Aperion Beach Hodnotenie: 3/5
od 254 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 254 € za os.
od 274 € za os.
od 276 € za os.
od 350 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 288 hodnotení)
267. najlepšie hodnotený z 350 hotelov v Side
Kateřina M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2023
Vzhledem ke 3* hotelu pro nás velké milé překvapení. Jídla dostatek, vždy si bylo z čeho vybrat. Pláž písčitá, mělká - ideální pro děti. Před hotelem nádherná promenáda vedoucí do starého centra Side - pěšky cca 10 minut. Bazén menší, ten jsme nevyužívali. Škoda, že hotel nemá tobogány - s tím jsme ale počítali. Všude na pozemku hotelu ovocné stromy. Ke každému jídlu dost ovoce. Turecké placky denně od 10,30 do 15,30 což bylo vynikající a bez front. Na pláži dostatek lehátek, nákupní možnosti - markety i tžiště s oblečením ve vzdálenosti 50 m od hotelu. Za nás spokojenost. Koupelna mohla být čistější - taková zašlá - jak už je v těchto zemích zvykem :( Postele pohodlné. Nebyl problém místo pokoje 2+0 a 1+1 mít vedle sebe 2+1 a 1+0 (měli jsme dítě a babičku. I bez tuzéru nám vyšli vstříc. Klidně bych se vrátila. Období přelom až konec října je zde ideální. V pohodě na koupání i večerní procházky v tričku.
Vzhledem ke 3* hotelu pro nás velké milé překvapení. Jídla dostatek, vždy si bylo z čeho vybrat. Pláž písčitá, mělká - ideální pro děti. Před hotelem nádherná promenáda vedoucí do starého centra Side - pěšky cca 10 minut. Bazén menší, ten jsme nevyužívali. Škoda, že hotel nemá tobogány - s tím jsme ale počítali. Všude na pozemku hotelu ovocné stromy. Ke každému jídlu dost ovoce. Turecké placky denně od 10,30 do 15,30 což bylo vynikající a bez front. Na pláži dostatek lehátek, nákupní možnosti - markety i tžiště s oblečením ve vzdálenosti 50 m od hotelu. Za nás spokojenost. Koupelna mohla být čistější - taková zašlá - jak už je v těchto zemích zvykem :( Postele pohodlné. Nebyl problém místo pokoje 2+0 a 1+1 mít vedle sebe 2+1 a 1+0 (měli jsme dítě a babičku. I bez tuzéru nám vyšli vstříc. Klidně bych se vrátila. Období přelom až konec října je zde ideální. V pohodě na koupání i večerní procházky v tričku.
Bola táto recenzia užitočná? (8) (0)
Dagmar Burková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Malý, jako by rodinný, hotel, uzavřený okolí a přitom u promenády. Maximální spokojenost se vším. Pohodová dovolená. Nádherná promenáda na obě strany s množstvím obchůdků, restaurací. Asi 15 minut od hotelu po promenádě se dostanete do historické části Side. Ohromný zážitek ve dne a zejména v noci, kdy je vše krásně osvětleno.
Malý, jako by rodinný, hotel, uzavřený okolí a přitom u promenády. Maximální spokojenost se vším. Pohodová dovolená. Nádherná promenáda na obě strany s množstvím obchůdků, restaurací. Asi 15 minut od hotelu po promenádě se dostanete do historické části Side. Ohromný zážitek ve dne a zejména v noci, kdy je vše krásně osvětleno.
Hotelová pláž 50 m od hotelu, čistá, upravovaná. Moře průzračné. Nádhera. Skoro nekonečná promenáda na obě strany od hotelu.
StravaStrava výborná, vybere si každý. Zejména ten, kdo má rád zeleninu upravenou na 100 způsobů, saláty.... Samozřejmě bylo i maso, ovoce, zákusky.
UbytovanieUbytování pěkné, moderní, čisté, vybavení dle popisu CK. Pravidelný úklid. Upravovaná zahrada.
SlužbyPersonál milý, vstřícný, ochotný. Naprostá spokojenost.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2024
Průměrný až podprůměrný hotel - je co zlepšovat, stravování dobré, pláž krásná
Průměrný až podprůměrný hotel - je co zlepšovat, stravování dobré, pláž krásná
Pláž byla krásná, blízko u hotelu, pozvolný stup do moře, voda průzračně čistá
StravaStrava byla chutná a pestrá, ryby z grilu vynikající, bylo z čeho vybírat...
