Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Side Crown Palace

Turecko-Side-Side

Moderný hotel s luxusnými službami Aquapark Špičkové wellness centrum Shuttle bus na pláž (400 m) Vhodné pre rodiny s deťmi

od 349 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 78 178

Popis hotela pre vás pripravujeme.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 400 m
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tobogány áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,6/5
Invia

Skvelé (49 hodnotení)

Ubytovanie 4,5/5

Strava 4,8/5

Okolie 4,4/5

Cena 4,5/5

81. najlepšie hodnotený z 526 hotelov v Side

Martin M. September 2019

Dátum pobytu: 28.8. - 8.9.2019

Hodnotenie 5,0/5
Chodíme s rodinou na dovolenku každý rok, hlavne kvôli dietatu. Mám predovolenkovanu celú Európu aj Tunisko. Trochu som sa obávali Turecka ale realita...
Celkové hodnotenie

Chodíme s rodinou na dovolenku každý rok, hlavne kvôli dietatu. Mám predovolenkovanu celú Európu aj Tunisko. Trochu som sa obávali Turecka ale realita bola taká že do Turecka a do tohto hotela sa určite vrátime. Okrem vytretia zadku na toalete Vám splnili Všetko čo ste si mysleli v hlave ani vysloviť ste to nemuseli. Sama ochota a úsmev či už v hoteli alebo na pláži. Hľadal som hotel podľa recenzií, na českej stránke Invie je jedno hodnotenie 4,6. Niektorých ľudí a hlavne českých turistov nikdy nepochopím, ale to už nech si robí každý svoj názor. Príde do Tatier a papa pastely aby ušetril a príde na ultra All inclusive a už naozaj neviem čo by mu malo byť splnené... Hotel je zvavsinou obsadzovaní nemecký hovoriacimi krajinami. Bolo tu aj zopár Rusov ale našťastie žiadny taký na akých sme zvyknutý v podobných hoteloch ten čo ich zažil vie o čom píšem. Čo sa týka animátorov úplne dokonale si robia svoju prácu, ja som aktívny človek ktorý sa rád zapája do kadejakých športov a prišiel som si na svoje. Od rana sa starali, šípky, vodný aerobik, plážový volejbal, vodné pólo a poobede zase. Kto je aktívny sa nenudí. Kto sa ešte nudí ma.moznost fitness centra. Neskutočne veľa možností ponúka tento hotel. Bazény čisté, krásne lehatok vždy dosť. Tobogány dokonale na vyblaznenie deti.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Mali sme mať izbu 3009 čo je izba z výhľadom na cestu a úplne na prizemi, za 20€ v pase nám izbu zmenili na 4310 čo je 3poschodie z výhľadmi na bazény a tobogány. Viem to podľa toho že na kartičke od izby to bolo prepísané. Mali sme mať izbu z jednou priateľkou. Mali sme nakoniec izbu s manželskou posteľou, pristelkou a ešte jednou plnohodnotnou postelou takže prístelka bola ešte navyše. Teda každý nech si spraví názor, či toto všetko za tých 20€ stalo. Turecko, Tunisko, Egypt to sú krajiny ktoré to majú v Nature, že im dáte do pasu, na postel, na pláži, v autobuse dáke euricko.

Strava
Strava bola taka, že prve raňajky som cca pol hodinu chodil a otváral tie ich nádoby z jedlom, že čo vlastne všetko tam je. Ak tu niekto napíše že jedlo stále rovnaké a doma si pritom vari na týždeň aby mal čo jesť tak to neni normálny človek. Boli sme.12 dní a nedokázal som ochutnať zo všetkého čo tam bolo. Ešte nikde som sa nestretol s takou pestrosťou stravy ako tu. Ovocie zelenina prílohy ako olivy hadam 5 druhov, feferonky, mini papričky, uhorky a kadečo čo som sa neodvážil ochutnať :) zeleninových šalátov snáď 15 druhov. Proste niečo neskutočné. Po večeri sa dá posedieť vonku a čašníci Vás obletuju a nosia nápoje ako keby ste ich platili.

Služby hotela
Jedným slovom DOKONALÉ. Od príchodu na recepciu, kde nám hneď zobral pán poslik kufre a zaviezol nás priamo na izbu, po upratovačky, personál v bufete a najdokonalejšich animátorov ktorých si zamiloval môj syn a oni jeho, všetko bolo dokonalé. Všetci sa tam starajú o Vás ako o kráľov z rozprávky.

Pláž
Pláž je cca 350 metrov od hotela. Pláž a lehátka sú súkromné a patria hotelu a preto sú grátis. Každé tri štyri minúty chodí hotelový bus. Nezávidím tomu šoférovi chodiť nonstop hore dole, ale stále usmiaty, popraje pekný deň, tak ako aj každý človek, ktorý je súčasťou tohto hotela. Pláž je čistá každé ráno Vás tam čaká milý pán ktorý Vám pred uložením osušiek na lehátka ich očistí. Každú chvíľu chodí a zbiera aj odpadky, poháre, popolníky. Lehátok je vždy dostatok, keďže sme boli na dovolenke oddychovať a zabaviť sa tak sme vstavali niekedy aj tak že sme.zmeskali aj raňajky :) išli sme na pláž a lehatok aj o 12tej bolo dostatok, tak isto ako pri bazénoch. Bar na plazi úplne super, všetko grátis okrem miešanych nealko drinkov ktoré ale odporúčam ochutnať sú fantastické. Jedlá pri bazénoch a na pláži počas obedu toľko že sa priznám ani raz sme neboli na obede v reštaurácii v hoteli. Tetuska na pláži robí každý deň domácu špecialitu, ktorá naozaj stojí zato. V plážovom bare sa.ponukaju nealko nápoje a pivo. Čo je aj dobre lebo v tom teplé, by asi nebolo najlepšie piť niečo alko. Sprchy sú tiež na pláži. Pláž aj more je čisto piesočnate, mierne stúpanie do vody, ideálne pre rodičmi s deťmi. Neviem či to je stále ale pri brehu vždy parádne vlny, pre deti ideálne sa na vyblaznenie. Kúsok ďalej už more pokojne, trosku hryzú rybičky treba trochu kopať nožičkami :) ale no je to more... Inak žiadne iné potvory v mori som nezbadal. More čisté že aj v metrovej hĺbke ste videli na dno.

Anonym Júl 2019

Dátum pobytu: 29.6. - 10.7.2019

Hodnotenie 5,0/5
Dovolenka bola úžasná, veľmi sa nám tam páčilo.
Celkové hodnotenie

Dovolenka bola úžasná, veľmi sa nám tam páčilo.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Ubytovanie bolo fajn, každodenné upratovanie a dopĺňanie nealko nápojmi úplná samozrejmosť.

Strava
Strava výborná, bohatý výber.

Služby hotela
Zamestnanci boli milí a naozaj sa snažia, aby nikomu nič nechýbalo. Každý večer animačný program pre deti a potom aj pre dospelých.

Pláž
Pláž je krásna, jemný piesok, všade čisto. Aj bar

na pláži je super. Výber jedla na pláži možno nie je až taký pestrý ako v hoteli, ale vybrať sa dá, ak sa Vám akurát nechce vracať na obed naspäť do hotela. Topka sú nealko miešané drinky - síce za poplatok 2,50 €/1 ks, ale stoja za to :)

Filtrovať recenzie

Mariana Takáčová Október 2019

Dátum pobytu: 29.9. - 6.10.2019

Hodnotenie 4,0/5
Cekově jsem byla s hotelem spokojená, ale je to hotel hlavně ze 65% pro němce, pak 33% rusové a pak poláci,maďaři, anličani ,češi ...tam byli maximálně v počtu 2- 5 osob.
Celkové hodnotenie

Cekově jsem byla s hotelem spokojená, ale je to hotel hlavně ze 65% pro němce, pak 33% rusové a pak poláci,maďaři, anličani ,češi ...tam byli maximálně v počtu 2- 5 osob.

Ubytovanie 4,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 3,5/5

Cena 3,5/5

Ubytovanie
První den, příjezd ve 2h v noci na hotel, neměli standart pokoj a dali nás do rodinného a druhý den, po nás požadovali stěhování na standart pokoj.Což mě velice vadilo, přijela jsem si odpočinout, koupat se a ne se stěhovat z pokoje na pokoj, vše zase balit a vybalovat. Řešila jsem s manažerkou hotelu, která se tedy omluvila,že náš pokoj měl technickou závadu, proto nás dali na 1den na pokoj pro 4 osoby.Jako omluvu , za způsobené potíže, jsme dostali osmanskou večeři. Úklid pravidelný,pečlivý, lednička s nealko pravidelně doplňována, to fungovalo na jedničku.Pokoje všechny moc pěkné, jediné co mi vadilo, my byly na straně do ulice, celou noc jsem slyšela najíždět autobusy, zásobování.Přímo pod naším balkonem bylo podium a bar, tudíž minimálně do půlnoci vyřvávala hudba a popíjející uřvaní Němci

Strava
Zde nebylo co vytknout, každý si musel vybrat, všeho dostatek a zrovna tak byly vynikající služby přes oběd na pláži, nemuseli jste se vracet na hotel, výběr bohatý. Zatím tohle byl na stravu a její výběr hotel nejlepší.

Služby hotela
V hotelu byly služby bez problémů...lékař,obchůdky, kadeřník, turecké lázně, stánky.

Pláž
Osušky na pláž jste si mohli měnit denně. Problém ovšem byly lehátka, těch byl nedostatek, ale je pravda, že pracovník pláže se snažil a vždy nějak lehátka sehnal , takže jsme je měli.

Branislav B. Október 2019

Dátum pobytu: 28.9. - 5.10.2019

Hodnotenie 3,4/5
Až na to ubytovanie výborná dovolenka, ale prežili sme to.Klientela hotela 95 percent Nemcov.
Celkové hodnotenie

Až na to ubytovanie výborná dovolenka, ale prežili sme to.Klientela hotela 95 percent Nemcov.

Ubytovanie 2,5/5

Strava 4,0/5

Okolie 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytovanie
Izba veľká čistá každý deň upratané doplnený minibar Keďže miesme Nemci, izba s vyhladom na susedný hotel a 24 hodinovým hučanim obrovských klimatizačných jednotiek.Katastrofa.

Strava
Rozmanitá každý si vyberie.

Služby hotela
Personál v pohode jazyková bariéra veľká len turecky a nemecky.

Pláž
Krásna široká výborný bar z jedlom.

Vladimíra Mladá September 2019

Dátum pobytu: 30.8. - 10.9.2019

Hodnotenie 1,7/5
Ještě nyní nemám průdušky z té plísně v pokoji zcela v pořádku. Přístup zaměstnanců k ženě, která se snaží sjednat nápravu, totální ignorace. Vše je ovšem zaviněno českými cestovkami. Když jsme cestovali se zahraniční cestovní kanceláří, vše bylo v naprostém pořádku. Laxnost a nezájem jsou vlastnosti, které si cestovní kanceláře v zahraničí nemohou dovolit. Jejich klientela ať už je jaká je, je považována...
Celkové hodnotenie

Ještě nyní nemám průdušky z té plísně v pokoji zcela v pořádku. Přístup zaměstnanců k ženě, která se snaží sjednat nápravu, totální ignorace. Vše je ovšem zaviněno českými cestovkami. Když jsme cestovali se zahraniční cestovní kanceláří, vše bylo v naprostém pořádku. Laxnost a nezájem jsou vlastnosti, které si cestovní kanceláře v zahraničí nemohou dovolit. Jejich klientela ať už je jaká je, je považována v těchto destinacích za něco více lidského. Zamrzí, když ihned při předávání pokoje je delegát tázán, zda vůbec umíme mluvit a on reaguje tak jak reaguje /tak jako že ocas mezi nohy/. Delegáti by se měli dovědět, proč jsou vlastně na místa delegováni a pak by se asi nestalo třeba to, že se lidé v hotelích nedovědí kdy odjíždí autobus na letiště a další "drobnosti", které dokáží člověku znepříjemnit pobyt, na který se tolik těšil. Tento hotel NE! CK................ již nikdy více!

