Hotel veľmi slabý, 5hviezdiečiek mu vôbec nezodpovedá a taktiež nie Ultra all inclusive ako ho prezentuje CK
PlážNečistota, staré sprchy, strašné ležadlá, ale more čisté
StravaČerstvá zelenina a grilované mäso bolo jediné čo sa dalo celý týždeň jesť, ale ovocie staré, koláče síce rozmanité (ale tie sme nejedli nakoľko sladké nejeme), každý deň skoro to isté aj na raňajky, obed aj večeru, no moc sa človek nenaje
UbytovanieIzba relatívne nová, kúpeľňa a toaleta v katastrofálnom stave, sokonca sme sa nemali ani čím prikryť a ta celý týždeň nám bolo 1x upratané
SlužbyHotel s 5hviezdičkami by mal dbať viac na to aby minimálne ľudia na recepcii rozumeli “Basic angličtine”, personál v baroch veľakrát neochotný, pláž a čistota pláže podpriemerné, aspoň more bolo čisté. Dokonca prvé 3 dni keď človek navštevoval toalety pri bazéne a pláži si musel ísť vždy pýtať toaletný papier a celkovo hygiena na týchto zariadeniach a na izbách skoro nulová. Jedine toalety v lobby bare mali akú takú úroveň