Renata Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkové shrnutí zájezdu - super. Užili jsme si všechny čtyři dny jak se patří a nadšení se vraceli zpátky domů.
Celkové shrnutí zájezdu - super. Užili jsme si všechny čtyři dny jak se patří a nadšení se vraceli zpátky domů.
Snídaně na hotelu byla vcelku dobrá, ikdyž každý den to samé.
UbytovanieUbytování hrozné: zima na pokoji, pokoj celkově smrděl zatuchlinou, v postelích tlačily péra, koberec špinavý nevyluxovaný a vrchol poslední noci byl, že jsme měli na pokoji nevítaného hosta - myš. Ale aspoň máme na co vzpomínat :)
SlužbySlužbu hotelu snad ani nemůžu hodnotit.. Podle mě nefungovala.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)







