večeří bychom ocenily větší nebo měnící se výběr včetně víc bulharských jídel. Ale možná konzervativní nabídka (2 ryby, rizota, řízek, pizzy a špagety) vyhovovala Němcům, Skandinávcům a Britům, kteří jsou asi většinovou klientelou hotelu.
UbytovanieHotel vprostřed resortu Slunečné pobřeží byl příjemný a relativně malý, pokoj nám vyhovoval.
SlužbyU hotelu byl bazén a lehátka k volnému využití. Byla by fajn aspoň nějaká skluzavka nebo jiná vodní atrakce v bazénu, ale při jeho velikosti by to asi nešlo. V hotelu volná wifi - dcera na ní byla napojená pořád. :-)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
michaela D.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Poloha rodinného hotelu v klidné ulici. Personál velíce vstřícný a milý.
Poloha rodinného hotelu v klidné ulici. Personál velíce vstřícný a milý.
Pláž cca 10 min přes centrum města. Od mola vlevo (když budete stát čelem k moři) jsou pláže se slunečníky méně obsazené a čisté. Ceny za slunečník + dvě lehátka však 27 leva.
StravaPobyt objednán se snídaní. Možnost pestrého výběru potravin, chutné a dobré.
UbytovaniePokoj příjemný, čistý s klimatizací. Balkon s výhledem na město. Každodenní úklid byl samozřejmostí.
SlužbySe službami hotelu spokojenost.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 354 € za os.
Ondrej Grman
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hned po prilete nikto o nas nevedel, nas hotel nemali nikde zapisaný a hovorili že taký tam ani nieje.....
ale zaujimave bolo že ked delegatka zavolala na slovensko, tam vedeli že mame ist do ineho hotela....
prečo nas neinformovali už pred tým?????? Ubytovaci poukaz na hotel Sredec a nas v pohode ubytovali v Balatone,
to sa dalo vybaviť za 3 min telefonatom na SK alebo už davno pred tým vedeli že budeme mať iný hotel....
velmi nekorektne ked vystupite na letisku a delegati vám povedia že vás nemaju nikde zapísaných!!!!!!!!!!! Vo štvrtok pride poukaz na Sredec a v utorok rano nikto o tom nevie!!!!!!!
Hned po prilete nikto o nas nevedel, nas hotel nemali nikde zapisaný a hovorili že taký tam ani nieje.....
ale zaujimave bolo že ked delegatka zavolala na slovensko, tam vedeli že mame ist do ineho hotela....
prečo nas neinformovali už pred tým?????? Ubytovaci poukaz na hotel Sredec a nas v pohode ubytovali v Balatone,
to sa dalo vybaviť za 3 min telefonatom na SK alebo už davno pred tým vedeli že budeme mať iný hotel....
velmi nekorektne ked vystupite na letisku a delegati vám povedia že vás nemaju nikde zapísaných!!!!!!!!!!! Vo štvrtok pride poukaz na Sredec a v utorok rano nikto o tom nevie!!!!!!!
náš usek plaže bol 100%
Stravamali sme ranajky, v pohode, možno nejaké pomazanky by sa zišli ale inak to bolo dobre
UbytovanieAkože sme neni naročný ale ked sme porovnali uroven hotela *** na Malte a *** Balatonu, tak to posobilo ako ubytovna pre robotníkov....
Ale ako hovorím neni sme naročný tak sa dalo v pohode.
za 10 dni mohli vymeniť aspom raz uteraky.... inak pre nenarocných to ušlo
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana Kosová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená proběhla bez problémů a celkově jsme byly spokojeny.
Dovolená proběhla bez problémů a celkově jsme byly spokojeny.
Krásná písčitá pláž s velkým množstvím lidí - docela problém najít místo pro dvě osušky.
StravaStrava vynikající.
UbytovanieUbytování bylo dostačující, ale za celých 15 dnů, které jsme tam strávily na pokoji nebyla uklízečka. Pro čisté ručníky a toaletní papír jsme uklízečky naháněly v ostatních patrech, povlečení na celý pobyt jedno. Nefungoval fen a zásuvka v koupelně - bylo 3x nahlášeno ne recepci, ale nikdo to neřešil.
SlužbyŽádné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaroslav H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tomáš M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pavel T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel docela ušel,no jak bylo zmíněno,neurazí a taky nenadchne.Oblast je posetá hotelem vedle hotelu a personál restaurací je ne zrovna moc přátelský.
