Sentinus Beach Hodnotenie: 4/5
od 394 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 394 € za os.
od 347 € za os.
od 326 € za os.
od 309 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Fantastické (na základe 11 hodnotení)
1. najlepšie hodnotený z 90 hotelov v Kusadasi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2023
Čítali sme s priateľkou recenzie pred odletom a podaktorí písali aj zlé napríklad ohľadom hudby z vedľajšieho hotela, jedle a tak.
Je pravda, že bola hraná hudba, ale to v čase medzi 21.00-24.00
Je to asi od nastevenia mysle človeka.
My sme si na našej terase pritom aj zatancovali.
Uhol pohľadu = zábava zadarmo ????
Je to viacmenej dovolenková destinácia, takže väčšina ľudí chodí v tom čase sa prejsť do mesta, sadnúť si niekam do kaviarne alebo po predajných uliciach, ktoré sú od hotela po ľavej strane na skok autobusom číslo 5.
Ten chodí na obe strany od hotela.
Stojí 15 lír, berú aj eurá, čo je cca 0,80€ a to na akúkoľvek vzialenosť.
Ak pôjdete pätkou do ľava za 2 minútky ste v meste, je tam mnoho reštaurácii, barou, pamiatok, lodenica nákupných uličiek na kilometre.
Ak pôjdete do prava od hotela pätkou a chcete ísť na pláž, taktiež cca 3-4 minútky nájdete dlhú peknú okáž s čistým pieskovým morom, vhodný aj pre deti, nakoľko je plytké od brehu desiatky metrov. Pláž sa volá Ladies Beach.
Pri hoteli je síce more, ale s malou plážou, kde chodia rybári a velká časť je súkromná pre bar Jade.
Na more máte nádherný výhľad z terasy priamo z hotela, ale kúpať sa určite treba íst na Ladies beach.
Sú tam priamo na pláži pekné reštaurácie s veľkými porciami za menej ako u nás. Aj obchodíky s oblečením plus všelijaké veci ako nafukovačka, plavecké okuliare, rukávky, kolesá atď.
Klobúky, šiltovky, pareá pre ženy, tričká a kraťase, uteráky, proste všetko ak by ste zabudli z domu niečo nemusíte sa báť, kúpite to rovno pri danej pláži.
Pri pláži ponúkajú aj rôzne vodné atrakcie. A taktiež výletky.
Čítali sme s priateľkou recenzie pred odletom a podaktorí písali aj zlé napríklad ohľadom hudby z vedľajšieho hotela, jedle a tak.
Je pravda, že bola hraná hudba, ale to v čase medzi 21.00-24.00
Je to asi od nastevenia mysle človeka.
My sme si na našej terase pritom aj zatancovali.
Uhol pohľadu = zábava zadarmo ????
Je to viacmenej dovolenková destinácia, takže väčšina ľudí chodí v tom čase sa prejsť do mesta, sadnúť si niekam do kaviarne alebo po predajných uliciach, ktoré sú od hotela po ľavej strane na skok autobusom číslo 5.
Ten chodí na obe strany od hotela.
Stojí 15 lír, berú aj eurá, čo je cca 0,80€ a to na akúkoľvek vzialenosť.
Ak pôjdete pätkou do ľava za 2 minútky ste v meste, je tam mnoho reštaurácii, barou, pamiatok, lodenica nákupných uličiek na kilometre.
Ak pôjdete do prava od hotela pätkou a chcete ísť na pláž, taktiež cca 3-4 minútky nájdete dlhú peknú okáž s čistým pieskovým morom, vhodný aj pre deti, nakoľko je plytké od brehu desiatky metrov. Pláž sa volá Ladies Beach.
Pri hoteli je síce more, ale s malou plážou, kde chodia rybári a velká časť je súkromná pre bar Jade.
Na more máte nádherný výhľad z terasy priamo z hotela, ale kúpať sa určite treba íst na Ladies beach.
Sú tam priamo na pláži pekné reštaurácie s veľkými porciami za menej ako u nás. Aj obchodíky s oblečením plus všelijaké veci ako nafukovačka, plavecké okuliare, rukávky, kolesá atď.
Klobúky, šiltovky, pareá pre ženy, tričká a kraťase, uteráky, proste všetko ak by ste zabudli z domu niečo nemusíte sa báť, kúpite to rovno pri danej pláži.
Pri pláži ponúkajú aj rôzne vodné atrakcie. A taktiež výletky.
Pláž pri hoteli je napzaj iba na prechádzku, ale verte mi že nieje problém za pár minút ste na Ladies Beach, kde budete veľmi spokojní.
StravaŠvédske stoly.
Jedla bolo vždy viac ako dost.
Aj sladké, aj slané, aj ovocie a zelenina, prílohy…
Hotel krásny, síce starodávny štýl, ale malo to svoje čaro.
Nám sa to páčilo.
Personál neskutočne milý, upratovačky chodili každý deň.
Dali nové uteráky, kozmetiku, toaletný papier.
Mali sme raňajky a večerou formou švédskych stolov.
Jedli sme do prasknutia.
Priestor jedálne má vnútorné a vonkajšie sedenie s výhľadom na more, dolný bar hotela a pekný bazén.
Top personál.
Budú nám chýbať.
Žije tam s nimi havko menom Tio.
Je ako domáci strážca ????
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Hana Tichá
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
hotel předčil má očekávání, dostatek soukromí, klidný, čistota, výborná poloha, personál příjemný, ochotný
hotel předčil má očekávání, dostatek soukromí, klidný, čistota, výborná poloha, personál příjemný, ochotný
velmi prostorný pokoj, čistý,
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (3)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2023
Čítali sme s priateľkou recenzie pred odletom a podaktorí písali aj zlé napríklad ohľadom hudby z vedľajšieho hotela, jedle a tak.
Je pravda, že bola hraná hudba, ale to v čase medzi 21.00-24.00
Je to asi od nastevenia mysle človeka.
My sme si na našej terase pritom aj zatancovali.
Uhol pohľadu = zábava zadarmo ????
Je to viacmenej dovolenková destinácia, takže väčšina ľudí chodí v tom čase sa prejsť do mesta, sadnúť si niekam do kaviarne alebo po predajných uliciach, ktoré sú od hotela po ľavej strane na skok autobusom číslo 5.
Ten chodí na obe strany od hotela.
Stojí 15 lír, berú aj eurá, čo je cca 0,80€ a to na akúkoľvek vzialenosť.
Ak pôjdete pätkou do ľava za 2 minútky ste v meste, je tam mnoho reštaurácii, barou, pamiatok, lodenica nákupných uličiek na kilometre.
Ak pôjdete do prava od hotela pätkou a chcete ísť na pláž, taktiež cca 3-4 minútky nájdete dlhú peknú okáž s čistým pieskovým morom, vhodný aj pre deti, nakoľko je plytké od brehu desiatky metrov. Pláž sa volá Ladies Beach.
Pri hoteli je síce more, ale s malou plážou, kde chodia rybári a velká časť je súkromná pre bar Jade.
Na more máte nádherný výhľad z terasy priamo z hotela, ale kúpať sa určite treba íst na Ladies beach.
Sú tam priamo na pláži pekné reštaurácie s veľkými porciami za menej ako u nás. Aj obchodíky s oblečením plus všelijaké veci ako nafukovačka, plavecké okuliare, rukávky, kolesá atď.
Klobúky, šiltovky, pareá pre ženy, tričká a kraťase, uteráky, proste všetko ak by ste zabudli z domu niečo nemusíte sa báť, kúpite to rovno pri danej pláži.
Pri pláži ponúkajú aj rôzne vodné atrakcie. A taktiež výletky.
Čítali sme s priateľkou recenzie pred odletom a podaktorí písali aj zlé napríklad ohľadom hudby z vedľajšieho hotela, jedle a tak.
Je pravda, že bola hraná hudba, ale to v čase medzi 21.00-24.00
Je to asi od nastevenia mysle človeka.
My sme si na našej terase pritom aj zatancovali.
Uhol pohľadu = zábava zadarmo ????
Je to viacmenej dovolenková destinácia, takže väčšina ľudí chodí v tom čase sa prejsť do mesta, sadnúť si niekam do kaviarne alebo po predajných uliciach, ktoré sú od hotela po ľavej strane na skok autobusom číslo 5.
Ten chodí na obe strany od hotela.
Stojí 15 lír, berú aj eurá, čo je cca 0,80€ a to na akúkoľvek vzialenosť.
Ak pôjdete pätkou do ľava za 2 minútky ste v meste, je tam mnoho reštaurácii, barou, pamiatok, lodenica nákupných uličiek na kilometre.
Ak pôjdete do prava od hotela pätkou a chcete ísť na pláž, taktiež cca 3-4 minútky nájdete dlhú peknú okáž s čistým pieskovým morom, vhodný aj pre deti, nakoľko je plytké od brehu desiatky metrov. Pláž sa volá Ladies Beach.
Pri hoteli je síce more, ale s malou plážou, kde chodia rybári a velká časť je súkromná pre bar Jade.
Na more máte nádherný výhľad z terasy priamo z hotela, ale kúpať sa určite treba íst na Ladies beach.
Sú tam priamo na pláži pekné reštaurácie s veľkými porciami za menej ako u nás. Aj obchodíky s oblečením plus všelijaké veci ako nafukovačka, plavecké okuliare, rukávky, kolesá atď.
Klobúky, šiltovky, pareá pre ženy, tričká a kraťase, uteráky, proste všetko ak by ste zabudli z domu niečo nemusíte sa báť, kúpite to rovno pri danej pláži.
Pri pláži ponúkajú aj rôzne vodné atrakcie. A taktiež výletky.
Pláž pri hoteli je napzaj iba na prechádzku, ale verte mi že nieje problém za pár minút ste na Ladies Beach, kde budete veľmi spokojní.
StravaŠvédske stoly.
Jedla bolo vždy viac ako dost.
