Hotel Sunpoint Family Hotel

Hodnotenie: 3/5

Turecko, Bodrum, Gümbet

od 462 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 125 328

miesto:
Tento hotel sa nachádza priamo v srdci mesta Bodrum.

Zariadenie:
Toto ubytovanie má výťah a recepciu. K pohodlnému pobytu prispievajú služby ako šatňa, úschovňa batožiny, trezor a zmenáreň. V dome je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Na nákupy a prechádzky môžete využiť supermarket, obchod so suvenírmi a ďalšie obchody. Súčasťou areálu hotela je krásna záhrada a detské ihrisko. K ďalším zariadeniam patrí novinový stánok a TV miestnosť. V prípade potreby sú cestujúcim k dispozícii parkovacie miesta zdarma. Ponúkané služby zahŕňajú 24-hodinovú strážnu službu, stráženie detí, starostlivosť o deti, požičovňu áut, lekársku pomoc, transferovú službu, izbovú službu, práčovňu, kaderníctvo, práčovňu na mince a vyhradený kyvadlový autobus. K dispozícii je fax, ktorý vám pomôže s obchodnými aktivitami.

Ubytovanie:
Klimatizácia a kúrenie zabezpečujú príjemnú klímu v izbách. Balkón je štandardom vo väčšine izieb. Hostia môžu pohodlne spať na rozkladacej pohovke. Prístelky je možné vyžiadať. K dispozícii je aj trezor, minibar a pracovný stôl. Vybavenie dopĺňa telefón, satelitná TV a WiFi (zdarma). V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou nájdete sušič vlasov a telefón. Dom ponúka rodinné a nefajčiarske izby.

Šport/zábava:
Okrem vnútorných a vonkajších bazénov sa tu nachádza aj detský plavecký areál. Dovolenku si môžete užiť na slnečnej terase s ležadlami a slnečníkmi. K dispozícii je snack bar pri bazéne. Rôzne možnosti ponúkajú rozmanitosť, vrátane stolného tenisu, biliardu, šípok a solária. Animačný program a detský klub sú možnosti pre voľnočasové aktivity.

Jedlá:
Súčasťou jedálne je reštaurácia a bar. All inclusive je možné rezervovať. Raňajky, obedy a večere sú k dispozícii pre malých aj veľkých chutí. Hotel ponúka aj občerstvenie. Ubytovanie ponúka široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov.

Kreditné karty:
V dome sú akceptované nasledujúce kreditné karty: Visa a MasterCard.

Tipy:
Upozorňujeme, že všetci hostia, ktorí nemajú bydlisko v EÚ, môžu mať problémy s registráciou v hoteli, najmä v prípade „rezervácií len pre hotel“ v cieľovej oblasti. V takom prípade sú hotelieri oprávnení požadovať doplatok na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!

Vybavenie, služby, zábava a športové ponuky v zimnej sezóne:
V zimnej sezóne (zvyčajne začiatok novembra až koniec marca/polovica apríla) a v skorej a neskorej sezóne (apríl a október) nie sú niektoré z tu uvedených zariadení k dispozícii vôbec alebo sú k dispozícii len obmedzenom rozsahu v dôsledku poveternostných podmienok alebo nízkeho počtu návštevníkov. Týka sa to najmä plážových a bazénových zariadení (slnečníky a ležadlá, móla na kúpanie, bary pri bazéne a na pláži), vonkajšej zábavy a športových aktivít (najmä vodné športy). V mnohých hoteloch sú bazény v zimných mesiacoch obsluhované alebo úplne vypustené, tobogany/aquaparky nie sú v prevádzke. Ponuka à la carte reštaurácií, snack reštaurácií a barov môže byť v zimnom období tiež obmedzená alebo môžu byť obmedzené servisné časy, namiesto bufetu je možné podávať jedlá formou menu. Vonkajšie večerné akcie sú zrušené alebo budú presunuté do interiéru. Minikluby sa často v zimnej sezóne neponúkajú vôbec alebo sa ponúkajú len počas školských prázdnin. Ak je v miestnosti klimatizácia, v zimných mesiacoch slúži ako kúrenie.

Vstupné požiadavky do Turecka:
Nemeckí občania (vrátane maloletých) vyžadujú   Pre vstup do Turecka a pobyty do 90 dní občiansky preukaz, pas alebo dočasný pas. Deti do 12 rokov môžu do krajiny vstúpiť aj s platným detským pasom (od 10 rokov s fotografiou a uvedením národnosti „nemecká“). Vstup nie je možný s cestovným preukazom vydaným spolkovou políciou v prípade núdze ako náhrada za pas alebo dočasný občiansky preukaz.