Hotel docela ušel,no jak bylo zmíněno,neurazí a taky nenadchne.Oblast je posetá hotelem vedle hotelu a personál restaurací je ne zrovna moc přátelský.
Pláž i voda ok,nedá se nic vytknout. Udržují to tam.
StravaJe zde určitě rozumnější stravu hotelu do zájezdu neobjednávat.
UbytovanieFotky na internetu jsou opravdu dobře pořízeny a realita je častokrát bohužel odlišná,avšak spoustě lidem to stačí a vyhovuje.
SlužbySpočívá v každodenní výměně sáčku do koše a přidáním toaletního papíru,to je vše. A samozřejmě 1x za turnus výměna ručníků.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Gábor Varga
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme v podstatě se vším spokojeni
Byli jsme v podstatě se vším spokojeni
Voda podél břehu byla dost řasatá, ale když jsme šli dál dovnitř, nebyl problém. Břeh byl však velmi špinavý a plný odpadků.
UbytovanieNa základě all inclusive bychom očekávali pestřejší jídla a širší výběr nápojů, ale v zásadě to bylo přijatelné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojený
Spokojený
Jiří B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pokud se chce někdo vrátit o 30 let zpátky do ubytovny panelákového typu, vonící starobou a minulou dobou,vřele doporučuji. Vybaveni hotelu a služby hotelu na nejnižší úrovni co jsem kdy zažil. Forma all inclusive absolutně neodpovídala standartu. Jeden starý bar s neochotnými barmany,nabízel pár koktejlů,který byli ještě jen občas. Bazén studený jako led, kolem bazénu rozbitý lehátka a bordel každý den. Pláž nepříslušela k hotelu, vše draho placené.Všude špína a neupravenost. A vyvrcholení všeho,krade se tam.Poslední den mě zřejmě uklizečka,nikdo jiný neměl klíč,mě odlehčila od drahé nabíjecí banky k pc a mobilům. Zmizela mě z pokoje i s kabelami.
Pokud se chce někdo vrátit o 30 let zpátky do ubytovny panelákového typu, vonící starobou a minulou dobou,vřele doporučuji. Vybaveni hotelu a služby hotelu na nejnižší úrovni co jsem kdy zažil. Forma all inclusive absolutně neodpovídala standartu. Jeden starý bar s neochotnými barmany,nabízel pár koktejlů,který byli ještě jen občas. Bazén studený jako led, kolem bazénu rozbitý lehátka a bordel každý den. Pláž nepříslušela k hotelu, vše draho placené.Všude špína a neupravenost. A vyvrcholení všeho,krade se tam.Poslední den mě zřejmě uklizečka,nikdo jiný neměl klíč,mě odlehčila od drahé nabíjecí banky k pc a mobilům. Zmizela mě z pokoje i s kabelami.
Pláž od hotelu rezervovaná žádná, takže plno od ostatních hotelů a vše draho placené.
StravaJídelna byla taky super. Stoly neupravené, ubrusy špinavé. Obsluha moc nefungovala,takže najít prázdný stůl bylo taky těžší.
Jídlo formou bufetu. Nic moc pestrost, skoro pokaždé to samé. Kvalitu-velký podprůměr.
Svačiny- zbytek sladkostí a pár kousků oschlé pizzy.
Pokoj byl opravdu strašný. Postele staré, proleželé. Pokoje měly starou dlažbu,žádný koberec. Sprcháč úplně ukázkový,místo dveří byl igelitový závěs. Na pokoji tekoucí klimatizace.
Společenská místnost obsahoval jen pár sedaček na který se člověk štítil sednout.
A tak bych mohl pokračovat
Služby hotelů skoro žádné. Wifi skoro nefunkční. Trezory malé u recepce jen.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jitka Stejskalová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
velmi spokojená
velmi spokojená
pláž a moře hodně blízko, spousta lidí , ale v srpnu se to dá čekat, asi 2x v moři plavala tráva a menší "bordel"
vše vynahradil luxusní bazén,
strava a pití výborné
Ubytovaniepokoj moc pěkný, prostorný, denně uklizený
Službycelkově dobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 621 € za os.