Aj sladké, aj slané, aj ovocie a zelenina, prílohy…
Hotel krásny, síce starodávny štýl, ale malo to svoje čaro.
Nám sa to páčilo.
Personál neskutočne milý, upratovačky chodili každý deň.
Dali nové uteráky, kozmetiku, toaletný papier.
Mali sme raňajky a večerou formou švédskych stolov.
Jedli sme do prasknutia.
Priestor jedálne má vnútorné a vonkajšie sedenie s výhľadom na more, dolný bar hotela a pekný bazén.
Top personál.
Budú nám chýbať.
Žije tam s nimi havko menom Tio.
Je ako domáci strážca ????
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Gábor Kiss
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vzali jsme si taxi na Ladys Beach, protože to bylo levné. Platilo se tam vstupné, ale v ceně bylo i lehátko (dalo se smlouvat). Nápoje byly drahé, jídlo bylo za normální cenu. Krásná čistá voda, písčité pobřeží, pěkné vlny. Servery vyslechnou každé vaše přání.
StravaJídlo je vynikající, obzvláště se mi líbila snídaně.
UbytovanieHotel má pěkný výhled a přátelský personál. Centrum města a pláž jsou také blízko. Taxíkem se dostaneme levně kamkoli, pokud je večerní chůze únavná.
SlužbyMá pěkný bazén, nevyužili jsme ho, protože jsme jeli k moři, že? K dispozici je také turecká lázeň.O úklidu musíte říci na recepci, aby byl pokoj a koupelna uklizena, pokud budete chtít.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Cecília Bukatová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nezodpoveda europskym standardom
Nezodpoveda europskym standardom
Plaz asi najvacsi vtip. Ziadna nie je. Ta deklarovana cestovkou (tusim 200-300 metrov, ale neviem presne) je sukromna a poplatok na den je 15 eur za vstup (nedaleky aquapark vstupne 25 na cely den - len na porovnanie). Cize ked sme chceli ist na plaz, tak na najblizsia je 2-3 km peso, chodili sme autobusom. Celkovo zhodnotene, nie je to na staznost, kedze sme platili cca 450 na osobu/7 dni(8noci) ale odporucam vyberat nieco lepsie resp. inde.
StravaRanajky dookola tie iste, ziadna obmena.. Rozne druhy syrov (asi 5), nejaka zelenina ale nic extra. Vajicka natvrdo, obcas omeleta. Nejake obschnute musli (1 druh), plus ovocie - jablka, broskyne kysle, odporucam ich ovocie - melony a pomarance boli fajn. Ziadna sunka, salamy, celkovo slaby vyber. Dalo sa to zjest ale to je asi vsetko.Vecere 2 druhy jedla vacsinou, nejake prilohy. Ziadne napoje v cene, Rovnako aj na ranajky, iba kava, caj (jeden druh) a cista voda. Ziadne dzusy ani nic podobne.. Bufet nedoplnali, takze ten kto prisiel neskor mal smolu. 3 hviezdickovy hotel zodpovedajuci u nas asi ziadnej hviezdicke. (Fakulativny zajazd a nasledny obed v 5 hviezdickovom hoteli zodpovedal zhruba nasim 3-4)
UbytovanieSpinave, stare a zatuchnute. Hned ako sa dalo sme si priplacali za lepsiu izbu (80 eur/5 noci/2 osoby). Ani na tej klima nefungovala, resp tvarila sa ze ide, ale zrejme nebol doplnany freon, kedze nic nechladila. Kupelka aj vo vyssom standarde spinava. Postele boli fajn. Nabytok stary, nieco podobne komunistickemu, rozhodne nie z tohto storocia.
SlužbyPersonal velmi ochotni, no ziadna vymena uterakov ani dokladanie toaletneho, len na poziadanie. Aj to o dva dni neskor. Pozitivum bol velky a dobry bazen, aj ked tiez zrely na renovaciu (obite kachlicky). Podlozky na lehatkach spinave a neprane. Ako bonus hlasna hudba z vedlajsieho hotela kazdy den do 2-3 rano. Sme mladi ludia ale bola tak nahlas ze sme mali pocit ze diskoteka bola priamo na nasej izbe. Zaspat nemozne.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
János E.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkovo zodpovedá vo svojej kategorii.
Celkovo zodpovedá vo svojej kategorii.
Blízka pláž pri polostrove je naozaj pre menej náročných, Lady Beach je na úrovni.
StravaStrava bola dobrá, zodpovedá trojhviezdičkovej kategorii.
UbytovanieHotel je pekný, štýlový, izby majú trošku opotrebovaný nábytok a zariadenie.
SlužbySlužby boli vyhovujúce.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (2)
Hana Tichá
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
hotel předčil má očekávání, dostatek soukromí, klidný, čistota, výborná poloha, personál příjemný, ochotný
hotel předčil má očekávání, dostatek soukromí, klidný, čistota, výborná poloha, personál příjemný, ochotný
velmi prostorný pokoj, čistý,
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (3)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...