Pasy musia mať aspoň jednu voľnú stranu, keďže pasy sú pri vstupe opečiatkované vstupnou pečiatkou a dátumom. Pri vstupe do krajiny s občianskym preukazom vydajú turecké colné orgány vstupný doklad, ktorý si treba starostlivo uschovať, pretože ho treba pri odchode z krajiny opäť predložiť.

V prípade maloletých, ktorí cestujú do Turecka bez rodičov, musia mať so sebou formulár súhlasu podpísaný oboma rodičmi (v nemčine a preložený do turečtiny). Na opätovný vstup do Nemecka potrebujú deti, ktoré majú nemecké aj turecké občianstvo, nemecký pas alebo občiansky preukaz, o ktoré je potrebné pred odchodom požiadať príslušný nemecký úrad, alebo v prípade potreby platný detský pas.

Občania iných krajín by sa mali informovať o požiadavkách na vstup na Veľvyslanectve Tureckej republiky v Berlíne alebo na ich príslušnom konzuláte.

Zdroj: Federálne ministerstvo zahraničných vecí/Turecko: Cestovné a bezpečnostné informácie – Federálne ministerstvo zahraničných vecí (auswaertiges-amt.de)

(Od januára 2024)

Tipy:
Upozorňujeme, že u všetkých hostí z krajín mimo EÚ s „rezerváciami iba v hoteli“ v destinácii môžu nastať problémy pri registrácii v hoteli. V takom prípade sú hotelieri oprávnení požadovať doplatok na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!
Lage:
Dieses Hotel befindet sich mitten im Herzen von Bodrum.

Ausstattung:
Diese Unterbringung verfügt über einen Aufzug und eine Rezeption. Serviceleistungen wie eine Garderobe, eine Gepäckaufbewahrung, ein Safe und eine Wechselstube tragen zu einem komfortablen Aufenthalt bei. Im Haus steht WLAN ohne Gebühr zur Verfügung. Hilfestellung bei der Buchung von Ausflügen wird am Tourdesk geboten. Ein Supermarkt und ein Souvenirshop und andere Geschäfte können zum Einkaufen und Bummeln genutzt werden. Ein schöner Garten und ein Spielplatz gehören zum Gelände des Hotels. Zu den weiteren Einrichtungen der Unterbringung zählen ein Zeitungskiosk und ein TV-Raum. Bei Bedarf stehen den Reisenden Parkplätze ohne Gebühr zur Verfügung. Zu den gebotenen Leistungen gehören ein 24h-Sicherheitsdienst, ein Babysitterservice, eine Kinderbetreuung, eine Autovermietung, medizinische Betreuung, ein Transferservice, ein Zimmerservice, ein Wäscheservice, ein Friseur, eine Münzwäscherei und ein eigener Shuttlebus. Zur Unterstützung bei Geschäftstätigkeiten ist ein Faxgerät verfügbar.

Unterbringung:
Für angenehmes Raumklima in den Zimmern sorgen eine Klimaanlage und eine Heizung. In den meisten Zimmern zählt ein Balkon zum Standard. Gemütlich schlafen können die Gäste auf einem Sofabett. Zustellbetten können angefordert werden. Außerdem sind ein Safe, eine Minibar und ein Schreibtisch verfügbar. Die Ausstattung wird von einem Telefon, Sat-TV und WiFi (ohne Gebühr) abgerundet. Im Badezimmer, ausgestattet mit einer Dusche und einer Badewanne, sind ein Haartrockner und ein Telefon vorhanden. Das Haus bietet Familien- und Nichtraucherzimmer.

Sport/Unterhaltung:
Neben Innen- und Außenpools gibt es einen Kinderbadebereich. Auf der Sonnenterrasse mit Liegestühlen und Schirmen lässt sich der Urlaub genießen. Eine Pool-/Snackbar ist vorhanden. Abwechslung bieten verschiedene Angebote, darunter Tischtennis, Billard, Darts und ein Solarium. Ein Animationsprogramm und ein Miniclub sind Möglichkeiten der Freizeitgestaltung.