Ubytovanie 0,5/5

Strava 3,5/5

Okolie 3,5/5

Cena 0,5/5

Martin M. September 2019

Dátum pobytu: 28.8. - 8.9.2019

Hodnotenie 5,0/5
Chodíme s rodinou na dovolenku každý rok, hlavne kvôli dietatu. Mám predovolenkovanu celú Európu aj Tunisko. Trochu som sa obávali Turecka ale realita bola taká že do Turecka a do tohto hotela sa určite vrátime. Okrem vytretia zadku na toalete Vám splnili Všetko čo ste si mysleli v hlave ani vysloviť ste to nemuseli. Sama ochota a úsmev či už v hoteli alebo na pláži. Hľadal som hotel podľa recenzií,...
Celkové hodnotenie

Chodíme s rodinou na dovolenku každý rok, hlavne kvôli dietatu. Mám predovolenkovanu celú Európu aj Tunisko. Trochu som sa obávali Turecka ale realita bola taká že do Turecka a do tohto hotela sa určite vrátime. Okrem vytretia zadku na toalete Vám splnili Všetko čo ste si mysleli v hlave ani vysloviť ste to nemuseli. Sama ochota a úsmev či už v hoteli alebo na pláži. Hľadal som hotel podľa recenzií, na českej stránke Invie je jedno hodnotenie 4,6. Niektorých ľudí a hlavne českých turistov nikdy nepochopím, ale to už nech si robí každý svoj názor. Príde do Tatier a papa pastely aby ušetril a príde na ultra All inclusive a už naozaj neviem čo by mu malo byť splnené... Hotel je zvavsinou obsadzovaní nemecký hovoriacimi krajinami. Bolo tu aj zopár Rusov ale našťastie žiadny taký na akých sme zvyknutý v podobných hoteloch ten čo ich zažil vie o čom píšem. Čo sa týka animátorov úplne dokonale si robia svoju prácu, ja som aktívny človek ktorý sa rád zapája do kadejakých športov a prišiel som si na svoje. Od rana sa starali, šípky, vodný aerobik, plážový volejbal, vodné pólo a poobede zase. Kto je aktívny sa nenudí. Kto sa ešte nudí ma.moznost fitness centra. Neskutočne veľa možností ponúka tento hotel. Bazény čisté, krásne lehatok vždy dosť. Tobogány dokonale na vyblaznenie deti.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Mali sme mať izbu 3009 čo je izba z výhľadom na cestu a úplne na prizemi, za 20€ v pase nám izbu zmenili na 4310 čo je 3poschodie z výhľadmi na bazény a tobogány. Viem to podľa toho že na kartičke od izby to bolo prepísané. Mali sme mať izbu z jednou priateľkou. Mali sme nakoniec izbu s manželskou posteľou, pristelkou a ešte jednou plnohodnotnou postelou takže prístelka bola ešte navyše. Teda každý nech si spraví názor, či toto všetko za tých 20€ stalo. Turecko, Tunisko, Egypt to sú krajiny ktoré to majú v Nature, že im dáte do pasu, na postel, na pláži, v autobuse dáke euricko.

