Szilvia K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Všechno bylo skvělé, od agentury jsem dostal/a skvělou pomoc.
Všechno bylo skvělé, od agentury jsem dostal/a skvělou pomoc.
Na pláž se velmi snadno dostanete, asi 30 metrů. Pláž je moc krásná, není úplně čistá, ale neustále se snaží udržovat ji v pořádku. Moře je čisté, velmi příjemná teplota. Pláž je písčitá, na začátku moře trochu oblázková, ale dále do moře je písčitá.
StravaSnídaně byla vydatná, chutná a s velkým výběrem.
UbytovanieVšechno bylo perfektní! Personál je zdvořilý a milý. Ubytování je čisté, několikrát uklizené. Kousek od pláže.
SlužbyÚklid, snídaně, nepřetržitý přísun balené vody, kávy, čaje.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







