Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2024
Neurazí ale nenadchne.
Neurazí ale nenadchne.
Okolí u hotelu bylo v pohodě, zřejmě asi chudší čtvrť a do města to bylo daleko, ale nám to nevadilo.
StravaStrava by mohla být rozmanitější a větší nabídka. Každý den bylo to stejné na snídani a co mě chybělo byla nějaká lepší káva - z kávovaru nebo aspoň k té rozpustné - klasické mléko a ne v granulích.
UbytovaniePři příjezdu nám bylo řečeno, že náš pokoj není připravený, že se tam pokazila voda a elektřina. Tak jsme byli poslání do jiného hotelu, který byl zřejmě jejich partnerský. Další dny jsem byli v původním - Sinem. Dokonce jsme dostali upgrade na třílůžkový pokoj.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
