Gyöngyi B.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2025
Blízkost pláže, veřejná doprava a krásné promenády byly k naší spokojenosti. Kyvadlová doprava nás v den odjezdu vyzvedla včas. Byli jsme spokojeni se vším kromě monotónnosti snídaně a budíčku v 6 hodin ráno.
Blízkost pláže, veřejná doprava a krásné promenády byly k naší spokojenosti. Kyvadlová doprava nás v den odjezdu vyzvedla včas. Byli jsme spokojeni se vším kromě monotónnosti snídaně a budíčku v 6 hodin ráno.
Pláž je velmi blízko a je krásná!!! Tramvaj do starého města je blízko, ale staré město není daleko pěšky. Vysoká pláž je velmi krásná a výhled na celý záliv je úžasný!!!! Chodili jsme na dlouhé procházky po promenádách, v krásných parcích.
StravaPožádali jsme jen o snídani, byla to každý den stejná snídaně, což bylo docela nudné.
UbytovanieVedle ubytování je mešita, odkud nám každé ráno v 6 hodin zvonil 5minutový budík. Pokoj byl vzhledem k ceně dostačující.
SlužbyPoslední noc jsme se museli přestěhovat do jiného pokoje, protože tam nebyla voda. V pokoji, který nám byl přidělen, nebyla teplá voda, ale na naši žádost ji okamžitě opravili. Personál u snídaně byl velmi milý, pokud jsme si požádali o další čaj nebo kávu, okamžitě nám ji přinesli. Stůl byl předem připravený, podávaný se snídaní, káva i čaj byly horké, k naší velké spokojenosti. Škoda, že nebyl větší výběr, ale i tak jsme se od snídaňového stolu probudili sytí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







