Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025
Pokoj je chudák a velmi malý, jídlo se nedá popsat. Postele byly pohodlné. Lokalita je dobrá.
Pokoj je chudák a velmi malý, jídlo se nedá popsat. Postele byly pohodlné. Lokalita je dobrá.
Nepoživatelná snídaně. Nekvalitní jídlo.
UbytovaniePokoj je chudák a velmi malý, jídlo se nedá popsat. Postele byly pohodlné. Lokalita je dobrá.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