Verpflegung:
Der gastronomische Bereich wartet mit einem Restaurant und einer Bar auf. Es kann All-Inclusive gebucht werden. Für den kleinen sowie großen Hunger stehen Frühstück, Mittagessen und Abendessen zur Verfügung. Darüber hinaus stellt das Hotel Snacks bereit. Die Unterbringung führt ein Sortiment alkoholischer und alkoholfreier Getränke.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden im Haus akzeptiert: Visa und MasterCard.

Hinweise:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in der EU vor allem bei "Nur Hotel Buchungen" im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!

Einrichtungen, Service-, Animations- und Sportangebote in der Wintersaison:
In der Wintersaison (i. d. R. Anfang November bis Ende März/Mitte April) und in der Vor- und Nachsaison (April und Oktober) stehen witterungsbedingt oder aufgrund geringer Besucherzahlen einige hier aufgeführten Einrichtungen zum Teil gar nicht oder nur in beschränktem Umfang zur Verfügung. Dies gilt vor allem für Strand- und Pooleinrichtungen (Sonnenschirme und Liegen, Badestege, Pool- und Strandbars), Animations- und Sportangebote im Freien (insbesondere Wassersport). In vielen Hotels werden die Swimmingpools in den Wintermonaten gewartet bzw. komplett geleert, Wasserrutschen/Aquaparks sind nicht in Betrieb. Auch das Angebot an A-la-carte-Restaurants, Snackrestaurants und Bars kann in der Wintersaison reduziert oder die Servicezeiten können eingeschränkt sein, statt eines Buffets können die Mahlzeiten in Menüform serviert werden. Abendveranstaltungen im Freien entfallen bzw. werden in Innenräume verlegt. Miniclubs werden häufig in der Wintersaison gar nicht oder nur während Schulferienzeiten angeboten. Wenn zur Zimmerausstattung eine Klimaanlage gehört, dient diese in den Wintermonaten als Heizung.

Einreisebestimmungen für die Türkei:
Deutsche Staatsbürger (auch Minderjährige) benötigen für die Einreise in die Türkei und Aufenthalte bis zu 90 Tagen einen Personalausweis, Reisepass oder vorläufigen Reisepass. Kinder bis zu 12 Jahren können auch mit einem gültigen Kinderreisepass (ab 10 Jahren mit Lichtbild und der Eintragung Nationalität „deutsch“) einreisen. Nicht möglich ist die Einreise mit mit einem von der Bundespolizei für Notfälle ausgestellten Reiseausweis als Passersatz oder einem vorläufigen Personalausweis.

Reisepässe müssen noch über mindestens eine freie Seite verfügen, da die Pässe bei Einreise mit einem Einreisestempel samt Datum versehen werden.  Bei der Einreise mit Personalausweis händigen die türkischen Zollbehörden ein Einreisepapier aus, welches sorgfältig aufzubewahren ist, da es bei der  Ausreise wieder vorgelegt werden muss. 

Für Minderjährige, die ohne ihre Eltern in die Türkei reisen, ist ein von beiden Elternteilen unterschriebene Einverständniserklärung mitzuführen (in deutscher Sprache und ins Türkische übersetzt). Kinder, die sowohl die deutsche als auch die türkische Staatsangehörigkeit besitzen, benötigen zur Wiedereinreise nach Deutschland einen deutschen Reisepass oder Personalausweis, der vor Abreise bei der zuständigen deutschen Behörde beantragt werden muss, oder ggf. einen gültigen Kinderreisepass.

Bürger anderer Staaten erkundigen sich bzgl. der Einreisebedingungen bitte bei der Botschaft der Republik Türkei in Berlin oder  ihrem zuständigen Konsulat.

Quelle: Auswärtiges Amt/Türkei: Reise- und Sicherheitshinweise - Auswärtiges Amt (auswaertiges-amt.de)

(Stand: Januar 2024)

Hinweise:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in der EU bei "Nur Hotel Buchungen" im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 300 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 3 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Animačné programy Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Dobré (na základe 8 hodnotení)

Hodnotenie 3,6 / 5

Ubytovanie 3,7 / 5

Strava 3,9 / 5

Okolie 2,7 / 5

Cena 3,7 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

60. najlepšie hodnotený z 732 hotelov v Bodrum

Wiesław M.

Hodnotenie 3,0 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 2.6. - 9.6.2024 Hodnotené: Jún 2024

Sunpoint Family Hotel Hodnotenie: 3/5 Turecko, Bodrum

Jídlo a služby v hotelu byly velmi dobré. Jedinou nevýhodou je, že z kanalizace se několikrát denně uvolňují nepříjemné pachy, a to uvnitř i vně budovy.

