Hotel klasika, neurazí ani nenadchne, ale čistý - každý den úklid. Personál příjemný. Strava, tak jak bývá v Turecku, velmi chutná, jen mě překvapilo, že bylo málo ovoce. Moře nádherné - tyrkysové, horší vstup do vody. Nevhodné pro malé děti. V hotelovém bazénu je jen pro malé děti menší brouzdaliště, žádné atrakce jako skluzavky atd. Hotel je v menším městečku, takže kdo rád v Turecku nakupuje, může být troch zklamaný. Nám to nevadilo, naopak :)
Ubytovanie
Čistý, každý den úklid.
Strava
Strava, tak jak bývá v Turecku, velmi chutná, jen mě překvapilo, že bylo málo ovoce. Sladké mi moc nechutnalo.
Služby hotela
Dobré animační programy, spíše pro dospělé.
Pláž
Moře nádherné - tyrkysové. Boty do vody jsou vhodné, jsou zde kameny (ne ostré), ale při vlnách rychlejší výstup z vody. Po cca 3m hloubka. Pozor nevhodné pro malé děti a neplavce.