Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 441 092

Poloha: Prázdninový hotel bol novootvorený v máji 2023 a nachádza sa v dovolenkovej oblasti Çolakli, cca 800 m od širokej súkromnej piesočnatej pláže (k dispozícii je bezplatná kyvadlová doprava z hotela na pláž). Do Side s množstvom nákupných a zábavných podnikov je to cca 8 km a letisko Antalya cca 50 km. Pred hotelom sú k dispozícii verejné minibusy a taxíky.

Vybavenie: Moderný hotelový komplex má niekoľko častí budovy s celkom 397 izbami na šiestich poschodiach (k dispozícii výťahy). K vybaveniu hotela patrí príjemná vstupná hala s recepciou a príjemnými priestormi na posedenie, lobby bar, brasserie, rôzne à la carte reštaurácie (večera v jednej z dvoch zahrnutá pri pobyte na minimálne 7 nocí; pri rezervácii vopred a v závislosti od dostupnosti vhodné oblečenie želanie ), veľká bufetová reštaurácia s terasou, konferenčná miestnosť a krásny krytý bazén s oddeleným detským bazénom (otvorený a vyhrievaný v apríli a októbri v závislosti od počasia). Je tu aj kaderníctvo a rôzne obchody (každý za poplatok). V celom komplexe je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Vo vonkajšom areáli sa nachádza sladkovodný bazén s oddeleným detským bazénom, relaxačný bazén (od 16 rokov) a aquapark so siedmimi toboganmi (hodinová prevádzka a podľa počasia), terasa s občerstvením a bazén/ snack bar. Tu a na pláži s plážovým barom sú pre našich hostí zahrnuté ležadlá, plážové osušky a slnečníky.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Izby Super economy : Sú totožné s dvojlôžkovými izbami s výhľadom na susednú budovu (SSZ).
Dvojlôžková izba : Izby majú manželskú posteľ alebo dve samostatné postele, sprchu/WC, sušič vlasov, telefón s priamou voľbou, klimatizáciu (centrálne ovládanú), minibar, satelitnú LCD TV, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, trezor, laminátové podlahy a balkón (D) . Dvojlôžková izba = jednolôžková izba na výhradné použitie (DE). Izby s výhľadom na bazén je možné rezervovať za príplatok (PD/PDE).
Dvojlôžková izba Superior : Tieto izby majú inak podobné zariadenie ako dvojlôžkové izby, sú o niečo väčšie a majú výhľad na bazén (DSU). Možnosťou na spanie pre tretiu osobu je rozkladacia pohovka (170 x 90 cm) a pre štvrtú osobu je v izbe rozkladacia pohovka (65 x 190 cm).
Dvojlôžkové izby Superior bez balkóna : Sú totožné s dvojlôžkovými izbami Superior, ale za určitých podmienok a v obmedzenom počte ich možno rezervovať bez balkóna a majú výhľad na bazén (DSB).
Rodinná izba typ A : Tieto izby pozostávajú z dvoch spální s celkom jednou sprchou/WC (2FA).
Rodinná izba typ B : Izby pozostávajú z dvoch spální a majú dve sprchy/WC (2FB).
Pri rovnakom vybavení a obsadenosti 4 osobami je možné rezervovať aj ako rodinnú izbu typu D (2DF).
Rodinná izba typ C/Rodinná izba prepojené dvere : Pozostáva z dvoch spální, obývacej izby, má spojovacie dvere a dve sprchy/WC (FAV).
Swim up Suite : Izby pozostávajú zo spálne, obývacej izby a sú vybavené sprchou/WC. Máte tiež priamy prístup do komunitného bazéna. Možnosť rezervácie len pre dospelých (2SU).

Pri rezervácii all inclusive:
Ultra All Inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky, obedové občerstvenie, 7/24 dezertov. Rôzne miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, ako aj niektoré importované nápoje sú v cene v rôznych baroch od 10:00 do 24:00 a v brasserie si môžete dať miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v cene 24 hodín denne. Váš minibar bude pri príchode zásobený vodou, minerálnou vodou a ovocným džúsom a v prípade potreby denne dopĺňaný.
V cene Ultra All Inclusive nie je zahrnuté: Čerstvo vylisované ovocné šťavy a prémiové importované nápoje.

Kategória krajiny: 5 hviezdičiek

Zábava: animácie počas dňa a večer, ako aj príležitostná živá hudba.

Športy v cene: stolný tenis, šípky, biliard, pinball, posilňovňa a plážový volejbal.

