Aktuálne pre cesty na Zanzibar

Hotel Villa Dida Resort

Hodnotenie: 4/5

Zanzibar, Pwani Mchangani, Pwani Mchangani

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

Recenzia hotela

Podpriemerné (na základe 10 hodnotení)

Informácie o overovaní recenzí

Hodnotenie 2,4 / 5

Strava 1,9 / 5

Ubytovanie 2,3 / 5

Okolie 3,4 / 5

Služby 2,4 / 5

Cena 2,3 / 5

72. najlepšie hodnotený z 95 hotelov v Zanzibar

Lucie Ř.

Hodnotenie 3,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2025

Pokud jedete na týden, tak super.. Déle bysme to asi už nedali.. Ubytování autentické, s tím se musí počítat, drobné mouchy by tam ještě doupravit mohli, ale jinak spokojenost.. Voda a okolí super, jen co kazí celkový dojem dovolené, jsou fakt otravní místní, co nabízí suvenýry a furt na vás mluví a přidají se k vám klidně i na 5km procházku, aby prodali náramek.. Nesmyslné ceny, vše předražené, mají nás jako chodící kasičky a o dětech tam ani nemluvím.. Kor po setmění nám nebylo doporučeno mimo hotel, takže pro nás válecí dovolená na týden dobrý, ale déle už bychom tam nebyli.. A jídlo se dá taky na týden přežít.. Hlad jsme určitě neměli.. Ale točili se 3 druhy zeleniny a 3 druhy ovoce pořád dokola.. A pak z toho byl salát, polévka, atd..

Pokud jedete na týden, tak super.. Déle bysme to asi už nedali.. Ubytování autentické, s tím se musí počítat, drobné mouchy by tam ještě doupravit mohli, ale jinak spokojenost.. Voda a okolí super, jen co kazí celkový dojem dovolené, jsou fakt otravní místní, co nabízí suvenýry a furt na vás mluví a přidají se k vám klidně i na 5km procházku, aby prodali náramek.. Nesmyslné ceny, vše předražené, mají nás jako chodící kasičky a o dětech tam ani nemluvím.. Kor po setmění nám nebylo doporučeno mimo hotel, takže pro nás válecí dovolená na týden dobrý, ale déle už bychom tam nebyli.. A jídlo se dá taky na týden přežít.. Hlad jsme určitě neměli.. Ale točili se 3 druhy zeleniny a 3 druhy ovoce pořád dokola.. A pak z toho byl salát, polévka, atd..

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Super, ale pokud chcete dál do moře, určitě boty.. Je tam spoustu jezku.. A pokud nechcete, aby vas otravovali místní, běžte dal do vody.. Neumí plavat ????????

Strava

Snídaně pořád stejné, jedine, co by je nestalo moc úsilí, aspoň měnit ovoce.. Zanzibar má nespocet druhů a tady se točil celý týden jen meloun, mango a ananas.. Občas banán.. Obědy a večeře.. Polévky mají výborne, to jsme si pochutnali a umí udělat super chobotnici..kalamary si nedávejte, jsou tvrdé jak podrážka.. Každý den ovocný salát.. Stejný.. A většinou rýže a nějaká podusena zelenina na kari.. Jako s jídlem si mohli víc vyhrát, ale hlady člověk určitě neumře ????.. Jinak to není klasické all in, ale a la carte, takže servírování 3 chodu..

Ubytovanie

Autentické, nemůžete čekat ubytování jako když jedete do Rakouska.. Je to ostrov, takže s tím počítat.. Občas nešla WiFi, občas vypadla elektrika.. Ale nic strašného, aspoň si člověk odpočine ????

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Martina Z.

Hodnotenie 3,1 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2025

Dovolena byla super moc sme si ji užili trochu sklamání na začátku,ale pak super

Dovolena byla super moc sme si ji užili trochu sklamání na začátku,ale pak super

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž byla čistá lehátka každý den připravený a bar super

Strava

Strava byla luxusní opravdu dobrá jen ta doba než jidlo přinesli večeře od 19hod a přinesli to 20.15 na pití se nikdo nezeptal

Ubytovanie

Ubytování se nám líbilo ikdyž by to chtělo trochu rekonstrukce vypadane síťky s oken a klimatizace nešla vypadaval jistič

Služby

Služby hotelu byli Dobré

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Jiří Z.

Hodnotenie 2,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2025

Asi většina cestujících očekávala jiný standard ubytování

Asi většina cestujících očekávala jiný standard ubytování

Strava 3,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Neustále zanesená chaluhami a řasami ; taky nikde nezaznělo že v oblasti je silný přílic a odliv, takže dopoledne bylo moře vzdáleno aspon 150 m

Strava

To bylo asi nejlepší - nebylo to klasické all inclusive, ale kvalita jídla byla dobrá, i když výběr omezený

Ubytovanie

Většina pokojů byla mimo světlo, takže po celý den tam byla tma, a neustálá volhkost

Služby

Prakticky žádné

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Martina Z.

