My Blue Hodnotenie: 4/5
od 1 486 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 1 486 € za os.
od 850 € za os.
od 1 434 € za os.
od 1 087 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 12 hodnotení)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Helena P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Již jen to,že jsme se vrátily po dvou letech do stejného hotelu,hovoří za vše.
Již jen to,že jsme se vrátily po dvou letech do stejného hotelu,hovoří za vše.
PLÁŽ - to je to nejkrásnější na tomto místě.Již jen příchod na pláž mezi palmami a před Vámi se objeví bělostný písek a tyrkysová voda,je nádhera.A ještě - my se vrátily i proto,že na tomto místě-lokalitě Kendwa-NENÍ téměř žádný odliv,takže koupání po celý den.Dlouhé procházky po pláži a měnící se barva oceánu,Vás nadchne.
Věřím,že se za rok opět vrátíme.
Co říci ?!My měly jen snídaně a proto,že jsme byly jen ženy,tak jsme se smířily s každodenní jednotvárností a po 4 dnech jsme se samy sebe ptaly -co bychom si dnes daly na snídani???!!!,že by vajíčka???chichi
Jinak jsme se stravovaly za "zdmi"hotelu a tady mohu vyzvednout Fisherman local restaurant-běžte ochutnat vynikající ryby,domácí chilli omáčku,zeleninu.Byla s námi vegetariánka,které vyšli vždy vstříc a obsluha byla vynikající.Jinak jsme navštívily i ostatní restaurace na naší tzv.Národní třídě
Hotel má malou "novou" část,ve které jsme bydlely před dvěma lety-užasná!!! a starší- kde jsme byly letos.ALE - pokoj prostorný,s terasou a krásným výhledem do ještě hezčí zahrady a prosvítajícím oceánem.Koupelna dostačující se sprchvým koutem.Každý den výměna ručníků a úklid celého pokoje s doplněním vody.
SlužbyZde napíši jedno - kolektiv hotelu na náš popud zorganizoval naší přítelkyni NEZAPOMENUTELNOU oslavu 50tin,vše bylo dokonalé se zpěvy,tancem,dortem.Cokoliv jsme potřebovaly,vždy jsme se domluvily.
Jinak jsme služeb hotelu moc nevyužívaly,na výlet jsme si objednaly taxi a jezdily samy.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Erika M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krasne misto, hotel v palmovem hajku hned u plaze. Slabe misto je strava.
Krasne misto, hotel v palmovem hajku hned u plaze. Slabe misto je strava.
Velmi hezka plaz, fungujici plazovy servis, malo lidi, tyrkysova tepla voda, moznost snorchlovani. Plazovy bar. Vyhodou je v teto casti Zanzibaru i maly odliv ( v radech metru), takze je mozno se koupat cely den.
StravaStravovani je slabe misto tohoto hotelu- pozitivum je, ze jite primo u plaze, jste stale venku, na plazi ma hotel i moc pekny bar, mezi 17. a 19. hodinou ma happy hour. Ovsem snidane jsou velmi nepestre, jedine, co neni na limitovany pridel, je chleb, vse ostatni poskytovano jen v malych davkach - ovoce, jedno minimaslicko a minidzem na osobu apod. Muzete si objednat vejce nebo palacinky- ty byly dobre, davaly jsme si opakovane.
UbytovanieHezky hotel, jednodussi, clovek je stale v prirode- kolem palmy a kvetiny, hned u krasne plaze. Vybaveni pokoju by sneslo renovaci a trochu udrzby.
SlužbyPersonal nebyl moc ochotny a vstricny, problematicky fungovala wifi ( jen v restauraci, kazdy den nove heslo, slaby signal, fungovala jen nekdy). Uklid pokoje na slusne urovni, ale celkove nic nadstandardniho. Jde o hotel stredni kategorie
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Jiří Pekárek
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel má výhodu krásného umístní a pláže, bohužel není schopen tohoto daru dostatečně využít. Ubytování podprůmerné, služby na pláži naprosto nedostatečné, snídaně kvalitou a způsobem podávání jsou dost hrozným zážitkem.
