Michaela Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Za mě a mojí rodinu maximální spokojenost jak služby,vybavení hotelu, přístup personálu úplně vše na jedničku, skvělý servis na pláži,přístup do moře, opalovací molo opravdu se vším maximální spokojenost. V Turecku už jsme byli po několikáté, ale toto byla opravdu nejlepší dovolená ze všech.
Za mě a mojí rodinu maximální spokojenost jak služby,vybavení hotelu, přístup personálu úplně vše na jedničku, skvělý servis na pláži,přístup do moře, opalovací molo opravdu se vším maximální spokojenost. V Turecku už jsme byli po několikáté, ale toto byla opravdu nejlepší dovolená ze všech.
Na pláž se jde z hotelu takovým menším podchodem pod hlavní silnicí, opravdu je to Ale jenom kousíček.Cesta je krásně značená, udržovaná. Na pláži je dostatek lehátek,nikdy se nám nestalo, že by byly plně obsazené, lehátka jsou i na opalovacím molu,které patří hotelu. Na pláži je pokrytí wi-fi je zde i bar na pití,jídlo,lednice s vodou,ovoce, melouny, po celý den nanuky a v určitou dobu kopečková zmrzlina a každý den zde pečou jejich vynikající tradiční turecké placky-gözleme.Přístup do moře úplně ideální,pozvolný. Moře neskutečně čisté za celý pobyt se nám ani jednou nestalo že by bylo špinavé.
StravaJídla neskutečně mnoho dá se říct úplně všude jak hlavní restaurace, u bazénů, na pláži,opravdu všude.
UbytovanieUbytování perfektní, dorazili jsme okolo poledne a překvapilo nás,že pokoj již byl připravený. Všude maximální čistota, pokoj denně pečlivě uklizený,doplňovaný denně minibar. Opravdu nemám co vytknout.
SlužbyU služeb hotelu nemám opravdu opět co vytknout v hotelu najdete úplně, ale úplně všechno jak veškeré služby od masáží,manikúry, pedikúry, kadeřnictví,solná jeskyně, posilovna, na hotelu je i lékař, animace jak pro dospělé tak pro děti personál vždy usměvavý, služby hotelu opravdu na jedničku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







