Daria H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 505 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 195 hodnotení)
168. najlepšie hodnotený z 350 hotelov v Side
Daria H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Skvělý
Skvělý
Chladné, příjemné
StravaVelmi dobře
UbytovanieZjevení
SlužbyDost
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Agnieszka T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Úspěšná dovolená, pěkná poloha hotelu.
Úspěšná dovolená, pěkná poloha hotelu.
Pláž je blízko hotelu, jezdí tam nepřetržitě autobusová doprava, bohužel čistota pláže by potřebovala hodně zlepšit.
StravaJídlo nebylo skvělé, ne že by bylo monotónní, ale moc na výběr nebylo. Nemluvě o absenci dětského menu. Stánek se zmrzlinou se otevíral v určitou dobu s obrovskými frontami a káva byla obyčejná instantní, protože kávovary byly neustále mimo provoz.
UbytovanieHotel potřebuje rekonstrukci. Čistota je velmi špatná.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Daria H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Gábor Kálmán N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Znovu jsme si ho vybrali hlavně kvůli moři, sluníčku a relativně krátké době cesty. Samozřejmě roli sehrál i poměr ceny a výkonu. Spropitné bývalo cenou za laskavost a pozornost navíc. Dnes se bez něj neobejde ani základní obsluha. To trochu ubírá na požitku z dovolené.
Znovu jsme si ho vybrali hlavně kvůli moři, sluníčku a relativně krátké době cesty. Samozřejmě roli sehrál i poměr ceny a výkonu. Spropitné bývalo cenou za laskavost a pozornost navíc. Dnes se bez něj neobejde ani základní obsluha. To trochu ubírá na požitku z dovolené.
Hotel má vlastní pláž (protože není na pobřeží), kde podávají pivo, víno, vodu a oběd. Moře je písčité a postupně se prohlubuje. Je ideální i pro malé děti. Mezi hotelem a pláží jezdí tam a zpět golfový vozík. I když je téměř vždy plná.
StravaPéče byla s drobnými chybami dostatečná.
UbytovanieZdá se, že hotel býval vyšší kategorie. Jeho architektonické a vizuální prvky na první pohled naznačují luxus, ale bohužel jsou již viditelné známky eroze. Po příjezdu nám byl přidělen pokoj, kde nefungovalo splachování toalety, nebyly naplněné dávkovače mýdla, v ruce mi zůstala klika od balkonových dveří a chybělo sklo oddělující balkon. Nahlásil jsem to na recepci, ale záležitost řešili s obvyklou pomalostí. Když jsem si stěžoval trochu důrazněji, urazili se, ale relativně rychle problémy vyřešili. Náhradní pokoj nám dát nemohli, až druhý den. Byl však v horším stavu, takže jsem ho nepřijal.
SlužbyHotel je menší než průměrné zařízení. Má tři bazény se skluzavkami pro děti. Sauna a hammam jsou k dispozici zdarma a k dispozici je neobvykle dobře vybavená posilovna. Káva v restauraci a barech je špatná, ale v hotelu je útulná kavárna, kde si můžete dát dobrou kávu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Irena T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Hotel vypadá krásně, ale uvnitř je mnoho co zlepšovat. Neodpovídá 5* hotelu. Na chodbách hnusně špinavé koberce, oprýskané zdi, pokoje hodne opotřebované. Jídla stále stejná, dezerty umělé, hnusné kafe z automatu. Uz bychom se nevrátili. Doprava na pláž jezdila jen občas.
Hotel vypadá krásně, ale uvnitř je mnoho co zlepšovat. Neodpovídá 5* hotelu. Na chodbách hnusně špinavé koberce, oprýskané zdi, pokoje hodne opotřebované. Jídla stále stejná, dezerty umělé, hnusné kafe z automatu. Uz bychom se nevrátili. Doprava na pláž jezdila jen občas.
Na soukromé pláži žádný úklid, všude vajgly
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Sandra H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Prekrásne prostredie hotelového okolia,t.j.bazény (krásne,čisté),sedenie a pod. Čisté toalety pri bazéne aj na pláži,nonstop udržiavané,to musím vyzdvihnúť.
Prekrásne prostredie hotelového okolia,t.j.bazény (krásne,čisté),sedenie a pod. Čisté toalety pri bazéne aj na pláži,nonstop udržiavané,to musím vyzdvihnúť.
More ideál pre deti a neplavcov - veeelmi dlhá plytčina,ale vcelku more úžasné a čisté
StravaKlasický all inclusive,ale zatiaľ asi najmenej rozmanitá strava zo všetkých hotelov, v ktorých sme kedy boli. Chýbali špeciality na večeri,ktoré sú v Turecku zvykom (grilovanie a pod.),ovocie ako čerstvo krájané melóny počas dňa na pláži alebo pri bazénoch chýbalo dosť tiež, ale vcelku sa dalo,koláčiky výborné :-)
UbytovanieKlasika pre Turecko - špinavá kúpeľňa,vlasy v izbe na zemi,v šuflíkoch,zariadenie je už staršie,takže zničená podlaha,celkovo nábytky majú najlepšie časy za sebou…
SlužbyŠtandard, personál milý,až na pár jednotlivcov
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...