Pavel Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2024
Kromě jídla, které nebylo špatné, hotel nedoporučuji.
Kromě jídla, které nebylo špatné, hotel nedoporučuji.
Za 3 dny nám uklidili pouze jednou !!! Pokoj strašný bez oken!!!
SlužbySlíbený předražený transfer z letiště na hotel vůbec nedorazil, musel jsem řešit na místě po hodině čekání, nikomu nepřeji, hlavně že slibovali jak bude řidič čekat.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







