Milán István A.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2026
V ubytování jsme se cítili velmi příjemně.
V ubytování jsme se cítili velmi příjemně.
Dostali jsme snídani, ale oběd a večeře jsou k dispozici za příplatek.
UbytovanieNadšenci do letadel mají perfektní výhled na letiště.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