Hodnotenie 3,1 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2025

Dovolena byla super moc sme si ji užili trochu sklamání na začátku,ale pak super

Dovolena byla super moc sme si ji užili trochu sklamání na začátku,ale pak super

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž byla čistá lehátka každý den připravený a bar super

Strava

Strava byla luxusní opravdu dobrá jen ta doba než jidlo přinesli večeře od 19hod a přinesli to 20.15 na pití se nikdo nezeptal

Ubytovanie

Ubytování se nám líbilo ikdyž by to chtělo trochu rekonstrukce vypadane síťky s oken a klimatizace nešla vypadaval jistič

Služby

Služby hotelu byli Dobré

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Lucie Ř.

Hodnotenie 3,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2025

Pokud jedete na týden, tak super.. Déle bysme to asi už nedali.. Ubytování autentické, s tím se musí počítat, drobné mouchy by tam ještě doupravit mohli, ale jinak spokojenost.. Voda a okolí super, jen co kazí celkový dojem dovolené, jsou fakt otravní místní, co nabízí suvenýry a furt na vás mluví a přidají se k vám klidně i na 5km procházku, aby prodali náramek.. Nesmyslné ceny, vše předražené, mají nás jako chodící kasičky a o dětech tam ani nemluvím.. Kor po setmění nám nebylo doporučeno mimo hotel, takže pro nás válecí dovolená na týden dobrý, ale déle už bychom tam nebyli.. A jídlo se dá taky na týden přežít.. Hlad jsme určitě neměli.. Ale točili se 3 druhy zeleniny a 3 druhy ovoce pořád dokola.. A pak z toho byl salát, polévka, atd..

Pokud jedete na týden, tak super.. Déle bysme to asi už nedali.. Ubytování autentické, s tím se musí počítat, drobné mouchy by tam ještě doupravit mohli, ale jinak spokojenost.. Voda a okolí super, jen co kazí celkový dojem dovolené, jsou fakt otravní místní, co nabízí suvenýry a furt na vás mluví a přidají se k vám klidně i na 5km procházku, aby prodali náramek.. Nesmyslné ceny, vše předražené, mají nás jako chodící kasičky a o dětech tam ani nemluvím.. Kor po setmění nám nebylo doporučeno mimo hotel, takže pro nás válecí dovolená na týden dobrý, ale déle už bychom tam nebyli.. A jídlo se dá taky na týden přežít.. Hlad jsme určitě neměli.. Ale točili se 3 druhy zeleniny a 3 druhy ovoce pořád dokola.. A pak z toho byl salát, polévka, atd..

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Super, ale pokud chcete dál do moře, určitě boty.. Je tam spoustu jezku.. A pokud nechcete, aby vas otravovali místní, běžte dal do vody.. Neumí plavat ????????

Strava

Snídaně pořád stejné, jedine, co by je nestalo moc úsilí, aspoň měnit ovoce.. Zanzibar má nespocet druhů a tady se točil celý týden jen meloun, mango a ananas.. Občas banán.. Obědy a večeře.. Polévky mají výborne, to jsme si pochutnali a umí udělat super chobotnici..kalamary si nedávejte, jsou tvrdé jak podrážka.. Každý den ovocný salát.. Stejný.. A většinou rýže a nějaká podusena zelenina na kari.. Jako s jídlem si mohli víc vyhrát, ale hlady člověk určitě neumře ????.. Jinak to není klasické all in, ale a la carte, takže servírování 3 chodu..

Ubytovanie

Autentické, nemůžete čekat ubytování jako když jedete do Rakouska.. Je to ostrov, takže s tím počítat.. Občas nešla WiFi, občas vypadla elektrika.. Ale nic strašného, aspoň si člověk odpočine ????

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Miloš B.

Hodnotenie 1,7 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: December 2024

Pobyt na ostrově je příjemný, ale vaše nabízené ubytování a servis all inklusive neodpovídá nabízeným službám. Nabízené stravování hodnotím jako plnou penzi s výběrem ze dvou nabízených jídel, bez možnosti si přidat.
Chladné nápoje jsou vzácností a je jich nedostatek, voda je nabízena v znečištěných lahvích.
Bohužel během pobytu došlo u ubytovaných k zažívacím potížím, které přetrvávají i po příjezdu.

Pobyt na ostrově je příjemný, ale vaše nabízené ubytování a servis all inklusive neodpovídá nabízeným službám. Nabízené stravování hodnotím jako plnou penzi s výběrem ze dvou nabízených jídel, bez možnosti si přidat.
Chladné nápoje jsou vzácností a je jich nedostatek, voda je nabízena v znečištěných lahvích.
Bohužel během pobytu došlo u ubytovaných k zažívacím potížím, které přetrvávají i po příjezdu.

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž čistá, klidná bez výměny plážových ručníků.

Strava

Stravování nebylo all inklusive jen formou plné penze s výběrem ze dvou jídel bez možnosti přidání.

Ubytovanie

Ubytování bylo v nabídce jako 4 hvězdičkové, ale odpovídalo jako 3hvězdičkové. byl problém s eletrikou, zatékalo do ubytování.

Služby

Služby v hotelu po několika konzultacích se zlepšily.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)

Luboš K.

Hodnotenie 1,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: December 2024

celkový dojem- ubytování a stravování - jako 60 léta za socialismu

celkový dojem- ubytování a stravování - jako 60 léta za socialismu

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 1,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...