Ágnes T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Hotel byl velmi čistý, nový. Lidé, kteří tam pracovali, byli ochotní a samozřejmě milí. Vždycky tam byl výběr jídla. Pláž byla blízko. Trhy byly také pár minut chůze od hotelu.
Hotel byl velmi čistý, nový. Lidé, kteří tam pracovali, byli ochotní a samozřejmě milí. Vždycky tam byl výběr jídla. Pláž byla blízko. Trhy byly také pár minut chůze od hotelu.
Moře se rychle prohlubovalo a za naší doby byly obrovské vlny.
StravaRestaurace měla velmi chutné jídlo a široký výběr. Byli jsme tam 8 dní a nikdy jsme neměli nabízené stejné jídlo. S partnerem jsme byli spokojeni.
Tento nový, krásný a čistý hotel bych rozhodně všem doporučil.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)







