Anaya Zanzibar Hodnotenie: 5/5
od 1 683 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 1 683 € za os.
od 1 291 € za os.
od 1 144 € za os.
od 1 083 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Podpriemerné (na základe 10 hodnotení)
72. najlepšie hodnotený z 95 hotelov v Zanzibar
Lucie Ř.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2025
Pokud jedete na týden, tak super.. Déle bysme to asi už nedali.. Ubytování autentické, s tím se musí počítat, drobné mouchy by tam ještě doupravit mohli, ale jinak spokojenost.. Voda a okolí super, jen co kazí celkový dojem dovolené, jsou fakt otravní místní, co nabízí suvenýry a furt na vás mluví a přidají se k vám klidně i na 5km procházku, aby prodali náramek.. Nesmyslné ceny, vše předražené, mají nás jako chodící kasičky a o dětech tam ani nemluvím.. Kor po setmění nám nebylo doporučeno mimo hotel, takže pro nás válecí dovolená na týden dobrý, ale déle už bychom tam nebyli.. A jídlo se dá taky na týden přežít.. Hlad jsme určitě neměli.. Ale točili se 3 druhy zeleniny a 3 druhy ovoce pořád dokola.. A pak z toho byl salát, polévka, atd..
Pokud jedete na týden, tak super.. Déle bysme to asi už nedali.. Ubytování autentické, s tím se musí počítat, drobné mouchy by tam ještě doupravit mohli, ale jinak spokojenost.. Voda a okolí super, jen co kazí celkový dojem dovolené, jsou fakt otravní místní, co nabízí suvenýry a furt na vás mluví a přidají se k vám klidně i na 5km procházku, aby prodali náramek.. Nesmyslné ceny, vše předražené, mají nás jako chodící kasičky a o dětech tam ani nemluvím.. Kor po setmění nám nebylo doporučeno mimo hotel, takže pro nás válecí dovolená na týden dobrý, ale déle už bychom tam nebyli.. A jídlo se dá taky na týden přežít.. Hlad jsme určitě neměli.. Ale točili se 3 druhy zeleniny a 3 druhy ovoce pořád dokola.. A pak z toho byl salát, polévka, atd..
Super, ale pokud chcete dál do moře, určitě boty.. Je tam spoustu jezku.. A pokud nechcete, aby vas otravovali místní, běžte dal do vody.. Neumí plavat ????????
StravaSnídaně pořád stejné, jedine, co by je nestalo moc úsilí, aspoň měnit ovoce.. Zanzibar má nespocet druhů a tady se točil celý týden jen meloun, mango a ananas.. Občas banán.. Obědy a večeře.. Polévky mají výborne, to jsme si pochutnali a umí udělat super chobotnici..kalamary si nedávejte, jsou tvrdé jak podrážka.. Každý den ovocný salát.. Stejný.. A většinou rýže a nějaká podusena zelenina na kari.. Jako s jídlem si mohli víc vyhrát, ale hlady člověk určitě neumře ????.. Jinak to není klasické all in, ale a la carte, takže servírování 3 chodu..
UbytovanieAutentické, nemůžete čekat ubytování jako když jedete do Rakouska.. Je to ostrov, takže s tím počítat.. Občas nešla WiFi, občas vypadla elektrika.. Ale nic strašného, aspoň si člověk odpočine ????
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Martina Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2025
Dovolena byla super moc sme si ji užili trochu sklamání na začátku,ale pak super
Dovolena byla super moc sme si ji užili trochu sklamání na začátku,ale pak super
Pláž byla čistá lehátka každý den připravený a bar super
StravaStrava byla luxusní opravdu dobrá jen ta doba než jidlo přinesli večeře od 19hod a přinesli to 20.15 na pití se nikdo nezeptal
UbytovanieUbytování se nám líbilo ikdyž by to chtělo trochu rekonstrukce vypadane síťky s oken a klimatizace nešla vypadaval jistič
SlužbySlužby hotelu byli Dobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Jiří Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2025
Asi většina cestujících očekávala jiný standard ubytování
Asi většina cestujících očekávala jiný standard ubytování
Neustále zanesená chaluhami a řasami ; taky nikde nezaznělo že v oblasti je silný přílic a odliv, takže dopoledne bylo moře vzdáleno aspon 150 m
StravaTo bylo asi nejlepší - nebylo to klasické all inclusive, ale kvalita jídla byla dobrá, i když výběr omezený
UbytovanieVětšina pokojů byla mimo světlo, takže po celý den tam byla tma, a neustálá volhkost
SlužbyPrakticky žádné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Martina Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2025
Dovolena byla super moc sme si ji užili trochu sklamání na začátku,ale pak super
Dovolena byla super moc sme si ji užili trochu sklamání na začátku,ale pak super
Pláž byla čistá lehátka každý den připravený a bar super
StravaStrava byla luxusní opravdu dobrá jen ta doba než jidlo přinesli večeře od 19hod a přinesli to 20.15 na pití se nikdo nezeptal
UbytovanieUbytování se nám líbilo ikdyž by to chtělo trochu rekonstrukce vypadane síťky s oken a klimatizace nešla vypadaval jistič
SlužbySlužby hotelu byli Dobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lucie Ř.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2025
Pokud jedete na týden, tak super.. Déle bysme to asi už nedali.. Ubytování autentické, s tím se musí počítat, drobné mouchy by tam ještě doupravit mohli, ale jinak spokojenost.. Voda a okolí super, jen co kazí celkový dojem dovolené, jsou fakt otravní místní, co nabízí suvenýry a furt na vás mluví a přidají se k vám klidně i na 5km procházku, aby prodali náramek.. Nesmyslné ceny, vše předražené, mají nás jako chodící kasičky a o dětech tam ani nemluvím.. Kor po setmění nám nebylo doporučeno mimo hotel, takže pro nás válecí dovolená na týden dobrý, ale déle už bychom tam nebyli.. A jídlo se dá taky na týden přežít.. Hlad jsme určitě neměli.. Ale točili se 3 druhy zeleniny a 3 druhy ovoce pořád dokola.. A pak z toho byl salát, polévka, atd..
