Boglárka Éva P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2025
Moc se mi líbilo všechno. Ubytování bylo čisté, krásné, personál milý a ochotný. Se vším jsme byli spokojeni.
Moc se mi líbilo všechno. Ubytování bylo čisté, krásné, personál milý a ochotný. Se vším jsme byli spokojeni.
Každý si najde to, co se mu líbí, myslím.
UbytovanieUbytování bylo na velmi dobrém místě. Bylo to čisté a krásné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