Detský program: hodinová starostlivosť o 4-12 ročné deti s hrami a zábavou aj s Playstation! Alebo sú tu aj rôzne programy pre 13-17 ročných počas prázdnin.
"Katta je na dovolenke"
Milé deti, viete vlastne, čo robím najradšej? Dovolenka samozrejme! Nechcel by si ma navštíviť na pár dní v hoteli a ísť so mnou na dovolenku? Môžeme sa spolu hrať, robiť ručné práce, hádanky a čítať príbehy. Večer makáme na minidiskotéke. Každému dieťaťu dávam osobný cestovný denník. No, ako to znie? Teším sa na naše stretnutie. Uvidíme sa čoskoro, vaša Katta.

Wellness: V cene sú turecké kúpele a sauna.
Súkromnú izbu v areáli SPA je možné rezervovať za poplatok.

Hotelové služby: Práčovňa a lekárska služba (za poplatok).

Poznámky: Všetky zariadenia a ponuky v areáli vnútorných a vonkajších priestorov hotela sú otvorené len v závislosti od poveternostných podmienok, dostupnosti a podľa uváženia hoteliera.
******************
Detské postieľky a vysoké stoličky v reštaurácii sú k dispozícii zdarma v závislosti od dostupnosti.
******************
Hotel je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.
Na požiadanie je možné rezervovať 4 bezbariérové izby (dvojlôžková izba).
**************
Toto sú modelové obrázky!
**************
Domáce zvieratá majú vstup zakázaný.
**************
Wellness centrum pre deti od 16 rokov.

Poznámka 2:
V katalógu „Türkiye“ leto 2024 na strane 94.
V katalógu „Rodinná dovolenka“ leto 2024 na strane 166.

Upozornenie na sezónu: Letná sezóna: 1.4.24-31.10.24
*******************
Ak prídete na niektorý z posledných termínov sezóny a počas pobytu dôjde k prelínaniu sezón, upozorňujeme, že jednotlivé hotelové služby (napr. rozsah rezervovanej UAI/AI služby) sa môžu meniť.Lage: Das Ferienhotel wurde im Mai 2023 neu eröffnet und liegt im Feriengebiete Çolakli, ca. 800 m vom breiten privaten Sandstrand (kostenfreier Shuttle-Service vom Hotel zum Strand vorhanden) entfernt. Nach Side mit den vielen Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten sind es ca. 8 km und zum Flughafen Antalya ca. 50 km. Vor dem Hotel stehen Ihnen öffentliche Minibus-Verbindungen und Taxis zur Verfügung.

Ausstattung: Die moderne Hotelanlage verfügt über mehrere Gebäudeteile mit insgesamt 397 Zimmern auf sechs Etagen (Lifts vorhanden). Zu den Hoteleinrichtungen zählen die freundlich gestaltete Empfangshalle mit Rezeption und einladenden Sitzgruppen, Lobbybar, Brasserie, diverse À-la-carte-Restaurants (ein Abendessen in eines der beiden bei einem Mindestaufenthalt von 7 Nächten inklusive; mit Voranmeldung und nach Verfügbarkeit, entsprechende Kleidung erwünscht), das große Buffetrestaurant mit Terrasse, Konferenzraum und das schöne Hallenbad mit separatem Kinderbecken (wetterbedingt im April und Oktober geöffnet und beheizt). Außerdem ein Friseur und verschiedene Geschäfte (jeweils gegen Gebühr). Wi-Fi ist in der gesamten Anlage inklusive. In der Außenanlage befindet sich ein Süßwasser-Swimmingpool mit einem separatem Kinderbecken, ein Relaxpool (ab 16 Jahren) und ein Aquapark mit sieben Wasserrutschen (stundenweise und wetterbedingt in Betrieb), Snackterrasse und Pool-/Snackbar. Hier sowie am Strand mit Beachbar sind Liegen, Badetücher und Sonnenschirme für unsere Gäste inklusive.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Super-Sparzimmer: Sind identisch mit den Doppelzimmern mit Blick auf das Nachbargebäude (SSZ).
Doppelzimmer: Die Zimmer verfügen über ein Doppel- oder zwei Einzelbetten, Dusche/WC, Föhn, Direktwahl-Telefon, Klimaanlage (Zentral gesteuert), Minibar, LCD Sat.-TV, Tee/Kaffee Setup, Safe, Laminatfußboden und Balkon (D). DZ=EZ zur Alleinbenutzung (DE). Zimmer mit Poolblick gegen Aufpreis buchbar (PD/PDE).
Doppelzimmer Superior: Bei ansonsten ähnlichen Ausstattungselementen wie die Doppelzimmer sind diese Zimmer etwas größer und verfügen über Poolblick (DSU). Die Schlafmöglichkeit für die dritte Person ist ein Schlafsofa (170 x 90 cm) und für die vierte Person steht ein Schlafsessel (65x190 cm) im Zimmer bereit.
Doppelzimmer Superior ohne Balkon: Sie sind identisch mit den Doppelzimmer Superior jedoch ohne Balkon zu bestimmten Konditionen und begrenztem Kontingent buchbar und verfügen über Poolblick (DSB).
Familienzimmer Typ A: Diese Zimmer bestehen aus zwei Schlafzimmern mit insgesamt einer Dusche/WC (2FA).
Familienzimmer Typ B: Die Zimmer bestehen aus zwei Schlafzimmer und verfügen über zweimal Dusche/WC (2FB).
Bei selber Ausstattung und mit einer Belegung von 4 Personen auch buchbar als Familienzimmer Typ D (2DF).
Familienzimmer Typ C/Familienzimmer Verbindungstür: Bestehen aus zwei Schlafzimmern, einem Wohnzimmer, verfügen über eine Verbindungstür und zweimal Dusche/WC (FAV).
Swim up Suite: Die Zimmer bestehen aus einem Schlafzimmer, einem Wohnzimmer und sind mit einer Dusche/WC ausgestattet. Außerdem verfügen Sie über einen direkten Einstieg zum Gemeinschaftspool. Buchbar nur für Erwachsene (2SU).

