Jiří H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2025
Istanbul je uchvacující město, naprosto jsme si to užili
Istanbul je uchvacující město, naprosto jsme si to užili
-----
StravaMěli jsme jen snídani, ale opět dostačující tomu a kvalitě hotelu
UbytovanieDostačující tomu že prakticky jen přespaváte ale s veškerým komfortem
SlužbyVše ok
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