Jen kouzlo místa vás na tyto nedostatky nechá zapomenout.
Hotel má výhodu krásného umístní a pláže, bohužel není schopen tohoto daru dostatečně využít. Ubytování podprůmerné, služby na pláži naprosto nedostatečné, snídaně kvalitou a způsobem podávání jsou dost hrozným zážitkem.
Jen kouzlo místa vás na tyto nedostatky nechá zapomenout.
Pláž Kendwa nádherná. Byli jsme na Zanzibaru již potřetí a toto místo patří skutečně k nejhezčím. Moře úžasné, báječné ke koupání i při neznatelném odlivu, bez vyplavených chaluh, které se jinde vyskytovaly. Část pláže patřící k hotelu pod palmami vybavena poněkud zastaralými lehátky a slunečníky, ale bylo to příjemně jednoduché a místní a podtrhovalo kouzlo dané oblasti. Bohužel ani jedna sprcha se sladkou vodou! Ostraha chránila hotelovou část před vstupem prodavačů a beach boys, takže klid. Bar fungující ke vší spokojenosti.
StravaSnídaně, jak je uváděno i v jiných recenzích, doslova chudobné. Způsob, kdy si nemůžete v bufetu nabrat, ale tři brambory a lžíci fazolí, tři kousky tropického ovoce Vám přidělí obsluhující personál, považuji za ponižující. Objednat se dala míchaná vajíčka, což byla naprosto odporná halda jakési podivné hmoty, omelety a palačinky, které byly obstojné.
Jídlo občas ukradly všudypřítomné vrány, což bylo vlastně vysvobození.
Jídla na objednávku nebyla špatná.
Ložnice pěkná, koupela zastaralá, špinavá, úklid povrchní. Klimatizace na konci sil, v noci nás budila boucháním každých pár minut.
SlužbyJak jsem již napsal: Úklid povrchní, nové ručníky na pláž nebyly často k dispozici několik dní, na pláži se povalovaly lahve a kelímky (jistě problém turistů), ale personál neměl snahu pláž uklízet. Soukromí na hotelové pláži ostraha zajišťovala výborně.
V pátek grilování, které bylo příjemné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jaromír Indrák
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zanzibar na nás působil velmi chudě, jak už to v takových zemích bývá, lidé byli velmi přátelští. CK nebrat, žádné služby kromě ubytování a letenky nezajistila. Delegátka z partnerské CK o nás jevila zájem než jsme koupili výlety, pak řešila po telefonu. Byli jsme v Kendwě a nechápu, když 5 km odtud má CK delegáta v Nungwi ,nám dají delegátku která to k nám má 50 km a mluví rusky a anglicky. Za nás tučné minus.
Zanzibar na nás působil velmi chudě, jak už to v takových zemích bývá, lidé byli velmi přátelští. CK nebrat, žádné služby kromě ubytování a letenky nezajistila. Delegátka z partnerské CK o nás jevila zájem než jsme koupili výlety, pak řešila po telefonu. Byli jsme v Kendwě a nechápu, když 5 km odtud má CK delegáta v Nungwi ,nám dají delegátku která to k nám má 50 km a mluví rusky a anglicky. Za nás tučné minus.
Pláž nádherná, šnorchlování bylo možné několik metrů od břehu.
StravaMěli jsme jen snídaně, dobré i když pořád stejné, občas jsme zkusili oběd nebo večeři, velmi solidní.
UbytovanieUbytování dosahuje a možná i přesahuje nabízenou kvalitu.
SlužbyHotel OK, co jsme si domluvili, to jsme měli.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Úžasná dovolenka.
Úžasná dovolenka.
Pláž bola nádherná ako z fotiek. Azúrovy oceán bol tak 30m od lehátok. Biely piesok v ktorom sa večer schovávali kraby.
StravaRaňajky biednejsie ale dalo sa. Bolo kopec restauracii naokolo kde sa dalo skvele najesť.
UbytovanieIzba bola veľká s balkónom. Bola na nej aj klíma takže super.
SlužbyMy sme mali len B&B ale zamestnanci sa vždy snažili aby sme boli spokojní.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.