Hotel Seher Resort

Turecko, Side, Çolakli

Piesočná pláž len cez promenádu Kvalitné wellness centrum Populárne u rodín s deťmi Rodinné izby

Viac o ubytovaní

od 229 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 97 800

Poloha

Hotel leží priamo pri piesočnatej pláži, vzdialenosť od Side cca 7 km, 10 km od Manavgatu.

Vybavenie

Hotel má k dispozícií 270 izieb, 5 budov, vstupná halu s recepciou, hlavnú reštauráciu, 2 reštaurácie `a la carte (turecká, rybia), niekoľko barov, menšie obchodíky, kaderníctvo, bazén a 2 šmykľavky. Ležadlá, slnečníky, osušky a matrace pri bazéne sú zadarmo, výmena osušiek za poplatok.

Ubytovanie

Hostia sa môžu ubytovať v týchto typoch izieb: DR: izba má kúpeľňu, WC, sušič vlasov, TV/sat., telefón, individuálnu klimatizáciu, minibar (naplnený flašami vody pri prílete), trezor za poplatok a balkón. FR: pozri DR, izba má poschodovú postel pre deti. FR2: pozri DR, izba má oddelenú spálňu.

Strava

Hotel ponúka stravovanie formou All inclusive. Program zahŕňa: raňajky, obed a večeru formou bufetu, neskoré raňajky, poobedňajší snack, kávu, čaj a zákusok, polnočný snack / polievka, zmrzlinu pre deti (1x denne), možnosť večere v reštaurácii a la carte (1x za pobyt, nutná rezervácia) a miestne rozlievané alkoholické i nealkoholické nápoje (10.00-24.00 hod).

Služby

Zdarma môžu hostia využiť fitness centrum, zahrať si tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis, šipky, aerobik, plážový volejbal alebo navštíviť saunu a turecké kúpele (peeling za poplatek). Pre deti je k dispozícií detský klub a ihrisko, detská postieľka a playstation (za poplatok). Stráženie detí je za poplatok. Hostia môžu tiež využiť WiFi v lobby a vybraných častiach hotela. Hotel organizuje diskotéku a stará sa o denné i večerné animácie.

Služby za poplatek

Biliard, bowling, masáže, stolný futbal a vodné športy na pláži.

Pláž

Piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora je oddelená len promenádou. Bar na pláži. Lehátka a slnečníky sú zadarmo.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 300 m
 • Vzdialenosť od letiska 55 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Surfovanie áno
 • Tobogány áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 3,7/5
Invia

Veľmi dobré (57 hodnotení)

Ubytovanie 3,6/5

Strava 3,8/5

Okolie 4,2/5

Cena 3,5/5

246. najlepšie hodnotený z 517 hotelov v Side

Jan Krcha September 2016

Dátum pobytu: 6.9. - 13.9.2016

Hodnotenie 5,0/5
Byli jsme velice spokojeni. Hotel udržovaný, všude čisto, personál ochotný, krásné venkovní prostředí. Bazény s čistou vodou a bar u bazénů to byla fa
Celkové hodnotenie

Byli jsme velice spokojeni. Hotel udržovaný, všude čisto, personál ochotný, krásné venkovní prostředí. Bazény s čistou vodou a bar u bazénů to byla fantazie. Ubytování také na výbornou, na pláži pozvolný vstup do moře, voda 30 stupňů. Bar na pláži super. Se vším velká spokojenost, ale z toho všeho na prvním místě bylo stravování. Zapomeňte na Řecko, či Španělsko. Doporučil bych to všem!

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Bola táto recenzia užitočná? (8) (1)

Petr Kurfürst Október 2019

Dátum pobytu: 22.9. - 6.10.2019

Hodnotenie 4,8/5
Dovolená po všech stránkách na 1*.
Celkové hodnotenie

Dovolená po všech stránkách na 1*.

