Martina K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2024
Hotel je jako takový hezký. Pokoje jsou slušně uklizenej, v moderním stylu. Bohužel ne všechny klimatizace fungují na 100%, ale celkově je to dobrý hotel za cenu, kterou jsme platili.
Hotel je jako takový hezký. Pokoje jsou slušně uklizenej, v moderním stylu. Bohužel ne všechny klimatizace fungují na 100%, ale celkově je to dobrý hotel za cenu, kterou jsme platili.
Hotel pláž nemá, ale dostupnost k plážím je.
StravaJídlo bylo průměrné. Bohužel většina hostů brala all inclusive bufet jako soutěž naber si co můžeš. Ovšem dalo se vždy něčeho najíst.
UbytovanieHezký pokoj, na který se čekalo úměrnou dobu. Stejně jako v ČR mají i v Turecku check in time a ten je třeba respektovat, pokud si to člověk nezaplatí jinak.
SlužbyHotel byl vybaven něčím jako je doktor, v přízemí bylo turecké wellnes za poplatek. Zastávka místních autobusů byla minutu chůze.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)