UbytovaniePrvní dojem hrozný, špatně uklizeno, zastaralé zařízení, popraskané kachličky. Klimatizace na pokoji nefungovala , ale byla překvapivě rychle spravena. Baterie u umyvadla byla ulomená, nahlásili jsme, ale nestihli ji spravit. Celkově v celém areálu byl vidět nepořádek, nejhorší byly záchody a umyvadla u restaurace - no to se nedá popsat.....
Wifi jen na recepci, kde byl ještě problém se připojit, ne vždy fungovala.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Dorota S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2024
hotelový masakr
hotelový masakr
byli jsme velmi blízko konce října, voda byla skvělá
Stravamonotónní, ale jídla bylo dost, mám ráda zákusky, ovoce a tady nebyl výběr, 3 druhy dortů, ovoce, jablka, hrušky, mandarinky
Ubytovaniepokoj byl špinavý a splašky strašně páchly
Službypokoj byl uklízen každý den, ale ani podlaha nebyla umytá, obecně bylo vše velmi špinavé
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Dagmar P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2024
Krásné místo, ale hotel nejhorší v Side.
Krásné místo, ale hotel nejhorší v Side.
Dojidali jsme mražené zásoby.
Horší než nejlevnější ubytovna v Čechách.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2024
Jedinou výhodou hotelu je poloha, personál nemluví dobře anglicky a je špinavý. Bez ohledu na požadavky hostů.
Jedinou výhodou hotelu je poloha, personál nemluví dobře anglicky a je špinavý. Bez ohledu na požadavky hostů.
Ne příliš široké, ale v pořádku, lehátka, uklízeno každý den. Blízko hotelu.
StravaKvalita jídla je v pořádku, trochu monotónní, ale hygiena ponechává mnoho požadavků.
UbytovanieHotel je po svých nejlepších letech, vše je poškozené a špinavé. Nepohodlné podmínky.
SlužbyKatastrofa, pokoj byl za celý týden uklizen pouze jednou, ručníky vyměněny jednou, problém nahlášen na recepci bez odezvy.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Adrianna Płonka
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2024
Celý zájezd byl velmi dobře zorganizovaný - bod cestovní kanceláře byl označen při příjezdu, autobusy, které vás dovezly do hotelu, byly označeny, nedošlo k žádnému zpoždění nebo nedorozumění. Bohužel kvalita hotelu je hodně podprůměrná, v roce 1970 možná dostal tři hvězdičky. Kromě zjevného poškození nás prostě trápily nečistoty, kterých se lze snadno zbavit s minimální námahou.
Celý zájezd byl velmi dobře zorganizovaný - bod cestovní kanceláře byl označen při příjezdu, autobusy, které vás dovezly do hotelu, byly označeny, nedošlo k žádnému zpoždění nebo nedorozumění. Bohužel kvalita hotelu je hodně podprůměrná, v roce 1970 možná dostal tři hvězdičky. Kromě zjevného poškození nás prostě trápily nečistoty, kterých se lze snadno zbavit s minimální námahou.
Pláž je přímo u hotelu, úzká, ale dá se najít místo i mimo sezónu.
StravaNe moc dobré, rychle studené a monotónní. Většina jídel se opakovala každý den, ať už k snídani, obědu nebo večeři. Výhodou byla grilovací stanice, kde jste si mohli vzít něco teplého.
UbytovanieHned u vstupu do našeho pokoje zaměstnanci vytvořili sklad. Kromě standardního stolu se dvěma židlemi tam byla stará špinavá skříň, nějaké odpadky, chemikálie a starý žebřík. Po vstupu do místnosti okamžitě udeřil do nosních dírek pach splašků z toalety. Samotný pokoj byl velmi špinavý, poté, co jsem vylezl ze sprchy a prošel místnost naboso, jsem měl nohy úplně černé. Byli špinavější, než když chodili venku bosí. V koupelně byl největší nepořádek – skříň plná špíny, která si nejspíš pamatuje hosty z doby před pár lety, krvavé skvrny na podlaze a vesele lezoucí červi – stříbrní červi. Místo toaletního papíru balíček kapesníčků. Voda se měla do lednice doplňovat každý den, ale nikdy se tak nestalo. Jedinou výhodou hotelu je poloha - blízko centra a přímo u pláže. Za tuto cenu však můžete najít mnohem lepší možnosti.
SlužbyByli jsme tam mimo sezónu, takže se v hotelu nic zajímavého nedělo. Koupaliště je malinké, nedovedu si představit jeho využití v sezóně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...