Pokud jedete na týden, tak super.. Déle bysme to asi už nedali.. Ubytování autentické, s tím se musí počítat, drobné mouchy by tam ještě doupravit mohli, ale jinak spokojenost.. Voda a okolí super, jen co kazí celkový dojem dovolené, jsou fakt otravní místní, co nabízí suvenýry a furt na vás mluví a přidají se k vám klidně i na 5km procházku, aby prodali náramek.. Nesmyslné ceny, vše předražené, mají nás jako chodící kasičky a o dětech tam ani nemluvím.. Kor po setmění nám nebylo doporučeno mimo hotel, takže pro nás válecí dovolená na týden dobrý, ale déle už bychom tam nebyli.. A jídlo se dá taky na týden přežít.. Hlad jsme určitě neměli.. Ale točili se 3 druhy zeleniny a 3 druhy ovoce pořád dokola.. A pak z toho byl salát, polévka, atd..
Super, ale pokud chcete dál do moře, určitě boty.. Je tam spoustu jezku.. A pokud nechcete, aby vas otravovali místní, běžte dal do vody.. Neumí plavat ????????
StravaSnídaně pořád stejné, jedine, co by je nestalo moc úsilí, aspoň měnit ovoce.. Zanzibar má nespocet druhů a tady se točil celý týden jen meloun, mango a ananas.. Občas banán.. Obědy a večeře.. Polévky mají výborne, to jsme si pochutnali a umí udělat super chobotnici..kalamary si nedávejte, jsou tvrdé jak podrážka.. Každý den ovocný salát.. Stejný.. A většinou rýže a nějaká podusena zelenina na kari.. Jako s jídlem si mohli víc vyhrát, ale hlady člověk určitě neumře ????.. Jinak to není klasické all in, ale a la carte, takže servírování 3 chodu..
UbytovanieAutentické, nemůžete čekat ubytování jako když jedete do Rakouska.. Je to ostrov, takže s tím počítat.. Občas nešla WiFi, občas vypadla elektrika.. Ale nic strašného, aspoň si člověk odpočine ????
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Miloš B.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2024
Pobyt na ostrově je příjemný, ale vaše nabízené ubytování a servis all inklusive neodpovídá nabízeným službám. Nabízené stravování hodnotím jako plnou penzi s výběrem ze dvou nabízených jídel, bez možnosti si přidat.
Chladné nápoje jsou vzácností a je jich nedostatek, voda je nabízena v znečištěných lahvích.
Bohužel během pobytu došlo u ubytovaných k zažívacím potížím, které přetrvávají i po příjezdu.
Pobyt na ostrově je příjemný, ale vaše nabízené ubytování a servis all inklusive neodpovídá nabízeným službám. Nabízené stravování hodnotím jako plnou penzi s výběrem ze dvou nabízených jídel, bez možnosti si přidat.
Chladné nápoje jsou vzácností a je jich nedostatek, voda je nabízena v znečištěných lahvích.
Bohužel během pobytu došlo u ubytovaných k zažívacím potížím, které přetrvávají i po příjezdu.
Pláž čistá, klidná bez výměny plážových ručníků.
StravaStravování nebylo all inklusive jen formou plné penze s výběrem ze dvou jídel bez možnosti přidání.
UbytovanieUbytování bylo v nabídce jako 4 hvězdičkové, ale odpovídalo jako 3hvězdičkové. byl problém s eletrikou, zatékalo do ubytování.
Služby v hotelu po několika konzultacích se zlepšily.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Luboš K.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2024
celkový dojem- ubytování a stravování - jako 60 léta za socialismu
celkový dojem- ubytování a stravování - jako 60 léta za socialismu
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...