Jídlo a služby v hotelu byly velmi dobré. Jedinou nevýhodou je, že z kanalizace se několikrát denně uvolňují nepříjemné pachy, a to uvnitř i vně budovy.

Ubytovanie 3,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytovanie
Pokoje dobré

Strava
Dobré - i když ne pro každý žaludek /spousta pikantních salátů/

Služby hotela
Bezúhonný

Pláž
nedostatek . Není možné si lehnout ani na deku - celý areál zabírají lehátka z jiných hotelů

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 3,3 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 23.5. - 30.5.2024 Hodnotené: Jún 2024

Sunpoint Family Hotel Hodnotenie: 3/5 Turecko, Bodrum

Celkově byl hotel velmi příjemný, na krátkodobý pobyt koncem května tam ještě moc lidí nebylo, ale kdyby byl hotel více obsazený, nemuselo by být dost místa u stolu nebo u bazénu. Autobus do centra za 30 lir na osobu jezdí v průměru každých 15 minut. Oblast byla klidná, přes ulici bylo hřiště a hráli až do pozdních hodin, ale to nám nevadilo. 3 trhy vedle hotelu.

Celkově byl hotel velmi příjemný, na krátkodobý pobyt koncem května tam ještě moc lidí nebylo, ale kdyby byl hotel více obsazený, nemuselo by být dost místa u stolu nebo u bazénu. Autobus do centra za 30 lir na osobu jezdí v průměru každých 15 minut. Oblast byla klidná, přes ulici bylo hřiště a hráli až do pozdních hodin, ale to nám nevadilo. 3 trhy vedle hotelu.

Ubytovanie 3,5 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytovanie
Velké rodinné pokoje

Strava
Jídla jsou monotónní, ale chutná.

Služby hotela
Žádná animace, když jsme tam byli, paní jednou tančila a bylo to.

Pláž
Pláže v Bodrumu jsou hrozné. V centru Bodrumu, úzký a skalnatý, a na pláži u hotelu, 5 minut chůze, písek jako staveniště a úzký

Bola táto recenzia užitočná? (1) (3)

Filtrovať recenzie

Wiesław M.

Hodnotenie 3,0 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 2.6. - 9.6.2024 Hodnotené: Jún 2024

Sunpoint Family Hotel Hodnotenie: 3/5 Turecko, Bodrum

Jídlo a služby v hotelu byly velmi dobré. Jedinou nevýhodou je, že z kanalizace se několikrát denně uvolňují nepříjemné pachy, a to uvnitř i vně budovy.

Jídlo a služby v hotelu byly velmi dobré. Jedinou nevýhodou je, že z kanalizace se několikrát denně uvolňují nepříjemné pachy, a to uvnitř i vně budovy.

Ubytovanie 3,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytovanie
Pokoje dobré

Strava
Dobré - i když ne pro každý žaludek /spousta pikantních salátů/

Služby hotela
Bezúhonný

Pláž
nedostatek . Není možné si lehnout ani na deku - celý areál zabírají lehátka z jiných hotelů

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 3,3 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 23.5. - 30.5.2024 Hodnotené: Jún 2024

Sunpoint Family Hotel Hodnotenie: 3/5 Turecko, Bodrum

Celkově byl hotel velmi příjemný, na krátkodobý pobyt koncem května tam ještě moc lidí nebylo, ale kdyby byl hotel více obsazený, nemuselo by být dost místa u stolu nebo u bazénu. Autobus do centra za 30 lir na osobu jezdí v průměru každých 15 minut. Oblast byla klidná, přes ulici bylo hřiště a hráli až do pozdních hodin, ale to nám nevadilo. 3 trhy vedle hotelu.

Celkově byl hotel velmi příjemný, na krátkodobý pobyt koncem května tam ještě moc lidí nebylo, ale kdyby byl hotel více obsazený, nemuselo by být dost místa u stolu nebo u bazénu. Autobus do centra za 30 lir na osobu jezdí v průměru každých 15 minut. Oblast byla klidná, přes ulici bylo hřiště a hráli až do pozdních hodin, ale to nám nevadilo. 3 trhy vedle hotelu.

Ubytovanie 3,5 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytovanie
Velké rodinné pokoje

Strava
Jídla jsou monotónní, ale chutná.

Služby hotela
Žádná animace, když jsme tam byli, paní jednou tančila a bylo to.

