Norbert Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2023
Měli jsme se skvěle, byla to dovolená snů.
Měli jsme se skvěle, byla to dovolená snů.
Ovoce a koláče k snídani. čaj, káva.
UbytovaniePřímo na pláži pravidelně uklízejí, jsou moc milí, wifi je k dispozici na pokoji, ale i na pláži. Styl hotelu zapadá do afrického prostředí.
SlužbyWifi, ochotný vrátný, menu restaurace a zvlášť placená restaurace přímo na pláži, která není absolutně drahá.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)



