Pavla S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2025
Báječné, vše předčilo naše očekávání. Všude čisto. Vyšlo nám krásné počasí i přesto, že jsme letěli na přelomu řijna a listopadu.
Báječné, vše předčilo naše očekávání. Všude čisto. Vyšlo nám krásné počasí i přesto, že jsme letěli na přelomu řijna a listopadu.
Čistá pláž s hrubším pískem, 200m od hotelu. Po sezoně, ale krásně teplá voda, koupali jsme se celý týden.
UbytovanieSpokojenost, klid ,ochota.
SlužbyJen snidadě, ale v okolí nespočet restaurací.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







