Batihan Beach Resort Hodnotenie: 4/5
od 309 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 309 € za os.
od 343 € za os.
od 362 € za os.
od 452 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Podpriemerné (na základě 4 hodnocení)
71. najlepšie hodnotený z 90 hotelov v Kusadasi
Katarína L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenka bola celkovo vyborna.
Cenovo zodpovedala, mimo sezonny termin, studene more ,ale cakali sme to posledne dni sme vyuzili slniecko.
Treba vyberat trasu od letiska nasa skoro 2hodiny ????
A lety z blizka, jedine to bolo katastrofalne, cestovanie ,ale nasa chyba.
Dovolenka bola celkovo vyborna.
Cenovo zodpovedala, mimo sezonny termin, studene more ,ale cakali sme to posledne dni sme vyuzili slniecko.
Treba vyberat trasu od letiska nasa skoro 2hodiny ????
A lety z blizka, jedine to bolo katastrofalne, cestovanie ,ale nasa chyba.
Ludia si myslia, ze pridu do edenu, ale nieje to tak vzdy, treba mysliet,ze tu byvaju bezni obyvatelia a v skromnych pomeroch. Ale plaz, more, okolie bolo nadherne.
StravaVyborna, vela vsetkeho, aj ked nas bolo povacsine zopar ludi, dost sa snazilli
UbytovanieCelkovo sme boli spokojni, az na vypinanie teplej vody ????
Ked bolo viac ludi zapli,inac setrili.
Vecer mohli zapnut aspon na hodinku hudbu a este aspon loptu dofukat na futbal.
Vedeli sme ,ze ideme pred sezonou,boli sme pripraveni na horsie,ale uplna pohoda s krasnym vyhladom na more
Allinclusiv bol slaby na alkohol, nechceli velmi nalievat, museli sme ich pytat
Mohli by hudbu na hodinku vecer pustat a nejake lopty nafuknute zabezpecit ????
Wifi je celkovo slabe, skor ziadne. Ak chcete zistit nejake info o okoli,neni sanca,jedine napojit sa na susedov ????
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Izabela S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2024
Podáváme reklamaci zájezdu a hotelu, ze kterého všichni odjeli... šokující, jak si nezkontrolovat podmínky!!!!! Žádná teplá voda, nic kromě chleba... all inclusive????!!!! Drama, pokoj bez kontaktů ve zdech, plíseň v lednici, hotel v rekonstrukci, špína a nepořádek.... Odpadky na pláži, žádný přístup k moři, personál, angličtina nula.... Jsme z vás zklamaní jako pořadatelé.... Budeme požadovat vrácení pokladny.
Podáváme reklamaci zájezdu a hotelu, ze kterého všichni odjeli... šokující, jak si nezkontrolovat podmínky!!!!! Žádná teplá voda, nic kromě chleba... all inclusive????!!!! Drama, pokoj bez kontaktů ve zdech, plíseň v lednici, hotel v rekonstrukci, špína a nepořádek.... Odpadky na pláži, žádný přístup k moři, personál, angličtina nula.... Jsme z vás zklamaní jako pořadatelé.... Budeme požadovat vrácení pokladny.
Žádná pláž plus odpadky na pláži
StravaŠpinavý zápach byl jedlý pouze chléb
UbytovanieNejhorší možné bylo, strávili jsme tam jednu noc, nejen my, ale i druhá rodina z Polska jsme si museli najít jiný hotel.... Měli jedno malé dítě a druhé na cestě a taky jste jim prodali takový zájezd.... Drama
SlužbyŽádné hotelové služby
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Izabela S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2024
Podáváme reklamaci zájezdu a hotelu, ze kterého všichni odjeli... šokující, jak si nezkontrolovat podmínky!!!!! Žádná teplá voda, nic kromě chleba... all inclusive????!!!! Drama, pokoj bez kontaktů ve zdech, plíseň v lednici, hotel v rekonstrukci, špína a nepořádek.... Odpadky na pláži, žádný přístup k moři, personál, angličtina nula.... Jsme z vás zklamaní jako pořadatelé.... Budeme požadovat vrácení pokladny.
Podáváme reklamaci zájezdu a hotelu, ze kterého všichni odjeli... šokující, jak si nezkontrolovat podmínky!!!!! Žádná teplá voda, nic kromě chleba... all inclusive????!!!! Drama, pokoj bez kontaktů ve zdech, plíseň v lednici, hotel v rekonstrukci, špína a nepořádek.... Odpadky na pláži, žádný přístup k moři, personál, angličtina nula.... Jsme z vás zklamaní jako pořadatelé.... Budeme požadovat vrácení pokladny.
Žádná pláž plus odpadky na pláži
StravaŠpinavý zápach byl jedlý pouze chléb
UbytovanieNejhorší možné bylo, strávili jsme tam jednu noc, nejen my, ale i druhá rodina z Polska jsme si museli najít jiný hotel.... Měli jedno malé dítě a druhé na cestě a taky jste jim prodali takový zájezd.... Drama
SlužbyŽádné hotelové služby
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Katarína L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenka bola celkovo vyborna.
Cenovo zodpovedala, mimo sezonny termin, studene more ,ale cakali sme to posledne dni sme vyuzili slniecko.
Treba vyberat trasu od letiska nasa skoro 2hodiny ????
A lety z blizka, jedine to bolo katastrofalne, cestovanie ,ale nasa chyba.
Dovolenka bola celkovo vyborna.
Cenovo zodpovedala, mimo sezonny termin, studene more ,ale cakali sme to posledne dni sme vyuzili slniecko.
Treba vyberat trasu od letiska nasa skoro 2hodiny ????
A lety z blizka, jedine to bolo katastrofalne, cestovanie ,ale nasa chyba.
Ludia si myslia, ze pridu do edenu, ale nieje to tak vzdy, treba mysliet,ze tu byvaju bezni obyvatelia a v skromnych pomeroch. Ale plaz, more, okolie bolo nadherne.
StravaVyborna, vela vsetkeho, aj ked nas bolo povacsine zopar ludi, dost sa snazilli
UbytovanieCelkovo sme boli spokojni, az na vypinanie teplej vody ????
Ked bolo viac ludi zapli,inac setrili.
Vecer mohli zapnut aspon na hodinku hudbu a este aspon loptu dofukat na futbal.
Vedeli sme ,ze ideme pred sezonou,boli sme pripraveni na horsie,ale uplna pohoda s krasnym vyhladom na more
Allinclusiv bol slaby na alkohol, nechceli velmi nalievat, museli sme ich pytat
Mohli by hudbu na hodinku vecer pustat a nejake lopty nafuknute zabezpecit ????
Wifi je celkovo slabe, skor ziadne. Ak chcete zistit nejake info o okoli,neni sanca,jedine napojit sa na susedov ????
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.