Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Počasí bylo také skvělé. Hotel byl velmi čistý. Personál se nad očekávání snažil. Cítili jsme se dobře postaráno. Město není velké, ale to nám nevadilo. Využili jsme dva fakultativní výlety, takže jsme viděli mnoho zajímavých míst a atrakcí.
S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Počasí bylo také skvělé. Hotel byl velmi čistý. Personál se nad očekávání snažil. Cítili jsme se dobře postaráno. Město není velké, ale to nám nevadilo. Využili jsme dva fakultativní výlety, takže jsme viděli mnoho zajímavých míst a atrakcí.
Pláž se nachází asi 800 metrů od hotelu, ale to nebyl problém, protože hosty každých 15 minut vysazoval a odvážel kyvadlový autobus. Vrátili jsme se pěšky, protože oblast byla tak okouzlující a zelená a procházka byla vřele doporučena.
StravaRozmanitost jídel byla neuvěřitelná. Bohužel většinu jídel nebylo možné ochutnat. Jídelní lístek restaurace byl velmi rozsáhlý, denně přibývaly nové položky a byl velmi rozmanitý, nemluvě o sladkostech.
UbytovaniePokoj splnil naše očekávání.
SlužbyRučníky a povlečení se mění denně, odpadky se odvážejí, voda se doplňuje v balených nápojích.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