Strava
Strava bola taka, že prve raňajky som cca pol hodinu chodil a otváral tie ich nádoby z jedlom, že čo vlastne všetko tam je. Ak tu niekto napíše že jedlo stále rovnaké a doma si pritom vari na týždeň aby mal čo jesť tak to neni normálny človek. Boli sme.12 dní a nedokázal som ochutnať zo všetkého čo tam bolo. Ešte nikde som sa nestretol s takou pestrosťou stravy ako tu. Ovocie zelenina prílohy ako olivy hadam 5 druhov, feferonky, mini papričky, uhorky a kadečo čo som sa neodvážil ochutnať :) zeleninových šalátov snáď 15 druhov. Proste niečo neskutočné. Po večeri sa dá posedieť vonku a čašníci Vás obletuju a nosia nápoje ako keby ste ich platili.

Služby hotela
Jedným slovom DOKONALÉ. Od príchodu na recepciu, kde nám hneď zobral pán poslik kufre a zaviezol nás priamo na izbu, po upratovačky, personál v bufete a najdokonalejšich animátorov ktorých si zamiloval môj syn a oni jeho, všetko bolo dokonalé. Všetci sa tam starajú o Vás ako o kráľov z rozprávky.

Pláž
Pláž je cca 350 metrov od hotela. Pláž a lehátka sú súkromné a patria hotelu a preto sú grátis. Každé tri štyri minúty chodí hotelový bus. Nezávidím tomu šoférovi chodiť nonstop hore dole, ale stále usmiaty, popraje pekný deň, tak ako aj každý človek, ktorý je súčasťou tohto hotela. Pláž je čistá každé ráno Vás tam čaká milý pán ktorý Vám pred uložením osušiek na lehátka ich očistí. Každú chvíľu chodí a zbiera aj odpadky, poháre, popolníky. Lehátok je vždy dostatok, keďže sme boli na dovolenke oddychovať a zabaviť sa tak sme vstavali niekedy aj tak že sme.zmeskali aj raňajky :) išli sme na pláž a lehatok aj o 12tej bolo dostatok, tak isto ako pri bazénoch. Bar na plazi úplne super, všetko grátis okrem miešanych nealko drinkov ktoré ale odporúčam ochutnať sú fantastické. Jedlá pri bazénoch a na pláži počas obedu toľko že sa priznám ani raz sme neboli na obede v reštaurácii v hoteli. Tetuska na pláži robí každý deň domácu špecialitu, ktorá naozaj stojí zato. V plážovom bare sa.ponukaju nealko nápoje a pivo. Čo je aj dobre lebo v tom teplé, by asi nebolo najlepšie piť niečo alko. Sprchy sú tiež na pláži. Pláž aj more je čisto piesočnate, mierne stúpanie do vody, ideálne pre rodičmi s deťmi. Neviem či to je stále ale pri brehu vždy parádne vlny, pre deti ideálne sa na vyblaznenie. Kúsok ďalej už more pokojne, trosku hryzú rybičky treba trochu kopať nožičkami :) ale no je to more... Inak žiadne iné potvory v mori som nezbadal. More čisté že aj v metrovej hĺbke ste videli na dno.

Stanislav S. September 2019

Dátum pobytu: 20.8. - 30.8.2019

Hodnotenie 4,7/5
Celkové jsme byli spokojeni
Celkové hodnotenie

Celkové jsme byli spokojeni

Ubytovanie 4,8/5

Strava 4,5/5

Okolie 5,0/5

Cena 4,5/5

Ubytovanie
Pokoj byl v dobré úrovni, každý den uklizen , byli jsme spokojeni

Strava
Strava byla pestrá , bylo velké množství ovoce , zeleniny ,sladkostí , masa ,ryby

Služby hotela
Personál byl vždy ochotný a služby byly dobré

Pláž
Od hotelu jezdil stále hotelový autobus , nikdy se nemuselo dlouho čekat , pláž byla čistá , pozvolný vstup do vody , lehátek dostatečné množství nikdy nebylo plno ,velký plážový bar s jídlem i pitím

Načítam

web:loading_locality_description

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 27 °C v noci 18 °C

 • Teplota vody 24 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 30 °C v noci 19 °C

 • Sobota 31 °C v noci 21 °C

 • Nedeľa 31 °C v noci 21 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December