Pláž
Pláže v Bodrumu jsou hrozné. V centru Bodrumu, úzký a skalnatý, a na pláži u hotelu, 5 minut chůze, písek jako staveniště a úzký

Bola táto recenzia užitočná? (1) (3)

Ilona M.

Hodnotenie 2,1 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 16.5. - 30.5.2024 Hodnotené: Jún 2024

Sunpoint Family Hotel Hodnotenie: 3/5 Turecko, Bodrum

V Turecku jsem byl potřetí a v Bodrumu poprvé. Město je špinavé a zanedbané. Nejsem žádný párty člověk, takže počet barů, diskoték a nočních klubů byl nad mé představy. Není to místo pro relaxaci a večerní procházky.

V Turecku jsem byl potřetí a v Bodrumu poprvé. Město je špinavé a zanedbané. Nejsem žádný párty člověk, takže počet barů, diskoték a nočních klubů byl nad mé představy. Není to místo pro relaxaci a večerní procházky.

Ubytovanie 2,8 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolie 0,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytovanie
Doba slávy hotelu je dávno pryč. Pokud má kategorie hotelu naznačovat čistotu, pak je to možná v pořádku, i když jsem si nikdy nemyslel, že počet hvězdiček ovlivňuje hygienické a úklidové záležitosti. Může být skromný, ale úhledný a čistý. První den jsem si koupil hadříky a čisticí prostředky a uklidil koupelnu, jak jsem mohl. Ručníky byly vyměňovány s uspokojivou frekvencí a toaletní papír byl doplňován podle potřeby. V tomto bodě nemám žádné námitky. Co se týče bytu, za 14 dní mého pobytu uklízečka snad vůbec nepoužila kartáč na podlahu ani hadřík.

Strava
Pokud jde o stravování, kuchyně se postarala o to, aby personál hotelu (management a jejich hosté) dostával lepší jídlo, poctivé kusy masa, pravděpodobně lépe připravené a snědené přede všemi bez rozpaků. To byl projev neúcty k hotelovým hostům. Tato situace by neměla nastat, protože hotel žije z nás, ne my z hotelu. Naprostý nedostatek kultury a intuice.

Služby hotela
Nedostatek pláže u moře byl kompenzován bazénem na místě. Efektivní a ochotný personál hotelu zajistil u bazénu nejen lehátka se (špinavými) matracemi, ale také ručníky. Přes mnohé nedostatky si nemohu stěžovat na efektivní a ochotnou obsluhu číšníků a barmanů a nemohu zapomenout ani na usměvavé kuchaře v jídelně. Velká pochvala také pro personál recepce.

Pláž
O poloslušné pláži si člověk mohl nechat jen zdát. Za prvé, ty, které byly v blízkosti našeho zařízení, byly pouze hotelové pláže, ze kterých byli „zbloudilí“ turisté požádáni, aby odešli. Za druhé, dvě nebo tři veřejné pláže postrádaly toalety, sladkovodní sprchy a byly dost špinavé, ačkoliv byl teprve začátek sezóny. Tyto pláže nedoporučuji, zvláště rodinám s dětmi. Vstup do vody je kamenitý, proto si nezapomeňte vzít pantofle.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Andrea Judit K.

Hodnotenie 5,0 / 5

Overená recenzia (Invia.hu) Dátum pobytu 30.9. - 7.10.2023 Hodnotené: Október 2023

Sunpoint Family Hotel Hodnotenie: 3/5 Turecko, Bodrum

Začátkem října to byla skvělá dovolená: 28-30 stupňů přes den, nejnižší teplota v noci 20 stupňů a moře 24 stupňů.

Začátkem října to byla skvělá dovolená: 28-30 stupňů přes den, nejnižší teplota v noci 20 stupňů a moře 24 stupňů.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Máme rodinný apartmán pro 2 osoby se 2 pokoji, koupelnou a balkonem. Úklid, výměna ložního prádla, výměna ručníků byla v pořádku.

Strava
Služba all inclusive byla vynikající: chutná snídaně, chutný oběd, pestrá večeře, zmrzlina, svačiny, sušenky, ovoce. Obsah alkoholu v alkoholických nápojích nebyl vysoký.

Služby hotela
Wifi fungovala pouze v přízemí.

Pláž
Pláž je vzdálena cca: 500 metrů, 5 minut pěšky, jemný písek a od 14:00 (říjen) poskytují palmy dokonce stín.

Bola táto recenzia užitočná? (11) (1)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 22 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať