Všechno bylo skvělé. Nemusel jsem se starat o letenky ani transfery z/na letiště. Měli jsme skvělý hotel a zorganizovaný výlet. Všechno bylo skvělé.
PlážPláž nebyla hned vedle hotelu, ale je tam doprava, takže to bylo skvělé řešení.
StravaJídlo bylo vynikající a velmi rozmanité, každý den jsem odjížděl sytý a jídlo bylo k dispozici nejen v hotelu, ale i u bazénu a dokonce i na pláži.
UbytovanieHotel byl krásný, měl všechno. Byl také velmi čistý. Jedinou drobnou nevýhodou bylo, že pokoj byl úplně v přízemí a občas z něj byl cítit splašek, ale dalo se to snést.
SlužbyHotelové služby byly vždy skvělé, byly tam masáže, zábava pro děti, u bazénu i večer.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate