László Péter Castiglione
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Nebyl problém tam jet. Cestou zpět to už bylo „turecké“.
Nebyl problém tam jet. Cestou zpět to už bylo „turecké“.
Moře je špinavé.
StravaKatastrofální, nepoživatelné. Snídaně není kontinentální, něco jiného. V sobotu jim došla ta obluda zvaná klobása a dalších 5 dní ji už nepodávali. Každý den jsme měli k snídani chléb s marmeládou. Ani kávu nepodávali.
UbytovanieByli jsme v hlučné oblasti, v noci neustále troubili, televize se nedala používat, ale dostali jsme malou ledničku.
SlužbyNebyla tam žádná služba.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