Bei Buchung von All-Inclusive:
Ultra All Inclusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen vom Buffet, Spätaufsteherfrühstück, mittags Snacks, 7/24 Desserts. Diverse lokale alkoholfreie und alkoholische Getränke sowie einige Importgetränke sind von 10-24 Uhr an verschiedenen Bars inklusive und in der Brasserie erhalten Sie Lokale Alkoholische und Softgetränke 24 Stunden rund um die Uhr inclusive. Ihre Minibar wird bei Ankunft mit Wasser, Mineralwasser und Fruchtsaft bestückt und bei Bedarf täglich nachgefüllt.
Nicht im Ultra All Inclusive enthalten: Frisch gepresste Fruchtsäfte und Premium Importgetränke.

Landeskategorie: 5 Sterne

Unterhaltung: Animation tagsüber und abends sowie gelegentlich Livemusik.

Sport inklusive: Tischtennis, Darts, Billard, Pinball, Fitnessraum und Beachvolleyball.

Kinderprogramm: Stundenweise Betreuung für 4-12-jährige mit Spiel- und Spaß, sogar mit Playstations! Oder auch zusätzlich in den Ferien diverses Programm für 13-17-jährige.
"Katta macht Urlaub"
Liebe Kinder, wisst ihr eigentlich, was ich am allerliebsten mache? Urlaub natürlich! Habt ihr nicht Lust, mich für ein paar Tage im Hotel zu besuchen und mit mir gemeinsam Urlaub zu machen? Wir können gemeinsam spielen, basteln, rätseln und Geschichten lesen. Abends rocken wir die Minidisco. Jedem Kind schenke ich ein persönliches Reisetagebuch. Na, wie hört sich das an? Ich freue mich schon auf euch. Bis bald, euer Katta.

Wellness: Türkisches Bad und Sauna ist inklusive.
Gegen Gebühr kann ein privater Raum im SPA-Bereich reserviert werden.

Hotelservice: Wäsche- und Arztservice (gegen Gebühr).

Hinweise: Alle Einrichtungen und Angebote im Bereich der Innen- und Außenanlage des Hotels sind nur nach Wetterlage, Verfügbarkeit und nach Ermessen des Hoteliers geöffnet.
******************
Babybetten und Hochstühle im Restaurant werden je nach Verfügbarkeit kostenlos bereitgestellt.
******************
Das Hotel ist für Menschen mit eingeschränkter Mobilität geeignet.
4 behindertengerechte Zimmer auf Anfrage buchbar (Doppelzimmer).
**************
Es handelt sich um Modellbilder!
**************
Keine Haustiere erlaubt.
**************
Spa-Bereich ab 16 Jahren.

Hinweis 2:
Im Katalog "Türkei" Sommer 2024 auf Seite 94.
Im Katalog "Familienurlaub" Sommer 2024 auf Seite 166.

Saisonhinweis: Sommersaison: 1.4.24-31.10.24
*******************
Sofern Ihre Anreise zu einer der letzten Saisontermine erfolgt und es somit während Ihres Aufenthaltes zu einer Saisonüberschneidung kommt, bitten wir zu beachten, dass sich einzelne Hotelleistungen (z. B. Umfang einer gebuchten UAI/AI –Leistung) ändern können.Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 800 m
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 50 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Tobogány Tobogány áno
 • Fitness Fitness áno
 • Animačné programy Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Výborné (na základe 3 hodnotení)

Hodnotenie 4,4 / 5

Ubytovanie 4,4 / 5

Strava 4,4 / 5

Okolie 4,2 / 5

Cena 4,7 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

132. najlepšie hodnotený z 587 hotelov v Side

Mihály S.

Hodnotenie 4,8 / 5

Overená recenzia (Invia.hu) Dátum pobytu 14.8. - 21.8.2023 Hodnotené: August 2023

Arcanus Trendline Resort Hodnotenie: 5/5 Turecko, Side

Všechno bylo skvělé

Všechno bylo skvělé

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Všude čistota, ochota.

Strava
Neuvěřitelný rozsah, chutě k vychutnání

Služby hotela
Je pozorný ke všemu

Pláž
S raketoplánem. Voda je teplá a čistá. Pláž je okouzlující

Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)

Krisztina K.

Hodnotenie 3,5 / 5

Overená recenzia (Invia.hu) Dátum pobytu 21.7. - 27.7.2023 Hodnotené: August 2023

Arcanus Trendline Resort Hodnotenie: 5/5 Turecko, Side

Celkově jsme od této dovolené očekávali více, s velmi dobrou náladou, dole 4 hvězdičky.

Celkově jsme od této dovolené očekávali více, s velmi dobrou náladou, dole 4 hvězdičky.

Ubytovanie 3,3 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolie 3,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Hotel je pěkný, nový, čistý. Kyvadlová doprava mezi hotelem a pláží jezdí každých 5 minut. Bazarok Hill je 5 minut chůze od hotelu.

Strava
S obsluhou jsme moc spokojeni nebyli...Večeře formou bufetu byla velmi jednotvárná, pouze tradiční jídla (hlavně skopové, hovězí s výjimkou krůtího, kuřecího masa) byla každý večer téměř stejná, měnila se pouze 1-2 jídla.. Během jednoho večera nebyly žádné plody moře a rybí jídlo je každý den jen jeden druh a každý večer je stejné.To je v přímořské zemi velké zklamání. Koktejly také nejsou pravé, obsluha (s výjimkou 1-1 osoby) neměla moc ponětí, jak je vyrobit, na daný koktejl bylo tolik různých ingrediencí. :/

Služby hotela
Animátoři nabízeli každý den mnoho programových příležitostí pro dospělé i děti.

Pláž
Pláž hotelu je písčitá, chyběly mi palmy, ale je vidět, že je hotel nový. Také by se možná mělo uklízet trochu častěji, nedopalky cigaret povalující se v písku jsou iluze ničící pohled

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Mihály S.

Hodnotenie 4,8 / 5

Overená recenzia (Invia.hu) Dátum pobytu 14.8. - 21.8.2023 Hodnotené: August 2023

Arcanus Trendline Resort Hodnotenie: 5/5 Turecko, Side

Všechno bylo skvělé

Všechno bylo skvělé

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Všude čistota, ochota.

Strava
Neuvěřitelný rozsah, chutě k vychutnání

Služby hotela
Je pozorný ke všemu

Pláž
S raketoplánem. Voda je teplá a čistá. Pláž je okouzlující

Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)

Krisztina K.

Hodnotenie 3,5 / 5

Overená recenzia (Invia.hu) Dátum pobytu 21.7. - 27.7.2023 Hodnotené: August 2023

Arcanus Trendline Resort Hodnotenie: 5/5 Turecko, Side

Celkově jsme od této dovolené očekávali více, s velmi dobrou náladou, dole 4 hvězdičky.

Celkově jsme od této dovolené očekávali více, s velmi dobrou náladou, dole 4 hvězdičky.

Ubytovanie 3,3 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolie 3,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Hotel je pěkný, nový, čistý. Kyvadlová doprava mezi hotelem a pláží jezdí každých 5 minut. Bazarok Hill je 5 minut chůze od hotelu.

Strava
S obsluhou jsme moc spokojeni nebyli...Večeře formou bufetu byla velmi jednotvárná, pouze tradiční jídla (hlavně skopové, hovězí s výjimkou krůtího, kuřecího masa) byla každý večer téměř stejná, měnila se pouze 1-2 jídla.. Během jednoho večera nebyly žádné plody moře a rybí jídlo je každý den jen jeden druh a každý večer je stejné.To je v přímořské zemi velké zklamání. Koktejly také nejsou pravé, obsluha (s výjimkou 1-1 osoby) neměla moc ponětí, jak je vyrobit, na daný koktejl bylo tolik různých ingrediencí. :/

Služby hotela
Animátoři nabízeli každý den mnoho programových příležitostí pro dospělé i děti.

Pláž
Pláž hotelu je písčitá, chyběly mi palmy, ale je vidět, že je hotel nový. Také by se možná mělo uklízet trochu častěji, nedopalky cigaret povalující se v písku jsou iluze ničící pohled

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 24 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať