Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Flora Suites

Hodnotenie: 3/5

Turecko, Kusadasi, Kusadasi

od 363 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 146 967

miesto:
Tento atraktívny ekologický hotel sa nachádza len pár metrov od krásnej piesočnatej pláže (cca 600 m). V okolí (cca 500 m) nájdete množstvo obchodov, reštaurácií, barov a nočných klubov. Na zastávku verejnej dopravy sa dostanete pešo za pár minút (cca 100 m). Centrum mesta Kuşadası je vzdialené asi 6 km a autom sa doň dostanete asi za 10 minút. Letisko Izmir je od budovy hotela vzdialené približne 70 km.

Zariadenie:
80 apartmánov je rozmiestnených na 4 poschodiach a sú prístupné výťahom. Priateľský personál na recepcii v priestoroch recepcie vám rád poradí a pomôže. V apartmánovom hoteli je k dispozícii trezor a zmenáreň. Wi-Fi pripojenie na internet je v ubytovaní k dispozícii zdarma. Hotel má bezbariérový prístup. V supermarkete si môžete kúpiť tovar pre každodennú potrebu. Súčasťou areálu apartmánového hotela je krásna záhrada a detské ihrisko. K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť a herňa. Ak hostia prídu autom, môžu zaparkovať v garáži alebo na parkovisku. Medzi ďalšie služby patrí lekárska starostlivosť, izbová služba za poplatok, práčovňa a súkromný kyvadlový autobus. Pre cyklistov sú k dispozícii parkovacie miesta.

Ubytovanie:
O príjemnú klímu v izbách sa stará klimatizácia a individuálne nastaviteľné kúrenie. Hostia si môžu vychutnať výhľad na more z balkóna alebo terasy. Izby majú manželskú posteľ alebo manželskú posteľ. K dispozícii sú samostatné spálne. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je aj trezor a minibar. Kuchynka je vybavená chladničkou. Telefón s priamou voľbou, TV so satelitným/káblovým príjmom a WiFi (za poplatok) ponúkajú ten najlepší dovolenkový komfort. V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou nájdete sušič vlasov a telefón. Kozmetické výrobky zaisťujú extra pohodlie v kúpeľniach. Rezervovať je možné aj bezbariérové izby s bezbariérovými kúpeľňami.

Jedlá:
Možnosti stravovania zahŕňajú klimatizovanú reštauráciu, kaviareň, bar a krčmu. Ubytovanie ponúka rezervovateľné stravovacie služby vrátane prenocovania vrátane raňajok, polpenzie, plnej penzie a all inclusive. Na raňajky, obed a večeru si hostia vypomáhajú formou bufetu alebo si vyberajú jedlá z jedálneho lístka podľa vlastnej chuti (na obed a večeru). Okrem toho sú k dispozícii špeciálne jedlá a občerstvenie. Hotel ponúka široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov.

Šport/zábava:
Kým dospelí si zaplávajú pár kôl vo vonkajšom bazéne, deti si prídu na svoje v brodisku. Čistý hlboký relax vo vírivke, zábava na tobogáne a osviežujúce nápoje v bare pri bazéne – hostia zažijú, aká rozmanitá môže byť vodná zábava. K dispozícii je tiež terasa s ležadlami a slnečníkmi. Hotel ponúka veľmi rozsiahly outdoorový športový program vrátane tenisu, plážového volejbalu, volejbalu, basketbalu a lukostreľby, ako aj minigolfu za poplatok. Apartmánový hotel ponúka množstvo indoorových športových aktivít, ako je fitness štúdio a šípky, ako aj stolný tenis a biliard (za poplatok). Pre hostí je k dispozícii wellness zóna s kúpeľmi. Masáže sú k dispozícii za poplatok. Medzi ďalšie voľnočasové aktivity patrí animačný program, detský klub, diskotéka a nočný klub.

Kreditné karty:
V apartmánovom hoteli sú akceptované nasledujúce kreditné karty: Visa a MasterCard.

Vybavenie, služby, zábava a športové ponuky v zimnej sezóne:
V zimnej sezóne (zvyčajne začiatok novembra až koniec marca/polovica apríla) a v skorej a neskorej sezóne (apríl a október) nie sú niektoré z tu uvedených zariadení k dispozícii vôbec alebo sú k dispozícii len obmedzenom rozsahu v dôsledku poveternostných podmienok alebo nízkeho počtu návštevníkov. Týka sa to najmä plážových a bazénových zariadení (slnečníky a ležadlá, móla na kúpanie, bary pri bazéne a na pláži), vonkajšej zábavy a športových aktivít (najmä vodné športy). V mnohých hoteloch sú bazény v zimných mesiacoch obsluhované alebo úplne vypustené, tobogany/aquaparky nie sú v prevádzke. Ponuka à la carte reštaurácií, snack reštaurácií a barov môže byť v zimnom období tiež obmedzená alebo môžu byť obmedzené servisné časy, namiesto bufetu je možné podávať jedlá formou menu. Vonkajšie večerné akcie sú zrušené alebo budú presunuté do interiéru. Minikluby sa často v zimnej sezóne neponúkajú vôbec alebo sa ponúkajú len počas školských prázdnin. Ak je v miestnosti klimatizácia, v zimných mesiacoch slúži ako kúrenie.

Len hotelové rezervácie:
Upozorňujeme, že všetci hostia, ktorí nemajú bydlisko v EÚ, môžu mať problémy s registráciou v hoteli, najmä v prípade „rezervácií len pre hotel“ v cieľovej oblasti. V takom prípade sú hotelieri oprávnení požadovať doplatok na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!

Vstupné požiadavky Türkiye:
Nemeckí občania (vrátane maloletých) vyžadujú   Pre vstup do Turecka a pobyty do 90 dní občiansky preukaz, pas alebo dočasný pas. Deti do 12 rokov môžu do krajiny vstúpiť aj s platným detským pasom (od 10 rokov s fotografiou a uvedením národnosti „nemecká“). Vstup nie je možný s cestovným preukazom vydaným spolkovou políciou v prípade núdze ako náhrada za pas alebo dočasný občiansky preukaz.

Pasy musia mať aspoň jednu voľnú stranu, keďže pasy sú pri vstupe opečiatkované vstupnou pečiatkou a dátumom. Pri vstupe do krajiny s občianskym preukazom vydajú turecké colné orgány vstupný doklad, ktorý si treba starostlivo uschovať, pretože ho treba pri odchode z krajiny opäť predložiť.

V prípade maloletých, ktorí cestujú do Turecka bez rodičov, musia mať so sebou formulár súhlasu podpísaný oboma rodičmi (v nemčine a preložený do turečtiny). Na opätovný vstup do Nemecka potrebujú deti, ktoré majú nemecké aj turecké občianstvo, nemecký pas alebo občiansky preukaz, o ktoré je potrebné pred odchodom požiadať príslušný nemecký úrad, alebo v prípade potreby platný detský pas.

Občania iných krajín by sa mali informovať o požiadavkách na vstup na Veľvyslanectve Tureckej republiky v Berlíne alebo na ich príslušnom konzuláte.

Zdroj: Federálne ministerstvo zahraničných vecí/Turecko: Cestovné a bezpečnostné informácie – Federálne ministerstvo zahraničných vecí (auswaertiges-amt.de)

(Od januára 2024)
Lage:
Das attraktive Ökohotel ist nur wenige Meter vom schönen Sandstrand entfernt (ca. 600 m). In der näheren Umgebung (etwa 500 m) finden Sie zahlreiche Einkaufsmöglichkeiten sowie Restaurants, Bars und Diskotheken. Eine Haltestelle der öffentlichen Verkehrsmittel erreichen die Gäste in nur wenigen Gehminuten (ca. 100 m). Das etwa 6 km entfernte Stadtzentrum von Kuşadası ist in rund 10 Fahrminuten erreichbar. Der Flughafen von Izmir ist ungefähr 70 km vom Hotelgebäude entfernt.

Ausstattung:
Die 80 Apartments verteilen sich auf 4 Etagen und sind über einen Aufzug erreichbar. An der Rezeption im Empfangsbereich steht das freundliche Personal mit Rat und Tat zur Seite. Ein Safe und eine Wechselstube gehören zur Einrichtung des Apartmenthotels. In der Unterbringung steht WLAN ohne Gebühr zur Verfügung. Das Hotel verfügt über rollstuhlgerechte Einrichtungen. Im Supermarkt lassen sich Güter für den täglichen Bedarf erwerben. Ein schöner Garten und ein Spielplatz gehören zum Gelände des Apartmenthotels. Zu den weiteren Einrichtungen der Unterbringung zählen ein TV-Raum und ein Spielzimmer. Bei einer Anreise mit dem Auto können die Gäste dieses in einer Garage oder auf dem Parkplatz parken. Unter den weiteren Leistungen finden sich medizinische Betreuung, ein kostenpflichtiger Zimmerservice, ein Wäscheservice und ein eigener Shuttlebus. Für Radfahrer stehen Stellplätze bereit.

Unterbringung:
Für angenehmes Raumklima in den Zimmern sorgen eine Klimaanlage und eine individuell steuerbare Heizung. Die Gäste können den Meerblick von Balkon oder Terrasse genießen. Die Zimmer verfügen über ein Doppelbett oder ein Kingsize-Bett. Es gibt separate Schlafzimmer. Kinderbetten für die jüngsten Gäste sind ebenso vorhanden. Außerdem sind ein Safe und eine Minibar verfügbar. Die Kochnische ist mit einem Kühlschrank ausgestattet. Besten Urlaubskomfort bieten ein Telefon mit Direktwahl, ein TV-Gerät mit Satelliten-/Kabelempfang und WiFi (gegen Gebühr). Im Badezimmer, mit einer Dusche und einer Badewanne ausgestattet, stehen für die Gäste ein Haartrockner und ein Telefon bereit. Für besonderen Komfort in den Badezimmern sorgen Kosmetikartikel. Außerdem sind rollstuhlgerechte Zimmer mit barrierefreiem Badezimmer buchbar.

Verpflegung:
Die gastronomischen Einrichtungen umfassen ein Restaurant mit Klimaanlage, ein Café, eine Bar und einen Pub. Die Unterbringung bietet als buchbare Verpflegungsleistungen Übernachtung inkl. Frühstück, Halbpension, Vollpension und All-Inclusive. Zum Frühstück, Mittag- und Abendessen bedienen sich die Gäste am Buffet oder wählen Speisen aus der Karte nach eigenem Geschmack (zum Mittagessen und Abendessen). Zusätzlich sind spezielle Verpflegungsangebote und Snacks erhältlich. Das Hotel führt ein Sortiment alkoholischer und alkoholfreier Getränke.

Sport/Unterhaltung:
Während die Erwachsenen im Außenpool ein paar Runden schwimmen, kommen die Kinder im Planschbecken auf ihre Kosten. Pure Tiefenentspannung im Whirlpool, Vergnügen auf der Wasserrutsche und erfrischende Getränke an der Poolbar – die Gäste werden erleben, wie abwechslungsreich der Wasserspaß sein kann. Auch eine Terrasse mit Sonnenliegen und Sonnenschirmen ist vorhanden. Das Hotel bietet ein sehr umfangreiches Outdoor-Sportprogramm mit Tennis, Beachvolleyball, Volleyball, Basketball und Bogenschießen sowie gegen Gebühr Minigolf. Das Apartmenthotel bietet eine Vielzahl an Möglichkeiten zur sportlichen Aktivität im Indoor-Bereich, z.B. ein Fitnessstudio und Darts sowie gebührenpflichtig Tischtennis und Billard. Ein Wellnessbereich mit einem Spa ist für Gäste verfügbar. Gegen Gebühr gibt es Massage-Anwendungen. Zu den weiteren Freizeitangeboten zählen ein Animationsprogramm, ein Miniclub, eine Disco und ein Nachtclub.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden im Apartmenthotel akzeptiert: Visa und MasterCard.

Einrichtungen, Service-, Animations- und Sportangebote in der Wintersaison:
In der Wintersaison (i. d. R. Anfang November bis Ende März/Mitte April) und in der Vor- und Nachsaison (April und Oktober) stehen witterungsbedingt oder aufgrund geringer Besucherzahlen einige hier aufgeführten Einrichtungen zum Teil gar nicht oder nur in beschränktem Umfang zur Verfügung. Dies gilt vor allem für Strand- und Pooleinrichtungen (Sonnenschirme und Liegen, Badestege, Pool- und Strandbars), Animations- und Sportangebote im Freien (insbesondere Wassersport). In vielen Hotels werden die Swimmingpools in den Wintermonaten gewartet bzw. komplett geleert, Wasserrutschen/Aquaparks sind nicht in Betrieb. Auch das Angebot an A-la-carte-Restaurants, Snackrestaurants und Bars kann in der Wintersaison reduziert oder die Servicezeiten können eingeschränkt sein, statt eines Buffets können die Mahlzeiten in Menüform serviert werden. Abendveranstaltungen im Freien entfallen bzw. werden in Innenräume verlegt. Miniclubs werden häufig in der Wintersaison gar nicht oder nur während Schulferienzeiten angeboten. Wenn zur Zimmerausstattung eine Klimaanlage gehört, dient diese in den Wintermonaten als Heizung.

Nur-Hotel-Buchungen:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in der EU vor allem bei "Nur Hotel Buchungen" im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!

Einreisebestimmungen Türkei:
Deutsche Staatsbürger (auch Minderjährige) benötigen für die Einreise in die Türkei und Aufenthalte bis zu 90 Tagen einen Personalausweis, Reisepass oder vorläufigen Reisepass. Kinder bis zu 12 Jahren können auch mit einem gültigen Kinderreisepass (ab 10 Jahren mit Lichtbild und der Eintragung Nationalität „deutsch“) einreisen. Nicht möglich ist die Einreise mit mit einem von der Bundespolizei für Notfälle ausgestellten Reiseausweis als Passersatz oder einem vorläufigen Personalausweis.

Reisepässe müssen noch über mindestens eine freie Seite verfügen, da die Pässe bei Einreise mit einem Einreisestempel samt Datum versehen werden.  Bei der Einreise mit Personalausweis händigen die türkischen Zollbehörden ein Einreisepapier aus, welches sorgfältig aufzubewahren ist, da es bei der  Ausreise wieder vorgelegt werden muss. 

Für Minderjährige, die ohne ihre Eltern in die Türkei reisen, ist ein von beiden Elternteilen unterschriebene Einverständniserklärung mitzuführen (in deutscher Sprache und ins Türkische übersetzt). Kinder, die sowohl die deutsche als auch die türkische Staatsangehörigkeit besitzen, benötigen zur Wiedereinreise nach Deutschland einen deutschen Reisepass oder Personalausweis, der vor Abreise bei der zuständigen deutschen Behörde beantragt werden muss, oder ggf. einen gültigen Kinderreisepass.

Bürger anderer Staaten erkundigen sich bzgl. der Einreisebedingungen bitte bei der Botschaft der Republik Türkei in Berlin oder  ihrem zuständigen Konsulat.

Quelle: Auswärtiges Amt/Türkei: Reise- und Sicherheitshinweise - Auswärtiges Amt (auswaertiges-amt.de)

(Stand: Januar 2024)

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 600 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Tenis Tenis áno
 • Fitness Fitness áno
 • Animačné programy Animačné programy áno
 • Kuchynský kút Kuchynský kút áno

Recenzia hotela

Výborné (na základe 5 hodnotení)

Hodnotenie 4,6 / 5

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,2 / 5

Cena 4,7 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

18. najlepšie hodnotený z 284 hotelov v Kusadasi

Zoltán H.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.hu) Dátum pobytu 8.7. - 15.7.2023 Hodnotené: Júl 2023

Flora Suites Hodnotenie: 3/5 Turecko, Kusadasi

Bylo to úžasné. Všechno je perfektní.

Bylo to úžasné. Všechno je perfektní.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Vynikající ve všech směrech.

Strava
Líbilo se mi, že to bylo venku a ne uvnitř hotelu. Široký výběr.Vše, co jsem si vybral, bylo výborné a chutné.

Služby hotela
Byl dobrý ve všem.

Pláž
S malou procházkou. Vynikající.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.hu) Dátum pobytu 8.7. - 15.7.2023 Hodnotené: Júl 2023

Flora Suites Hodnotenie: 3/5 Turecko, Kusadasi

V tomto hotelu jsme byli letos podruhé.Čistý,kulturní,ochotný personál.Mohu jen doporučit.

V tomto hotelu jsme byli letos podruhé.Čistý,kulturní,ochotný personál.Mohu jen doporučit.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Jednoduché, ale čisté pokoje s klimatizací, TV a lednicí.

Strava
Lahodné, chutné a rozmanité.

Služby hotela
Bazén, hry, skluzavka.

Pláž
Je to asi 10-15 minut chůze, ale v hostelu jezdí minibus, který vás doveze na pláž zdarma.Hotel má vlastní pláž s lehátky a slunečníky.Pro hosty zdarma.

Bola táto recenzia užitočná? (3) (3)

Filtrovať recenzie

Zoltán H.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.hu) Dátum pobytu 8.7. - 15.7.2023 Hodnotené: Júl 2023

Flora Suites Hodnotenie: 3/5 Turecko, Kusadasi

Bylo to úžasné. Všechno je perfektní.

Bylo to úžasné. Všechno je perfektní.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Vynikající ve všech směrech.

Strava
Líbilo se mi, že to bylo venku a ne uvnitř hotelu. Široký výběr.Vše, co jsem si vybral, bylo výborné a chutné.

Služby hotela
Byl dobrý ve všem.

Pláž
S malou procházkou. Vynikající.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.hu) Dátum pobytu 8.7. - 15.7.2023 Hodnotené: Júl 2023

Flora Suites Hodnotenie: 3/5 Turecko, Kusadasi

V tomto hotelu jsme byli letos podruhé.Čistý,kulturní,ochotný personál.Mohu jen doporučit.

V tomto hotelu jsme byli letos podruhé.Čistý,kulturní,ochotný personál.Mohu jen doporučit.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Jednoduché, ale čisté pokoje s klimatizací, TV a lednicí.

Strava
Lahodné, chutné a rozmanité.

Služby hotela
Bazén, hry, skluzavka.

Pláž
Je to asi 10-15 minut chůze, ale v hostelu jezdí minibus, který vás doveze na pláž zdarma.Hotel má vlastní pláž s lehátky a slunečníky.Pro hosty zdarma.

Bola táto recenzia užitočná? (3) (3)

Lászlóné A.

Hodnotenie 4,7 / 5

Overená recenzia (Invia.hu) Dátum pobytu 10.6. - 17.6.2023 Hodnotené: Jún 2023

Flora Suites Hodnotenie: 3/5 Turecko, Kusadasi

Bylo to dobře zorganizované, vše proběhlo hladce. Je to otravná maličkost. Například nebylo možné zkontrolovat letenku online, i když byla požadována, a najít přestup na letišti Izmir bylo trochu obtížné, nebyly o něm dostatečné informace. Vše ostatní proběhlo hladce.

Bylo to dobře zorganizované, vše proběhlo hladce. Je to otravná maličkost. Například nebylo možné zkontrolovat letenku online, i když byla požadována, a najít přestup na letišti Izmir bylo trochu obtížné, nebyly o něm dostatečné informace. Vše ostatní proběhlo hladce.

Ubytovanie 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Je to velmi dobrá hodnota za peníze. Recenze, které jsem četl, než to opravdu stáhlo, ani nechápu proč. Máme pěkný dvoulůžkový pokoj, vždy uklízejí, zahrada je krásná, personál milý. Většinou mluví anglicky. Ale použili jsme google překladač do turečtiny. Bylo to vtipné, měli z toho radost.

Strava
Bohatý, široký výběr všeho možného. Nemůžete to všechno sníst za týden. Nápoje, točené pivo, víno, nealko, cokoliv chcete. Každý den dávali balenou vodu do lednice na pokoji.

Služby hotela
Bazén s příjemnou vodou. Pomáhali organizovat program na recepci. Mohli jsme si zarezervovat fakultativní program za dobrou cenu.

Pláž
Na hotelovou pláž, kde jsou zdarma lehátka, jezdí každou hodinu malý minibus. Řekněme, že v hlavní sezóně to nebude stačit. Moře se pomalu prohlubuje, písčité. Pěkně se vlní.

Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 27 °C v noci 16 °C

 • Teplota vody 19 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 27 °C v noci 15 °C

 • Streda 27 °C v noci 16 °C

 • Štvrtok 28 °C v noci 16 °C

 • Piatok 28 °C v noci 16 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať