Wellington Hotel By Blue Orchid Hodnotenie: 4/5
od 415 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 415 € za os.
od 904 € za os.
od 866 € za os.
od 238 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 9 hodnotení)
Klára H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Michaela Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou jsme si užili, nebyl jediný problém. Ubytování příjemné, snídaně trochu jednodušší ale neurazí. Na recepci byli vždy milé a ochotné paní. Ikdyž byl březen, měli jsme nádherné počasí, neustále slunečno, nebo mírně mráčky. Po ránu samozřejmě trochu mlha byla, ale vždy se vyjasnilo. Nepršelo ani jednou.
Dovolenou jsme si užili, nebyl jediný problém. Ubytování příjemné, snídaně trochu jednodušší ale neurazí. Na recepci byli vždy milé a ochotné paní. Ikdyž byl březen, měli jsme nádherné počasí, neustále slunečno, nebo mírně mráčky. Po ránu samozřejmě trochu mlha byla, ale vždy se vyjasnilo. Nepršelo ani jednou.
Snídaně jsou jednodušší, vlastně jenom toasty,džem, nutela, vařená vajíčka, máslo. Toasty nám ale tam moc chutnali, ikdyž více než 3 dny po sobě jíst pořád toto samé bysme už nezvládli. S manželem jsme hodně na míchaná vajíčka atd, pečivo moc nejíme. Ale určitě snídaně neurazí.
UbytovanieUbytování bylo příjemné, mile nás překvalilo wifi připojení zdarma, ikdyž uvedené to nebylo. Hlavně bylo velice dobré připojení.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Jaromír J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
příjemný dojem a vzhledem účelu pobytu - poznání Londýna více než ideální - dobrá dosažitelnost z letiště, vcelku jasné instrukce k pobytu-transportu, umístění hotelu na hlavní středové lince metra OK
příjemný dojem a vzhledem účelu pobytu - poznání Londýna více než ideální - dobrá dosažitelnost z letiště, vcelku jasné instrukce k pobytu-transportu, umístění hotelu na hlavní středové lince metra OK
kontinentální snídaně v trochu stísněných prostorách, asi odpustitelné vzhledem ke kategorii-ceně ubytování ?
pro delší pobyt asi dosti jednotvárné stále pouze tousty, máslo, marmelády, atd. (myšleno např bez třeba sýra, vajíčka tj. není naslano)
V okolí hodně možností stravování v různých typech zařízení a i různých kuchyní
stísněné prostory, sociálka dobudovaná později, jinak výbava wifi, TV konvice - čaj kafe OK
při objednávání třeba zdůraznit double - oddělené postele (twin bed
odpovídající kategorii pravděpodobně odpovídající konkurenci v Londýně
velice ochotný personál, který rád poradí, dobré informace k pobytu samotnému, bezplatná úschova zavazadel
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Martin K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborná lokalita hotelu, jen 3 stanice metrem do úplného centra. Stanice metra od hotelu cca 400 metrů, takže paráda. Autobusové spojení, které je levnější než metro, rovněž skvělé.
Výborná lokalita hotelu, jen 3 stanice metrem do úplného centra. Stanice metra od hotelu cca 400 metrů, takže paráda. Autobusové spojení, které je levnější než metro, rovněž skvělé.
V ceně jsme měli jen snídani, která nás docela zklamala. Na výběr byly pouze tousty, marmeláda, káva nebo čaj, mléko, lupínky, vejce natvrdo a ovocný salát. Žádná šunka, salám, sýr nebo něco takového. Zřejmě adekvátní k ceně pobytu.
UbytovaniePokoje čisté, uklizené. Sice docela stísněné, ale za ty peníze pohoda.
SlužbyNa hotelu bezplatná Wi-Fi. Jinak jsme byli neustále ve městě, takže další služby ani netuším. Výborné bylo, že recepce byla otevřená 24 hodin denně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Libor Labaj
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Až na ubytování vše ok. Pokoj špatný, zaváněl plísní a tři postele na 10 m2 ? No příště už ne
Až na ubytování vše ok. Pokoj špatný, zaváněl plísní a tři postele na 10 m2 ? No příště už ne
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Klára H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...