Petr F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 857 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 7 hodnotení)
17. najlepšie hodnotený z 107 hotelov v Veľká Británia
Petr F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolené splnila všechna naše očekávání. Vše bylo na čas a bez problémů ze strany cestovní kanceláře.
Dovolené splnila všechna naše očekávání. Vše bylo na čas a bez problémů ze strany cestovní kanceláře.
Výběr a kvalita stravy bez problémů. Jen celkem složitý způsob přechodu přes recepci ke stolu.
UbytovanieUbytování bylo příjemné, hezké, čisté.
SlužbySlužby na vysoké kvalitě. Příjemný personál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Pavlína K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Skvělé místo na pobyt v Londýně přímo u Tower bridge a Toweru, u hotelu restaurace s krásným výhledem a Tesco s potravinami. Také rovnou přístav na lodě po řece. Jen cena úplně neodpovídá kvalitě, ale to asi hotely v Londýně jsou předražené a staré.
Skvělé místo na pobyt v Londýně přímo u Tower bridge a Toweru, u hotelu restaurace s krásným výhledem a Tesco s potravinami. Také rovnou přístav na lodě po řece. Jen cena úplně neodpovídá kvalitě, ale to asi hotely v Londýně jsou předražené a staré.
Ubytování bylo bez snídaně, ale zašli jsme si na večeři do hotelové restaurace - skvěle chutnající večeře.
UbytovanieHotel je na fantastickém místě hned u Tower bridge. Dostali jsme pokoj za 8 400Kč/noc s výhledem mimo město do protějšího domu na kanceláře. Služby hotelu odpovídají hvězdičkám, hotel je spíše strašího data, ale dostačoval. Zapomněli jsme v hotelu hračku a bundy, druhý den jsme volali, vše našli. Sice komplikace pak s předáním, na recepci o ničem nevěděli i když nám řekli do telefonu i kod na vyzvednutí, ale trpělivě jsem to řešila asi 30min a nakonec to uklízečka přinesla zabalené vše v pytli proti podpisu. Hotel tedy skvělý.
SlužbyAž na tu zmatenou recepci vše skvělé
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Linda P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nejsem si jistá, jestli je to pouze můj dojem nebo i dojem jiných maminek, možná mám předsudky, ale zaplatila jsem stejnou částku za ubytování jako ostatní a není to poprvé, kdy recepce vidí samotnou maminku s dětmi, tak aby děti nerušili ostatní hosty, dáme jí stranou. Aspoň to tak v mnoha případech vnímám a vnímala jsem to tak i v tomto případě. Dětem je 9 a 12 a určitě hotel nebyl plný, aby nás nemohli dát do lepšího pokoje. I když jsme ubytování koupili vyloženě na přespání a pokoj byl hezký, byla jsem celkově z pokoje zklamaná. Řešit tam se mi nic nechtělo. Byť mou špatnou angličtinou a taky únavou. Celkově bych ale od 4* hotelu čekala více. Byly jsme v Anglii ubytované i ve 2* hotelu a byl rozhodně pohodlnější.
Nejsem si jistá, jestli je to pouze můj dojem nebo i dojem jiných maminek, možná mám předsudky, ale zaplatila jsem stejnou částku za ubytování jako ostatní a není to poprvé, kdy recepce vidí samotnou maminku s dětmi, tak aby děti nerušili ostatní hosty, dáme jí stranou. Aspoň to tak v mnoha případech vnímám a vnímala jsem to tak i v tomto případě. Dětem je 9 a 12 a určitě hotel nebyl plný, aby nás nemohli dát do lepšího pokoje. I když jsme ubytování koupili vyloženě na přespání a pokoj byl hezký, byla jsem celkově z pokoje zklamaná. Řešit tam se mi nic nechtělo. Byť mou špatnou angličtinou a taky únavou. Celkově bych ale od 4* hotelu čekala více. Byly jsme v Anglii ubytované i ve 2* hotelu a byl rozhodně pohodlnější.
Měli jsme v ceně snídaně. Byla výborná, jen nádobí bylo některé špinavé.
UbytovanieV období od 12.3.-14.3.2023 jsem byla ubytovaná v hotelu The Tower s dětmi. Hotel vypadá z venku velmi pěkně, stejně tak i recepce a stejně tak i pokoj. Kdykoliv jsme jeli z recepce do patra, obsluha už pro nás měla připravený výtah. Měli jsme dvoulůžkový pokoj s přistýlkou. Pokoj byl čistý a voňavý. Postel pohodlná. Co bych ale chtěla vytknout by bylo to, že přistýlka, na které spala dcera, byla proležená, vyloženě propadlá, kde pružiny tlačily do zad a každé pohnutí bylo doprovázeno skřípáním a vrzáním, takže se člověk nakonec vůbec nevyspal. Nevím proč, ale slibovaný výhled byl místo Tower Bridge, střecha s klimatizační skříní. Až když jsme se přitiskli téměř ke sklu byl vidět most.... Sprcha byla rozbitá, takže jsem jinak samostatné děti, sprchovala sama, aby se neoprařili. I když jsme ubytování koupili vyloženě na přespání, pokoj hezký, přesto jsem byla z pokoje zklamaná.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolené splnila všechna naše očekávání. Vše bylo na čas a bez problémů ze strany cestovní kanceláře.
Dovolené splnila všechna naše očekávání. Vše bylo na čas a bez problémů ze strany cestovní kanceláře.
Výběr a kvalita stravy bez problémů. Jen celkem složitý způsob přechodu přes recepci ke stolu.
UbytovanieUbytování bylo příjemné, hezké, čisté.
SlužbySlužby na vysoké kvalitě. Příjemný personál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Petr F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...