Hotel byl skvělý, jídlo bylo vynikající, lokalita byla perfektní, lidé byli skvělí. Nevýhodou bylo, že jsme měli o 2 dny zkrácený pobyt kvůli letovým záležitostem. Let do Turecka odpoledne, byli jsme tam po 23. hodině, let do Polska brzy ráno, hotel jsme opustili ve 2 hodiny ráno, což nám dalo 6 dní místo 8 nebo 7 na místě.
PlážPláž pod hotelem je moc hezká, spousta lehátek, skvělé molo, slunečníky, ručníky a lehátka zdarma, takže super
StravaJídla byla velmi dobrá, rozmanitá, všechno bylo skvělé
UbytovaniePokoj byl malý, ale čistý, dobře zásobený, uklízeli každý den, skvělé výtahy v hotelu se skleněnými stěnami, takže krásný výhled.
SlužbyČistota je skvělá, obsluha je skvělá, nápoje jsou velmi dobré, někdy až příliš silné, kvalitní alkohol plus originální Coca-Cola a jiné nápoje místo „místních“
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate