Sunset Beach Resort & Spa (Phu Quoc)
od 1 382 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 1 382 € za os.
od 1 323 € za os.
od 1 436 € za os.
od 1 206 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Podpriemerné (na základě 3 hodnocení)
26. najlepšie hodnotený z 38 hotelov v Vietnam
Paweł L.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2024
Celkově v pořádku, nic šíleného
Celkově v pořádku, nic šíleného
Čistá, placená lehátka,
StravaPrůměr v porovnání s možnostmi a kuchyní regionu
UbytovanieDobře, v místnosti jsou ještěrky a mravenci. Problémy s udržováním čistoty v místnosti a oblečení
SlužbyDobrý, ochotný personál
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Cedro I.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2024
Hotel je daleko od hlavní silnice. Velmi skromný.
Hotel je daleko od hlavní silnice. Velmi skromný.
Pláž je docela daleko, špinavá jako většina pláží Sandy s barem
StravaJídla byla katastrofa. Snídaně byla tak skromná, že když přijeli hosté z Ruska a naplnili si talíře, na ostatní hosty nezbylo nic. Totálně vypočítané porce: Polévka, vejce, těstoviny, suchý chléb, jeden talíř nakrájených rajčat a okurka Jaká tragédie! Večeře 3 malé porce pro děti, připravené na místě Ryba s rýží, lžíce polévky...jen půl misky. A nějaké ovoce. Toto není hotel, který by měl nabízet jídlo, zejména v Asii, kde je jídlo levné. Poslední den jim dokonce dali nařezané ovoce ze stromu před hotelem, který spadl ze stromu a odřezali se i shnilé části. Takovou chudobu v jídle jsem nikde jinde neviděl.
Pokoj byl čistý, každý den uklizeno. Špatný zápach z kanalizace a rozbitý zámek na vstupních dveřích.
Hotel byl na 2 s plusem Nejvíc mě pohoršilo, že obsluha čekala na večeři na hosty a v hotelové kantýně si pro sebe a své hosty připravila vlastní bohatou večeři z venku. Po snídani také čekali, aby snědli, co zbylo. Nic pěkného... nejdřív jsem se styděl to sníst. Později jsem se šel najíst.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Filtrovať recenzie
Paweł L.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2024
Celkově v pořádku, nic šíleného
Celkově v pořádku, nic šíleného
Čistá, placená lehátka,
StravaPrůměr v porovnání s možnostmi a kuchyní regionu
UbytovanieDobře, v místnosti jsou ještěrky a mravenci. Problémy s udržováním čistoty v místnosti a oblečení
SlužbyDobrý, ochotný personál
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Cedro I.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2024
Hotel je daleko od hlavní silnice. Velmi skromný.
Hotel je daleko od hlavní silnice. Velmi skromný.
Pláž je docela daleko, špinavá jako většina pláží Sandy s barem
StravaJídla byla katastrofa. Snídaně byla tak skromná, že když přijeli hosté z Ruska a naplnili si talíře, na ostatní hosty nezbylo nic. Totálně vypočítané porce: Polévka, vejce, těstoviny, suchý chléb, jeden talíř nakrájených rajčat a okurka Jaká tragédie! Večeře 3 malé porce pro děti, připravené na místě Ryba s rýží, lžíce polévky...jen půl misky. A nějaké ovoce. Toto není hotel, který by měl nabízet jídlo, zejména v Asii, kde je jídlo levné. Poslední den jim dokonce dali nařezané ovoce ze stromu před hotelem, který spadl ze stromu a odřezali se i shnilé části. Takovou chudobu v jídle jsem nikde jinde neviděl.
Pokoj byl čistý, každý den uklizeno. Špatný zápach z kanalizace a rozbitý zámek na vstupních dveřích.
Hotel byl na 2 s plusem Nejvíc mě pohoršilo, že obsluha čekala na večeři na hosty a v hotelové kantýně si pro sebe a své hosty připravila vlastní bohatou večeři z venku. Po snídani také čekali, aby snědli, co zbylo. Nic pěkného... nejdřív jsem se styděl to sníst. Později jsem se šel najíst.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.