Hotel Kleopatra Bebek

Hodnotenie: 2/5

Turecko, Alanya, Alanya

od 237 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 81 370

miesto:
Hotel sa nachádza v Alanyi, asi 50 m od pláže. Najbližšie letisko v Antalyi je vzdialené cca 130 km.

Zariadenie:
Hotelový komplex pozostáva z jednej budovy s 30 izbami. K vybaveniu patrí recepcia, lobby, bar a TV miestnosť.

Ubytovanie:
Štandardné izby majú vaňu alebo sprchu/WC, klimatizáciu (za poplatok), telefón, prenájom trezoru a fén.

Jedlá:
Môžete si vybrať medzi vlastným stravovaním, raňajkami a polpenziou. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere.

Dôležitá informácia:
Upozorňujeme, že nie je možné kedykoľvek vylúčiť vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity, napríklad v prípade pandémie, ale ani obmedzenia vstupu/výstupu a všeobecné dodržiavanie miestnych predpisov.

Poznámka pre zájazdy (let + hotel):
Upozorňujeme, že naše informácie o pravidlách pre batožinu a palubnom stravovaní vašej rezervovanej leteckej spoločnosti, ako aj pravidlá vstupu, destinácie a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie môžete nájsť na internete na adrese: Informácie o letoch a destináciách LMX (http://www.lmx.info).

Informácie - Poplatky za registráciu

Upozorňujeme, že online registrácia musí byť vykonaná pre nasledujúce letecké spoločnosti, v opačnom prípade vám za odbavenie na letisku budú účtované dodatočné poplatky. Online check-in časy a poplatky na letisku na osobu/dieťa sú nasledovné: Sun Express online check-in najskôr 36 hodín a najneskôr 3,5 hodiny pred odletom, inak 5,00 €; Online check-in Eurowings najskôr 72 hodín a najneskôr 3 hodiny pred odletom, inak 15 €; Online check-in TuiFly najskôr 48 hodín a najneskôr 5 hodín pred odletom, inak 25 €; Online check-in Ryanair plus v prípade potreby predchádzajúce overenienajskôr 24 hodín a najneskôr 2 hodiny pred odletom, inak 55 €.

Poznámka k obsadenosti izby:
Upozorňujeme, že ak obsadíte dvojlôžkovú izbu s viacerými prístelkami, využiteľná plocha izby sa zníži. Odporúčame preto, aby ste si, ak je to možné, rezervovali rodinnú izbu priamo pozostávajúcu z jednej izby alebo viacerých izieb v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela. Okrem toho veľkosť poskytovaných postelí závisí od regionálnych charakteristík hotelového nábytku.

 

upozornenie:
Obmedzená pohyblivosť

Upozorňujeme, že naše dovolenkové balíky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, na požiadanie vám však radi poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.
Lage:
Vom in Alanya gelegenen Hotel, sind es ca. 50 m Entfernung bis zum Strand. Bis zum nächstgelegenen Flughafen in Antalya sind es ca. 130 km.

Ausstattung:
Der Hotelkomplex besteht aus einem Gebäude, welches mit 30 Zimmern aufwartet. Zur Ausstattung zählen eine Rezeption, Lobby, Bar, TV-Raum.

Unterbringung:
Die Standard-Zimmer verfügen über Bad oder Dusche/WC, Klimaanlage (gegen Gebühr), Telefon, Mietsafe und Föhn.

Verpflegung:
Gewählt werden kann zwischen Ohne Verpflegung, Frühstück und Halbpension. Halbpension inkludiert Frühstück und Abendessen.

Wichtige Informationen:
Wir möchten Sie darauf hinweisen, dass Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten bspw. im Pandemiefall, aber auch Einschränkungen bei der Einreise/Ausreise sowie allgemeine Einhaltungen von  Bestimmungen vor Ort zu keiner Zeit ausgeschlossen sind.

Hinweis für Pauschalreisen (Flug+Hotel):
Bitte beachten Sie, dass unsere Informationen über Gepäckbestimmungen und Bordverpflegung Ihrer gebuchten Fluggesellschaft sowie Einreisebestimmungen, Zielgebiets- und Sonderinformationen Bestandteil Ihres Reisevertrages sind. Sie finden diese Informationen im Internet unter: LMX Flug- und Zielgebietsinformationen (http://www.lmx.info).

Info - Check-In Gebühren

Es wird darauf hingewiesen, dass bei folgenden Fluggesellschaften ein Online-Check-In vorzunehmen ist, da ansonsten zusätzliche Kosten für einen Check In am Flughafen anfallen. Die Online Check-In Zeiten und Gebühren am Flughafen pro Person/Kind sind wie folgt: Sun Express Online Check-In frühestens 36 Stunden und spätestens 3,5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 5,00 ; Eurowings Online Check-In frühestens 72 Stunden und spätestens 3 Stunden vor Abflug, ansonsten € 15 ; TuiFly Online Check-In frühestens 48 Stunden und spätestens 5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 25 ; Ryanair Online Check-In ggf. zuzüglich einer vorherigen Verifizierung frühestens 24 Stunden und spätestens 2 Stunden vor Abflug, ansonsten € 55.

Hinweis zu Zimmerbelegungen:
Bitte beachten Sie, dass sich bei einer Belegung im Doppelzimmer mit mehreren Zustellbetten die Nutzfläche der Räumlichkeiten verkleinert. Wir empfehlen Ihnen daher, sofern verfügbar, direkt ein Familienzimmer bestehend aus einem Raum oder aus mehreren Räumen, je nach Verfügbarkeit und Angebot des jeweiligen Hotels, zu buchen. Weiterhin ist die Größe der zur Verfügung gestellten Betten abhängig von den jeweiligen regionalen Besonderheiten der Hotelmöblierung.

 

Hinweis:
Eingeschränkte Mobilität

Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 150 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 116 m
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 125 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Fitness Fitness áno

Recenzia hotela

Dobré (na základe 4 hodnotení)

Hodnotenie 3,0 / 5

Ubytovanie 2,5 / 5

Strava 2,2 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 3,7 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

215. najlepšie hodnotený z 885 hotelov v Alanya

István S.

Hodnotenie 3,6 / 5

Overená recenzia (Invia.hu) Dátum pobytu 19.10. - 24.10.2023 Hodnotené: Október 2023

Kleopatra Bebek Hodnotenie: 2.5/5 Turecko, Alanya

Dostali jsme přesně to, co jsme očekávali!

Dostali jsme přesně to, co jsme očekávali!

Ubytovanie 3,3 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Výborná poloha, průměrný 3* hotel. Čistý, uklizený a ochotný personál. 2 minuty od lanovky na hrad, 3 minuty od pláže.

Strava
Snídaně je každý den stejná... A'la cart je fajn.

Služby hotela
bod 3*

Pláž
Kleopatra pláž, 3 minuty chůze, čistá a uklizená. Lehátka a slunečníky jsou za normální cenu.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 3,7 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 10.8. - 24.8.2023 Hodnotené: September 2023

Kleopatra Bebek Hodnotenie: 2.5/5 Turecko, Alanya

Při příjezdu jsem byla ubytována v protějším hotelu, proto hodnotím Bebek hotel. Jedná se o hotely, které jsou spravovány jednou společností a jedním personálem. Já jsem s pobytem byla spokojená, protože jsem potřebovala relax a restart a nic neřešit, což se mi splnilo.

Při příjezdu jsem byla ubytována v protějším hotelu, proto hodnotím Bebek hotel. Jedná se o hotely, které jsou spravovány jednou společností a jedním personálem. Já jsem s pobytem byla spokojená, protože jsem potřebovala relax a restart a nic neřešit, což se mi splnilo.

Ubytovanie 3,3 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytovanie
Hotel je výborně umístěný. Na pláž dojdete během pár minut. Do centra je to kousek a okolí hotelu je velmi přívětivé a má své "genius loci". Co se týče samotného hotelu, ubytování je podprůměrné. Byla jsem v Alanyi už potřetí a zatím to bylo ve stejné kategorii nejhorší ubytování. Hotel má nejlepší léta za sebou a je špatně udržovaný. Na přespání stačí, na delší pobyt nedoporučuji.

Fotografie, které jsou u hotelu uvedeny, jsou zjevně dřívějšího data. Bazén na fotografii je vypuštěný a nefunguje.

Strava
V ceně mého zájezdu byla snídaně. Budu hodnotit tedy snídani. Jsem veganka, takže počítám s omezeným výběrem jídel. Jídla byl dostatek. Klasika - sýry, vejce, musli, mléko, marmelády, ze zeleniny rajčata, okurky, několik druhů oliv, z ovoce meloun a pomeranče.Dva druhy chleba. A v některé dny kuchař smažil omelety. Káva, mléko, čaj a voda.