Ubytovanie 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Petr Kurfürst Október 2019

Dátum pobytu: 22.9. - 6.10.2019

Hodnotenie 4,8/5
Dovolená po všech stránkách na 1*.
Celkové hodnotenie

Dovolená po všech stránkách na 1*.

Ubytovanie 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Anonym Október 2019

Dátum pobytu: 22.9. - 5.10.2019

Hodnotenie 4,6/5
Skvělá
Celkové hodnotenie

Skvělá

Ubytovanie 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolie 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytovanie
Výborné, čisté.

Strava
Skvělý výběr i kvalita.

Služby hotela
Odpovídající.

Pláž
Dobrý přístup, čistá.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Jiří Blaha November 2018

Dátum pobytu: 10.9. - 16.9.2018

Hodnotenie 3,8/5
S dovolenou jsme spokojeni a splnila naše představy.
Celkové hodnotenie

S dovolenou jsme spokojeni a splnila naše představy.

Ubytovanie 4,0/5

Strava 4,0/5

Okolie 3,0/5

Cena 4,0/5

Ubytovanie
S ubytováním jsme byli spokojeni pokoj čistý denně uklízený, celkový dojem z hotelu byl dobrý

Strava
Strava rozmanitá a bylo všeho dostatek

Služby hotela
Se službami nebyl žádný problém. Delegáta CK jsme viděli pouze jednou a to v autobuse při našem příjezdu

Pláž
Pláž písčitá s pozvolným vstupem do moře cca. 400 metrů od hotelu ale dost zaplněná i v době naší dovolené mimo hlavní sezonu. Voda zakalená jemným zvířeným pískem nevhodná ke šnorchlování. V blízkosti pláže ústí zapáchající říčka

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Anonym August 2018

Dátum pobytu: 7.8. - 17.8.2018

Hodnotenie 2,4/5
Kto má rád problémy na dovolenke, nech určite navštívi tento hotel. Prišli sme skoro ráno a na jeden deň nás ubytovali do vedľajšieho hotela. Keď sme sa prebrali zistili sme, že sme miesto 5 hviezdičkového hotela v 4 hviezdičkovom, čomu zodpovedali všetky služby. Márna bola naša snaha o ubytovanie v zaplatenom hoteli, mohli sme sa sťažovať, volať delegátku, ktorá tvrdila, že sa im to ešte nikdy ne
Celkové hodnotenie

Kto má rád problémy na dovolenke, nech určite navštívi tento hotel. Prišli sme skoro ráno a na jeden deň nás ubytovali do vedľajšieho hotela. Keď sme sa prebrali zistili sme, že sme miesto 5 hviezdičkového hotela v 4 hviezdičkovom, čomu zodpovedali všetky služby. Márna bola naša snaha o ubytovanie v zaplatenom hoteli, mohli sme sa sťažovať, volať delegátku, ktorá tvrdila, že sa im to ešte nikdy nestalo a máme ísť na racepciu, kde nás hneď preubytujú. Nanovo nás do pôvodného 5 hviezdičkového hotelu ubytovali po 2 dňoch po veľkom bordeli, ktorý som robil na recepcii. Potom sme zistili, že to robia skoro všetkým okrem Rusov a Nemcov. Jednej pani doktorke sa podarilo preubytovať až po 3 dňoch, a preto, že je žena s ňou nechceli v moslimskej krajine ani jednať. Svoje dosiahla až po veľkých sťažnostiach u hlavného riaditeľa hotelu.

Ubytovanie 2,0/5

Strava 2,5/5

Okolie 4,0/5

Cena 1,5/5

Ubytovanie
Celkom dobré, až na to, že bolo počuť výťah a klimatizácia bola centrálna, hoci sme mali ovládač na izbe, ale o nastavenej teplote nami sme mohli iba snívať. Bolo málo oddychových zón s klimatizáciou.

Strava
Vcelku dobrá, len mi chýbali ich špeciality, čo som zažil v predchádzajúcich hoteloch v Turecku, a to pečená kozľacina a baranina.

Služby hotela
Zažil som už aj lepšie, personál si vynucoval sprepitné a keď ho nedostali, niektorí boli veľmi drzí, hlavne ruskí čašníci. Jeden skoro dostal zaucho, ale následne ho hneď stiahli a to bolo poučenie aj pre ostatných.

Pláž
Veľmi kvalitná piesková s postupným vstupom do mora, čistá voda, aj keď bolo v mori veľa ľudí. Pre mňa trochu málo miesta na plávanie.

Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)

Kateřina M. August 2018

Dátum pobytu: 26.7. - 2.8.2018

Hodnotenie 2,2/5
Hotelové pokoje neodpovídaji 5 hvezdickam, ale spíše tak 3 hvězdě. Klientela hotelu jsou převážně Rusové a Němci. Číšníci se až příliš vnuciluji s obsluhou a požadují nemalý bakšiš (díško). Nejhezčí je zde dlouhá písečná pláž s velmi pozvolným vstupem do moře, vhodné pro rodiny s dětmi s velkou kapacitou lehátek. Věděli jsme, že nebudeme mít delegáta v hotelu, ale nečekali jsme že nikde nebude žád
Celkové hodnotenie

Hotelové pokoje neodpovídaji 5 hvezdickam, ale spíše tak 3 hvězdě. Klientela hotelu jsou převážně Rusové a Němci. Číšníci se až příliš vnuciluji s obsluhou a požadují nemalý bakšiš (díško). Nejhezčí je zde dlouhá písečná pláž s velmi pozvolným vstupem do moře, vhodné pro rodiny s dětmi s velkou kapacitou lehátek. Věděli jsme, že nebudeme mít delegáta v hotelu, ale nečekali jsme že nikde nebude žádná informace o odletu, vše jsme si museli zjišťovat přes internet (internetové spojení v pořádku - ne k večeru)

Ubytovanie 1,0/5

Strava 4,5/5

Okolie 3,0/5

Cena 1,5/5

Ubytovanie
Ubytovali nás v boční části hotelu ve velmi malém pokoji s jedno a půl lůžkem, kde ještě jedna část postele byla z kopce (velmi nepohodlné spaní). Sociální zařízení - sprchový kout značně opotřebovaný a malý. Výhled z balkónku byl do ulic a a výhledem na mešitu a každodenní podlidbami od 5 ráno. Klimatizace velmi zastaralá často k večerním hodinám byla mimo provoz z důvodu výpadku elektřiny. Nejhorší na celém zájezdu bylo ubytování to opravdu neodpovídá uvedenému počtu hvězdiček, ostatní v pořádku.

Strava
Velké výběr stravy, každý si najde to své. Snídaně - livance, míchaná vejce (neochucené, museli jst si dochutit), slané a sladké. Obědy - byli fantastické nejlevnější z celého dne, velký výběr všeho (ryby, jehněčí, kuřecí, atd) na oběd jste mohli jít na pláži kde byl výběr podstatně menší, ale dalo se. V hotelu, ale byli obědy opravdu nejlepší čili by bylo škoda o ně přijít. Večeře - dostačující a menším výběrem než oběd. Přes den snacky velmi slabý moc jsme nevěděli kde a co je, jednou jsme stihli u bazénu gyros v době večeři.

Služby hotela
Nabidka služeb hotelu byla standardní, nevyužili jsme.

Pláž
K pláži z hotelu cca 200 metrů, k moři od začátku pláže cca 300-400 metrů velmi rozsáhlá pláž v dostatečným množstvím lehátek, nebylo třeba si letátka rezervovat dopředu. Velmi pozvolný vstup do moře, stačili jste až u bojek. Na pláži se pohybují velcí psy, který tam každý den spali u lehátek a dojidali zbytky jídel po hostech, působili mírumilovně, ale nehladili jsme je, přeci jen jsou to divocí vlčáci.

Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 24 °C v noci 15 °C

 • Teplota vody 18 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 27 °C v noci 15 °C

 • Nedeľa 28 °C v noci 17 °C

 • Pondelok 26 °C v noci 17 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December