Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 49 788

Poloha

Veľmi rozsiahly , luxusný hotelový rezort je situovaný na pokojnom mieste , uprostred zelene, priamo pri nádhernej piesčito - kamienkovej pláži, len 5 km od centra letoviska Torba . Nákupné možnosti a zábavu majú hostia priamo v hoteli alebo v meste Torba , ktoré je pohodlne dostupné miestnou dopravou ( obchody, bary , reštaurácie , kaviarne, tradičný trh , požičovne automobilov a motocyklov , vodné športy na pláži , športoviská ) alebo v 15 km vzdialenom Bodrumu ( dostupný hotelovým minibusom , za poplatok ) . Medzinárodné letisko Bodrum je vzdialené 30 km .

Vybavenie

Obľúbený elegantný rezort s príjemnou kozmopolitnou atmosférou disponuje 451 izbami rozmiestenými v niekoľkých štýlových budovách , rozmiestnených uprostred krásnej záhrady . Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácie ( francúzska , talianska, mexická, turecká , rybia , medzinárodná, pre deti ) , obchodná arkáda , kaderníctvo , fitness centrum, wellness centrum, konferenčná miestnosť ( moderné vybavenie ) , diskotéka, internetový kútik ( za poplatok ) , WiFi pripojenie ( za poplatok ) , spoločenská miestnosť so satelitnou TV , herňa , práčovňa ( za poplatok ) , úschovňa batožiny , požičovňa automobilov, veľký vonkajší bazén, detský bazén so šmykľavkami a vodnými atrakciami , snack bary pri bazénoch , opaľovacia terasa ( lehátka a slnečníky zadarmo ) , detské ihrisko , mini klub, mini disco , tenisové kurty , tenisová škola, potápačské centrum , športoviská a parkovisko .

Ubytovanie

Štýlovo zariadené , priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením ( sprcha a vaňa, toaleta, fén, kozmetické prípravky ) , telefónom, klimatizáciou, rádiom , satelitnou TV, minibarom, trezorom ( zdarma ) a balkónom alebo terasou ( výhľad na more alebo do okolia ) . Hotel má niekoľko izieb prispôsobených hendikepovaným klientom ( na vyžiadanie ) . Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie ( zdarma ) . WiFi na izbe je k dispozícii za poplatok . Izby s bočným a priamym výhľadom na more sú na vyžiadanie ( za poplatok ) . Priestrannejšie , luxusne vybavené suity umožňujú ubytovanie až pre 4 osoby . Všetky izby sú nefajčiarske .

Strava

Raňajky podávané formou veľmi bohatého bufetu . Hostia si môžu objednať ultra all inclusive stravovanie, ktoré obnáša plnú penziu formou bohatého bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie ( pečivo , zákusky , káva, čaj, zmrzlina, pizza , hamburgery , dopoludňajšie brunch , ovocie , zelenina ) , neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických ( pivo , víno , vodka, rum , likéry , whisky , miešané nápoje ) a nealkoholických nápojov miestnej výroby . Ostatné alkoholické nápoje vo fľašiach , turecká káva a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok . Pre deti je k dispozícii detský bufet . Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie ( dlhé nohavice u mužov ) . Hostia môžu ( po predchádzajúcej rezervácii ) povečerať aj v niektorej z luxusných a la carte reštaurácií ( talianska, rybia , mexická , japonská , turecká ) . Hotel je vyhlásený svojou prvotriednou kuchyňou .

Služby

Veľmi obľúbený, moderný plážový rezort si získava svojich hostí polohou priamo pri krásnej pláži, vynikajúcou kuchyňou, elegantným relaxačným zázemím, pestrou ponukou poskytovaných služieb a ich prvotriedne úrovňov. Zabezpečuje pravidelné bohaté animačné programy pre deti (súťaže, kreatívne dielne, kvízy, mini klub, mini disco, ihrisko, detský bazén so šmykľavkami a vodnými atrakciami, detská reštaurácia) aj dospelých a zábavné večerné programy (živá hudba, tanečné vystúpenia, folklórne programy) . Umožňuje športové aktivity ako napr. Cvičenie vo fitness, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, tenis, stolný tenis, jazdy na koňoch, šípky, biliard, plávanie, volejbal, plážový volejbal, basketbal a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži (za poplatok ). Pre relaxáciu je určené luxusné wellness centrum s celým radom procedúr ako napr. Masáže, telové zábaly, aróma terapia, balneoterapia, anti-aging, sauna, parný kúpeľ, turecké kúpele, kozmetické ošetrenie, manikúra a pedikúra.

Služby za poplatek

Internet , vodné športy na pláži , práčovňa, služby SPA centra , a la carte reštaurácie, jazdy na koňoch , stráženie detí , tenisová škola , potápanie .

Pláž

Krásna, privátne piesočnato - kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov ( za poplatok ) sa nachádza priamo pred rezortom . Hostia môžu využívať tiež 2 priestranná móla , umožňujúce slnenie priamo nad morom . Klientom sú k dispozícii služby plážového baru , sprchy , prezliekarne a lehátka so slnečníkmi ( zdarma ) .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 5 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Vnútorný bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Surfovanie áno
 • Potápačské centrum áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

02:30 h

Popis

Rodisko historika Hérodota, miesto posledného odpočinku kráľa Mausola, ktorého Mauzóleum je jedným zo siedmich divov sveta, to je antika, to je Bodrum. Leží na polostrove, ktorého slnečné pobrežie osviežujú vlny Egejského mora. V ústrety ostrovu Kos vzhliada mesto i jeho prístav, ktorý sa stáva domovom veľkého množstva jácht. Tento historický prístav je starostlivo strážený stredovekou pevnosťou vybudovanou Rádom Johanitov. Elegantná promenáda vinúca sa stredom mesta umožní posedenie v kaviarňach, baroch a reštauráciách. Vzhľadom k hustej sieti miestnych mikrobusových spojov (dolmušov) sa nočné Bodrum stáva miestom, kde sa schádzajú návštevníci celého polostrova. Vďaka svojim ojedinelým vlastnostiam a kozmopolitnému rázu, je často vyhľadávané umelcami a medzinárodne známymi osobnosťami. Najskôr preto je mestečko známe taktiež ako "turecké St-Tropez".
 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 5 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 02:30

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 27 °C v noci 22 °C

 • Teplota vody 25 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 32 °C v noci 21 °C

 • Utorok 32 °C v noci 22 °C

 • Streda 30 °C v noci 22 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December