Jindřich Krpata
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 401 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 59 hodnotení)
181. najlepšie hodnotený z 390 hotelov v Alanya
Jindřich Krpata
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Linda Andršová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super dovolená za super peníze :) Nečekali jsme od tohoto hotelu vůbec nic a byli jsme příjemně překvapeni. Myslím si, že nenáročným klientům se bude moc líbit!
Super dovolená za super peníze :) Nečekali jsme od tohoto hotelu vůbec nic a byli jsme příjemně překvapeni. Myslím si, že nenáročným klientům se bude moc líbit!
Pláž překrásná, v Turecku jsem byla poněkolikáté a Kleopatra je sázka na jistotu! Nádhera!
StravaDobré jídlo, ovoce a zelenina všeho druhu. Z hlavních jídel bylo také co vybírat, my jsme si pochutnali :)
UbytovanieHotel odpovídal 3 hvězdičkám. Pokoj byl moc krásný, velký a krásně zařízený. Bazén menší, ale na osvěžení úplně akorát. Posezení venku příjemné. Lehátka u bazénu špinavé (nic co by nevyřešila vaše osuška)
SlužbyPersonál hotelu čítal 8 lidí. Dva recepční, dva kuchaři, servír a servírka, kteří nestíhali obíhat přeplněný hotel a dvě uklízečky, které byli schopné uklízet náš pokoj i v půl osmé večer. My to ale brali s nadhledem, takže jsme to nějak neřešili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (12) (1)
Filtrovať recenzie
Beáta T.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Na ***hotel sme boli s pokojný s ubytovaním aj službami aj jedlo bolo jedlé raňajky sa opakovali obed večera v poriadku len naberali nám to tak moc All inclusive to asi není ale ok aj so službami hotela sme bolí spokojný nie sme náročný dovolenkári ????????
Na ***hotel sme boli s pokojný s ubytovaním aj službami aj jedlo bolo jedlé raňajky sa opakovali obed večera v poriadku len naberali nám to tak moc All inclusive to asi není ale ok aj so službami hotela sme bolí spokojný nie sme náročný dovolenkári ????????
Pekná čistá spokojnosť
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Kristýna S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Strava all inclusive to teda nebyla jak jsem již psala v reklamaci zájezdu myslím že více se rozepisovat nemusím
Strava all inclusive to teda nebyla jak jsem již psala v reklamaci zájezdu myslím že více se rozepisovat nemusím
Na to že to byla veřejná pláž byla hezky čistá more taky čistě
StravaJiž jsem psala stížnost ,reklamaci
UbytovaniePokoj v pořádku
SlužbyDojem šílený malý výběr na baru defakto skoro žádný
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Szaniszló R.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Tohle byla nejhorší dovolená vůbec! Hotel je podprůměrný. Cestovní kancelář je nedbalá!
Tohle byla nejhorší dovolená vůbec! Hotel je podprůměrný. Cestovní kancelář je nedbalá!
Moře v oblasti pláže Kleopatra je velmi čisté a krásné, ale stále jsou zde obrovské vlny, jen pro dobré cestovatele. Pláž je z malých zaoblených oblázků. Pláž v blízkosti přístavu je písčitá, mělká, voda klidná, ale velmi kalná.
StravaBylo to zaplacené za all inclusive. To znamená, že ze skromného výběru vám 2 kuchaři dají na talíř tolik, kolik uznají za vhodné. Byli 4. Dal jsem si hranolky a když jsem je požádal, aby dali víc, byli naštvaní. Chuť jídla je přijatelná, ale vždycky spotřebují zbytky. Takže si musíte dávat velký pozor na to, co jíte. Na dezert dostanete meloun nebo 1 jablko či hrušku. Mezi jídly se nic nevynechává. V baru je 1 půl červeného a bílého vína, 1 půl piva a jen Fanta, Sprite a Cola.
UbytovanieVelmi špatný hotel! Po vstupu do haly, kde se nachází recepce, vás přivítá silný zatuchlý a plesnivý zápach, který se šíří až do jídelny. Pokoje jsou zchátralé, stěny špinavé, matrace na postelích roztrhané. Na chrániči matrace pod prostěradly jsou stopy po zvratcích nebo průjmu! Kdysi bílé ručníky jsou špinavě šedé a mění se pouze každé 3 dny. I tehdy je dávají špinavé. Hotel se nachází hned vedle čtyřproudé dálnice. V noci se kvůli provozu nedá spát. Z každého pokoje je slyšet silný řev vodního čerpadla, které pumpuje vodu do sudů na ohřev vody umístěných na střeše. Nahlédli jsme také do pokojů hostů, kteří se odhlásili, abychom mohli napsat autentický názor. Bylo to přesně jako ten náš!
SlužbyNe! Je tam bazén, lehátka mají tisíc let staré špinavé matrace!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Petr J.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Vše v pořádku
Vše v pořádku
V pořádku
UbytovanieV pořádku
SlužbyV pořádku
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Orsolya R.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2023
Cesta tam byla extrémně dlouhá, letadlo nestartovalo v 8:50, do letadla jsme se dostali v poledne, ale odlétalo až o hodinu později, kolem 13:00. Poté přišla objížďka do Drážďan, kde jsme také v letadle čekali dobrou tři čtvrtě hodiny. Do hotelu jsme dorazili kolem 10:30 večer. Poté přišla černá polévka, na kterou se nevydáme odpoledne, ale za svítání. Takže si myslím, že jsme ztratili víc než den naší dovolené. Poloha hotelu je velmi dobrá, prakticky nebylo možné využít služeb restaurace.
Cesta tam byla extrémně dlouhá, letadlo nestartovalo v 8:50, do letadla jsme se dostali v poledne, ale odlétalo až o hodinu později, kolem 13:00. Poté přišla objížďka do Drážďan, kde jsme také v letadle čekali dobrou tři čtvrtě hodiny. Do hotelu jsme dorazili kolem 10:30 večer. Poté přišla černá polévka, na kterou se nevydáme odpoledne, ale za svítání. Takže si myslím, že jsme ztratili víc než den naší dovolené. Poloha hotelu je velmi dobrá, prakticky nebylo možné využít služeb restaurace.
Poloha hotelu je velmi dobrá, je v centru města, v blízkosti obchodů, restaurací a pláže. Pláž a voda byly také velmi čisté a upravené.
StravaV tomto hotelu jsem byl již v roce 2018, jídlo také nebylo jeho silnou stránkou, ale nyní se situace zhoršila s klasikou, na tomto hotel znatelně šetří. Nemám velké potřeby, ale jídlo bylo tak jednotvárné a špatné, že jsme prakticky nemohli využívat služby restaurace, na každé jídlo jsme museli chodit mimo hotel.
UbytovaniePoloha hotelu byla velmi dobrá, pokoj odpovídal ceně
SlužbyRecepce byla neprofesionální, objevili se ráno - když jsme ještě odpočívali - na pokoji, aby okamžitě umístili trezor na pokoj - a recepční se mi ho podařilo upustit na nohy -. Úklid byl dostatečný, uklízeli pravidelně a pěkně. Restaurace byla prakticky nepoužitelná, bylo to vězeňské jídlo a porcované stejně jako ve vězení.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...