Agata J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Můj pobyt v resortu Kefaluka byl opravdu příjemný. Hotel se nachází na krásném místě a celý areál je impozantní. Jídlo bylo vynikající a rozmanité – každý si snadno našel něco pro sebe. Zvláštní zmínku si zaslouží personál; byl neuvěřitelně přátelský, ochotný a vždy se usmíval. Jedinou nevýhodou je poloha z hlediska blízkých atrakcí. V bezprostřední blízkosti hotelu se prakticky nenacházejí žádné restaurace, kavárny ani hospody, takže večerní procházky mimo resort jsou velmi omezené. Navzdory tomu tento hotel vřele doporučuji každému, kdo hledá pohodlný pobyt, dobré jídlo a kvalitní služby.
Můj pobyt v resortu Kefaluka byl opravdu příjemný. Hotel se nachází na krásném místě a celý areál je impozantní. Jídlo bylo vynikající a rozmanité – každý si snadno našel něco pro sebe. Zvláštní zmínku si zaslouží personál; byl neuvěřitelně přátelský, ochotný a vždy se usmíval. Jedinou nevýhodou je poloha z hlediska blízkých atrakcí. V bezprostřední blízkosti hotelu se prakticky nenacházejí žádné restaurace, kavárny ani hospody, takže večerní procházky mimo resort jsou velmi omezené. Navzdory tomu tento hotel vřele doporučuji každému, kdo hledá pohodlný pobyt, dobré jídlo a kvalitní služby.
Pláž u hotelu je velmi čistá
StravaJídla byla pestrá, nikdy nebyla monotónní. K snídani čerstvě vymačkané džusy. Různé snack bary po celém objektu. Za mě 10/10.
UbytovanieKrásné a čisté pokoje s výhledem na moře.
SlužbyPersonál hotelu byl milý a ochotný, bez problémů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

































