Karolina K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Hotel při naší první návštěvě neudělal moc dobrý dojem, ale s každým dalším dnem se dá říct, že byl lepší :) problém s ubytováním, ale paní z recepce k věci přistupovala trpělivě a velmi mile :)
Hotel při naší první návštěvě neudělal moc dobrý dojem, ale s každým dalším dnem se dá říct, že byl lepší :) problém s ubytováním, ale paní z recepce k věci přistupovala trpělivě a velmi mile :)
Pláž u hotelu, lehátka a slunečníky se bohužel platí, ale my jsme tam chodili jen na odpolední a večerní procházky kvůli tlačenici a především bahnu, které tu panuje díky opalovačům
StravaJídlo je dobré, hodně zeleniny, každý si určitě vybere něco pro sebe, protože každý den podává něco jiného :)
UbytovanieJiné pokoje než ty v nabídce, kvůli příliš velkému zmatku v hotelu jsou fotografie umístěné na internetu daleko od reality
SlužbySlužby hotelu na skvělé úrovni, všichni velmi milí a ochotní, o hosty se starali a starali se o to, aby nikomu nic nechybělo. Každý den jsme používali jeden z bazénů, takže obecně v pořádku
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