Alena Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nabídka zní-klidný rodinný hotel, s bazénem. Klidný by byl tehdy, pokud by přímo naproti neduněly decibely z lunaparku celou noc až do ranních hodin. Bazén jsme u hotelu rozhodně hledali marně a až po dotazu, jsme byli odesláni přes ulici k jinému hotelu, kde bazén opravdu byl a mohli jsme jej navštěvovat. Personál hotelu, konkrétně recepční jsou chladní, odpovídající pouze na kladené dotazy. Několikrát se nám stalo, že neodpověděli ani na pozdrav.
V zemi, která profituje hlavně z turismu, bych si představovala větší vstřícnost a zájem personálu.
Nabídka zní-klidný rodinný hotel, s bazénem. Klidný by byl tehdy, pokud by přímo naproti neduněly decibely z lunaparku celou noc až do ranních hodin. Bazén jsme u hotelu rozhodně hledali marně a až po dotazu, jsme byli odesláni přes ulici k jinému hotelu, kde bazén opravdu byl a mohli jsme jej navštěvovat. Personál hotelu, konkrétně recepční jsou chladní, odpovídající pouze na kladené dotazy. Několikrát se nám stalo, že neodpověděli ani na pozdrav.
V zemi, která profituje hlavně z turismu, bych si představovala větší vstřícnost a zájem personálu.
Pláž je od hotelu zhruba 150 metrů. Lehátko s deštníkem oboje po 8 lv. (cca 14,30 Kč). My jsme tuto službu nevyužívali, stačily nám ručníky. Pláž je písčitá s jemným pískem. Krásu toho všeho však narušují všude se válející nedopalky od cigaret. Moře je někdy čisté, jindy jsme tam zase viděli medúzy a malý vodní hmyz podobný stonožce, což by nebylo vůbec vadou, kdyby kolem vás občas neproplula dámská vložka, či pytlík od čehosi. Můžete tam však nasbírat spoustu mušliček, které se válejí všude-v moři, v písku na pláži. Na začátku pobytu byly úžasné vlny, které ale trvaly jen dva nebo tři dny. Potom se moře zklidnilo. Všude na pláži je možné občerstvení v restauracích a barech. Co mne překvapilo bylo to, že jsem neviděla ani jednu sprchu, možná někde jsou, my jsme však na ně nenarazili. Nosili jsme si tedy písek až do hotelu.
StravaMěli jsme pobyt pouze se snídaní. Na recepci nám hned při příjezdu nabízeli zakoupení večeří s hotelovou slevou, což jsme ale nevyužili, protože jsme se chtěli stravovat kdekoliv.
Takže mohu ohodnotit pouze snídaně. Sortiment- světlý, tmavý chléb, máslo, džem, sýr balkánského typu, sýr žlutý, salám. Míchaná vajíčka, párky a slanina, sladké pečivo, lupínky. Káva z automatu, mléko, ovocná šťáva. Kdo chce, může si z toho každé ráno vytvořit pestrou snídani. Chce to ale hodně, hodně fantazie. Po čtyřech, pěti dnech se to dost omrzí. Na druhé straně však mohu pochválit personál restaurace, který byl, oproti hotelu, velmi vstřícný, přátelský a milý.
Stravovali jsme se také v mnoha jiných restauracích jak na Slunečném pobřeží, tak i jinde. Všude je spousta lákačů a tahačů na zaručeně nejlepší a nejlevnější jídla. Doporučujeme však vždy nahlédnout do vystaveného jídelního lístku a dle svého uvážení a svých možností si vybrat. Někde jsou ochotni domluvit se i česky, rusky a velmi často anglicky. Všude, na každém kroku jsou fastfoody a pizzy, tomu jsme se však snažili vyhýbat. Hlady se tam ale rozhodně netrpí. Bulharskou kuchyni máme rádi, bohužel ale neznáme všechna názvosloví jídel, proto jsme se ne vždy trefili do chtěného výběru :-).
Mimo jídla jsme také velmi často vyráželi na "večerní drinky". Spousta barů nabízí akce s názvem "Buy 1-get 2 !", a to platí jak pro alkoholické nápoje, tak i pro nealkoholické, což je velmi fajn, protože jsme si koktejlů a míchaných nápojů užili nespočet. Skoro před naším hotelem byl karaoke bar, kam jsme se vraceli několikrát a to pro jeho úžasnou atmosféru, kterou vládl.
Pokoj jsme měli prostorný, na první pohled čistý. Bohužel jsme však zjistili, že v koupelně je plíseň ve spárách kachliček, v pokoji je koberec špinavý tak, že vám zašpiní nohy.
Paní na úklid byly ale velmi milé, snad jediné v hotelu, usmívající se bytosti. Ručníky měnily pravidelně ob den, jednou za pobyt převlékly postele. Každý den bylo ustláno.
Protože jsme nechtěli pokoj hned v prvním patře kvůli hluku z ulice a výparům z restaurace, které byly nasměrovány přímo do oken, žádali jsme ještě před tím, než jsme vůbec dostali klíče od pokoje, o výměnu do vyššího patra. Bohužel jsme byli s touto žádostí striktně odmítnuti.
viz. ubytování
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super DOVOLENÁ!!!!
Super DOVOLENÁ!!!!
Pláž čistá,krásná,udržovaná.. ale deštníky ani lehátka nepatří k hotelu,takze každý den kupovat. Jinak super.
StravaEvropská,skoro každé večery připravují jídlo ihned(hamburgery,tortily,...)... neustálé doplňování chybějícího jídla - u snídaně,obědů i večeře.
UbytovanieHotel je v dobrém místě,hned u pláže,kdeale začínají obchody se suvenýry,přimo v hotelu hudba a nepřetržitý přísun pití.. personál příjemný,bohužel někdy špatná domluva kvůli neznalosti jazyka.
SlužbyVelice příjemné prostředí,vše odpovídalo obrázkům z internetu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 590 € za os.
Viera O.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytovanie výborne, čiste, nadštandardne vybavený apartmán, bazény čiste, taktiež vnútro hotela čiste, snažili sa každé ráno všetko umývali vrátane bazénových lehátko, prostredie v okoli hrozne- stále tam bol smrad z blízkej rieky/ močariska. Platená plaz cacao beach na ktorú sme chodili bola Pekna, upravená, čistá, nepreplnena turistami. Tu bolo fajn, mimo doslova tlacenica. Práve kvôli tomu zápachu sa sem uz určite nevrátime, aj ked všetko ostatne hodnotím pozitívne.
Ubytovanie výborne, čiste, nadštandardne vybavený apartmán, bazény čiste, taktiež vnútro hotela čiste, snažili sa každé ráno všetko umývali vrátane bazénových lehátko, prostredie v okoli hrozne- stále tam bol smrad z blízkej rieky/ močariska. Platená plaz cacao beach na ktorú sme chodili bola Pekna, upravená, čistá, nepreplnena turistami. Tu bolo fajn, mimo doslova tlacenica. Práve kvôli tomu zápachu sa sem uz určite nevrátime, aj ked všetko ostatne hodnotím pozitívne.
Blízko pri vstupe bola rieka/močiar ktorá neskutočne smrdela. Ked sa išlo ďalej na cacao beach tam uz bolo čisto, niekedy ale tiež závan išiel až tam. Ak chcete mat kľud na plazí s priestorom odporúčam práve tuto platenú plaz, inak sa musíte zmieriť s poriadnou tlačenicou...stačilo si zakúpiť napr. Len slnečník, alebo len 1 lehátko a uz ste tam mohli byt aj viacerí- my sme 5clenna rodina, rozhodne to za pohodlie stalo. Slnečník stal 10 leva a taktiež lehátko 10 leva.
StravaBez stravy. V okoli dostatok reštaurácii, obchodov, fastfoodov, pekáreň. Bola to pokojnejšia časť, ale na vyber to stačilo.
UbytovanieKvalita apartmánu, čistota, ochota na recepcii s riešením problémov - napr. Vypálená žiarovka, chýbajúci toaletný papier, potreba prezliecť prádlo- takmer okamžitá, vynikajúce nemám co vytknúť.
SlužbySpokojnosť, ochota.
Miloslav F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Daniela Urcikánová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenku hodnotim ako dobru
Dovolenku hodnotim ako dobru
plaz uplne super teple krasne more a plaz piesocnata super,vzdialenost od hotela 150-200m
Stravastrava bola dobra na vyber viac jedal od zeleniny ,masa,ovocia ,
Ubytovanieizby trochu mensie ale na spanie postacilo
Službyna zaciatku trochu chaos ale ako nahle nas ubytovali bolo to dobre
Jana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
pěkná pohodová dovolená
pěkná pohodová dovolená
pláž je čistá a dostatečně velká
Stravastrava dostacujici ,mensí výbšr masa
Ubytovaniepokoj byl skvělý s výhledem na moře
Službyakorát se mi nám nelíbilo, že ráno u snídaně venku, uklízečky zametaly mezi stoly
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate