Rubi Hodnotenie: 4/5
od 351 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 351 € za os.
od 231 € za os.
od 235 € za os.
od 292 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 7 hodnotení)
Jiri Uhyrek
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byl jsem velice překvapen přesto že jsem četl recenze k cestovní kan. a nebyly všechny moc pozitivní musím se podělit o své .Tato spol má všechno velice a na vysoké urovni z organizované jsem velice spokojen a tim myslím i mou rodinu se kterou jsme trávili dovolenou v Turecku kde bylo vše perfektně připravené včetně doplnku jako jsou výlety pro děti i dospělé atd.Jsem rád že spokojenost je na obou stranách za peníze které jsem dal fakt super dovolená všem vřele a ze srdce doporučuji
Byl jsem velice překvapen přesto že jsem četl recenze k cestovní kan. a nebyly všechny moc pozitivní musím se podělit o své .Tato spol má všechno velice a na vysoké urovni z organizované jsem velice spokojen a tim myslím i mou rodinu se kterou jsme trávili dovolenou v Turecku kde bylo vše perfektně připravené včetně doplnku jako jsou výlety pro děti i dospělé atd.Jsem rád že spokojenost je na obou stranách za peníze které jsem dal fakt super dovolená všem vřele a ze srdce doporučuji
Pláž byla sice z drobných kamínku ale vybavená lehátky a paraslunečníky na které byl pracovník který vám byl k dispozici bylo tam občerstvení a prodej nápoju a nabídka spousty sportovních aktivit čistota 90 procent ale nejsem puntíčkář takže dávám 100
StravaStrava užasná ,pestrá pravidelná a zdravá,bohatá na vitamíny a minerály možný výběr s několika chodu nápoje taky široký výběr.
UbytovanieUbytování a služby s ním spojené k ceně kterou jsem měl za zájezd bylo perfektní každý den poklizený pokoj personal hotelu vstřícný a velice ochotný ve všech směrech vybavení wifi,klima.balkon s výhledem na širé moře z naší strany max .spokojenost
SlužbyPersonál hotelu byly to vstřícní a velice ochotní a příjemní lidé včetně delegátek a pruvodcu z cestovní agentury Pantour
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
David F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Moře bylo krásně čisté a okoli nemělo taky chybu, bohužel mě z části zklamal hotel a strava.
Moře bylo krásně čisté a okoli nemělo taky chybu, bohužel mě z části zklamal hotel a strava.
Pláž byla písečna, ale občas se našel nějaký kámen o který člověk zakopl.
StravaStrava byla každý den stejná, pouze vždy změnily tvar pokrmu. Maso téměř žádne a z ovoce jen melouny.
UbytovaniePokoje jsou starší, ale čisté. Koupelna vypadá ne moc hezky, ale lepší jak společné koupelny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (19) (0)
Filtrovať recenzie
Ivana Vlasáková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byl to nejhorší hotel, co jsme kdy viděli.
Byl to nejhorší hotel, co jsme kdy viděli.
Strava nejhorší, co jsme kdy zažili, stravování na úrovni horší závodní jídelny, kde si nesmíte sami nabrat jídlo.
Na oběd výběr: suché špagety, suché těstoviny nebo pár studených hranolek, jinak nic na polití.
Bokem nějaká zelenina. Všude špína, plíseň, prostě příšerné, manžel se dojídal zbytky pohozeného pečiva.
Hotel příšerný, to, co popisuje cest. k. se vůbec nezakládá na pravdě. Ubytovali nás v pátém patře, jelikož
personál každou chvíli zablokoval výtah, museli jsme chodit pěšky. V koupelně pořád tekla voda pod umy-
vadlem kolem záchodu. Kolem oken plíseň a škvíry, takže dveře ani okna vůbec netěsnila.
Personál ten nejhorší, nejnepříjemnější, neochotný, nikdy více.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Alžbeta N.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenka bola dobrá, v Turecku som bola po druhýkrát nakoľko sa mi v Turecku veľmi páči. Nevýhodou u mňa bolo že prvýkrát som bola v 5 hviezdičkovom hoteli a teraz sme boli v 3 hviezdičkovom :(
Dovolenka bola dobrá, v Turecku som bola po druhýkrát nakoľko sa mi v Turecku veľmi páči. Nevýhodou u mňa bolo že prvýkrát som bola v 5 hviezdičkovom hoteli a teraz sme boli v 3 hviezdičkovom :(
Super, nemôžem sa sťažovať.....iba odporúčam :)
StravaFajn, väčšinou zelenina ale ja zeleninu môžem :)
UbytovanieUbytovanie bolo na nižšej úrovni ale mne to nejak neprekážalo. Vyspať som sa mala kde, umyť tiež. Jedna vec ma trocha zarazila, 8 dňový pobyt a prvýkrát nám izbu upratovali na piaty deň :(
SlužbyDobre :)
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Jiri Uhyrek
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byl jsem velice překvapen přesto že jsem četl recenze k cestovní kan. a nebyly všechny moc pozitivní musím se podělit o své .Tato spol má všechno velice a na vysoké urovni z organizované jsem velice spokojen a tim myslím i mou rodinu se kterou jsme trávili dovolenou v Turecku kde bylo vše perfektně připravené včetně doplnku jako jsou výlety pro děti i dospělé atd.Jsem rád že spokojenost je na obou stranách za peníze které jsem dal fakt super dovolená všem vřele a ze srdce doporučuji
Byl jsem velice překvapen přesto že jsem četl recenze k cestovní kan. a nebyly všechny moc pozitivní musím se podělit o své .Tato spol má všechno velice a na vysoké urovni z organizované jsem velice spokojen a tim myslím i mou rodinu se kterou jsme trávili dovolenou v Turecku kde bylo vše perfektně připravené včetně doplnku jako jsou výlety pro děti i dospělé atd.Jsem rád že spokojenost je na obou stranách za peníze které jsem dal fakt super dovolená všem vřele a ze srdce doporučuji
Pláž byla sice z drobných kamínku ale vybavená lehátky a paraslunečníky na které byl pracovník který vám byl k dispozici bylo tam občerstvení a prodej nápoju a nabídka spousty sportovních aktivit čistota 90 procent ale nejsem puntíčkář takže dávám 100
StravaStrava užasná ,pestrá pravidelná a zdravá,bohatá na vitamíny a minerály možný výběr s několika chodu nápoje taky široký výběr.
UbytovanieUbytování a služby s ním spojené k ceně kterou jsem měl za zájezd bylo perfektní každý den poklizený pokoj personal hotelu vstřícný a velice ochotný ve všech směrech vybavení wifi,klima.balkon s výhledem na širé moře z naší strany max .spokojenost
SlužbyPersonál hotelu byly to vstřícní a velice ochotní a příjemní lidé včetně delegátek a pruvodcu z cestovní agentury Pantour
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Petr Komyšák
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S CA naprostá spokojenost. Delegátka výborná.
S CA naprostá spokojenost. Delegátka výborná.
CK v nabídce uvádí, že k hotelu patří soukromá pláž s barem, což není pravda. Pláž je veřejná a byla špinavá, všude odpadky, neuklízí se.
StravaJídlo, které je dováženo (na hotelu nevaří), bylo každý den stejné a většinou chladné.
UbytovanieJinak celkový dojem hotelu byl špatný, zařadil bych ho do 2 hvězdiček. Na pokoji nám za týden pobytu "uklidili" 3x.
SlužbyU bazénu jsou lehátka zdarma, ale potahy na nich jsou špinavé a zapáchají. V nabídce jsou šipky, ale v hotelu nejsou.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (8) (0)
David F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Moře bylo krásně čisté a okoli nemělo taky chybu, bohužel mě z části zklamal hotel a strava.
Moře bylo krásně čisté a okoli nemělo taky chybu, bohužel mě z části zklamal hotel a strava.
Pláž byla písečna, ale občas se našel nějaký kámen o který člověk zakopl.
StravaStrava byla každý den stejná, pouze vždy změnily tvar pokrmu. Maso téměř žádne a z ovoce jen melouny.
UbytovaniePokoje jsou starší, ale čisté. Koupelna vypadá ne moc hezky, ale lepší jak společné koupelny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (19) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.