Celkově pro mě nic moc, ale kvůli svému veganství neočekávám žádné zázraky :-), jídla bylo vždy hodně a kuchaři se opravdu snažili.

Služby hotela
Služby hotelu byly dobré. Personál byl vstřícný, když něco potřebujete, tak to máte. Paní uklízečka byla vždy ochotná, obsluha v restauraci komunikativní a ochotná.

Je skvělé, že během dne i večer můžete využít služby hotelu jako restaurace s dobrou atmosférou. Dvakrát týdně byla v hotelu večer i živá hudba (a kluk, který zpíval a hrál na kytaru byl opravdu skvělý - s mezinárodním repertoárem a pohodovým hlasem) a také tam některé večery byly ukázky břišních tanců a folklórní hudby. Takže, pokud se vám nechce do města, užijete si hezký večer i v "domovské" restauraci s dobrou obsluhou a zajímavým programem.

U hotelu funguje i kadeřnictví a masáže ( jako u všech hotelů v Alanyi) a také nabídka výletů a informací o okolí, obchod s věcmi na pláž apod.

Pláž
Celá Kleopatřina pláž je pěkná, ale zde je navíc k dispozici veliký park, kde je veškeré sportovní vyžití ( díky hřištím a tenisovým kurtům) a také megahřišti pro děti s různými prolézačkami. Všude lavičky, odpočinkové zóny. Pingpongové stoly a posilovací stroje zde jsou také. Nejblíže je veřejná pláž, kde se můžete natáhnout, kde chcete. Vůbec není přeplněná. Nalevo i napravo jsou pláže s lehátky, slunečníky a obsluhou.

Moře je v tomto období teplé jako kafe a protože celá pláž se nachází mezi dvěma hornatými výběžky, nezažila jsem zde nikdy nějaké velké vlny. Co je potřeba říci, před pár lety dali do moře velká kamenná plata ( do vody u břehu) a ta jsou velmi nepříjemná. Kloužou. Myslím, že neplavci nebo starší lidi s horší stabilitou si tak moře neužijí. Vylézt z moře po kluzkém povrchu byl pro mnohé nesnadný úkol.

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Filtrovať recenzie

István S.

Hodnotenie 3,6 / 5

Overená recenzia (Invia.hu) Dátum pobytu 19.10. - 24.10.2023 Hodnotené: Október 2023

Kleopatra Bebek Hodnotenie: 2.5/5 Turecko, Alanya

Dostali jsme přesně to, co jsme očekávali!

Dostali jsme přesně to, co jsme očekávali!

Ubytovanie 3,3 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytovanie
Výborná poloha, průměrný 3* hotel. Čistý, uklizený a ochotný personál. 2 minuty od lanovky na hrad, 3 minuty od pláže.

Strava
Snídaně je každý den stejná... A'la cart je fajn.

Služby hotela
bod 3*

Pláž
Kleopatra pláž, 3 minuty chůze, čistá a uklizená. Lehátka a slunečníky jsou za normální cenu.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)

Zákazník nechcel zverejniť svoje meno

Hodnotenie 3,7 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 10.8. - 24.8.2023 Hodnotené: September 2023

Kleopatra Bebek Hodnotenie: 2.5/5 Turecko, Alanya

Při příjezdu jsem byla ubytována v protějším hotelu, proto hodnotím Bebek hotel. Jedná se o hotely, které jsou spravovány jednou společností a jedním personálem. Já jsem s pobytem byla spokojená, protože jsem potřebovala relax a restart a nic neřešit, což se mi splnilo.

Při příjezdu jsem byla ubytována v protějším hotelu, proto hodnotím Bebek hotel. Jedná se o hotely, které jsou spravovány jednou společností a jedním personálem. Já jsem s pobytem byla spokojená, protože jsem potřebovala relax a restart a nic neřešit, což se mi splnilo.

Ubytovanie 3,3 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytovanie
Hotel je výborně umístěný. Na pláž dojdete během pár minut. Do centra je to kousek a okolí hotelu je velmi přívětivé a má své "genius loci". Co se týče samotného hotelu, ubytování je podprůměrné. Byla jsem v Alanyi už potřetí a zatím to bylo ve stejné kategorii nejhorší ubytování. Hotel má nejlepší léta za sebou a je špatně udržovaný. Na přespání stačí, na delší pobyt nedoporučuji.

Fotografie, které jsou u hotelu uvedeny, jsou zjevně dřívějšího data. Bazén na fotografii je vypuštěný a nefunguje.

Strava
V ceně mého zájezdu byla snídaně. Budu hodnotit tedy snídani. Jsem veganka, takže počítám s omezeným výběrem jídel. Jídla byl dostatek. Klasika - sýry, vejce, musli, mléko, marmelády, ze zeleniny rajčata, okurky, několik druhů oliv, z ovoce meloun a pomeranče.Dva druhy chleba. A v některé dny kuchař smažil omelety. Káva, mléko, čaj a voda.

Celkově pro mě nic moc, ale kvůli svému veganství neočekávám žádné zázraky :-), jídla bylo vždy hodně a kuchaři se opravdu snažili.

Služby hotela
Služby hotelu byly dobré. Personál byl vstřícný, když něco potřebujete, tak to máte. Paní uklízečka byla vždy ochotná, obsluha v restauraci komunikativní a ochotná.

Je skvělé, že během dne i večer můžete využít služby hotelu jako restaurace s dobrou atmosférou. Dvakrát týdně byla v hotelu večer i živá hudba (a kluk, který zpíval a hrál na kytaru byl opravdu skvělý - s mezinárodním repertoárem a pohodovým hlasem) a také tam některé večery byly ukázky břišních tanců a folklórní hudby. Takže, pokud se vám nechce do města, užijete si hezký večer i v "domovské" restauraci s dobrou obsluhou a zajímavým programem.

U hotelu funguje i kadeřnictví a masáže ( jako u všech hotelů v Alanyi) a také nabídka výletů a informací o okolí, obchod s věcmi na pláž apod.

Pláž
Celá Kleopatřina pláž je pěkná, ale zde je navíc k dispozici veliký park, kde je veškeré sportovní vyžití ( díky hřištím a tenisovým kurtům) a také megahřišti pro děti s různými prolézačkami. Všude lavičky, odpočinkové zóny. Pingpongové stoly a posilovací stroje zde jsou také. Nejblíže je veřejná pláž, kde se můžete natáhnout, kde chcete. Vůbec není přeplněná. Nalevo i napravo jsou pláže s lehátky, slunečníky a obsluhou.

Moře je v tomto období teplé jako kafe a protože celá pláž se nachází mezi dvěma hornatými výběžky, nezažila jsem zde nikdy nějaké velké vlny. Co je potřeba říci, před pár lety dali do moře velká kamenná plata ( do vody u břehu) a ta jsou velmi nepříjemná. Kloužou. Myslím, že neplavci nebo starší lidi s horší stabilitou si tak moře neužijí. Vylézt z moře po kluzkém povrchu byl pro mnohé nesnadný úkol.

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Wiktoria Sudak

Hodnotenie 2,4 / 5

Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu 12.11. - 19.11.2022 Hodnotené: November 2022

Kleopatra Bebek Hodnotenie: 2.5/5 Turecko, Alanya

Hotel prochází změnami. Budova vedle je zničena. Není zde bazén jako na přiložených fotografiích. Všechny fotky jsou zastaralé! Jídlo velmi chudé. Žádná šunka nebo sýr. Každý den jen chleba, vajíčko, tvaroh, olivy, marmeláda. Poloha je největší plus. Všude poblíž! Zaměstnanci hotelu - Bob a Farat jsou úžasní. Velmi milí a vtipní lidé.

Hotel prochází změnami. Budova vedle je zničena. Není zde bazén jako na přiložených fotografiích. Všechny fotky jsou zastaralé! Jídlo velmi chudé. Žádná šunka nebo sýr. Každý den jen chleba, vajíčko, tvaroh, olivy, marmeláda. Poloha je největší plus. Všude poblíž! Zaměstnanci hotelu - Bob a Farat jsou úžasní. Velmi milí a vtipní lidé.

Ubytovanie 2,0 / 5

Strava 1,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 26 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 20 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 26 °C v noci 21 °C

 • Sobota 29 °C v noci 23 °C

 • Nedeľa 32 °C v noci 25 °C

 • Pondelok 34 °C v noci 26 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať