Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 23 960

Poloha

Hotel leží v bezprostrednej blízkosti peknej piesočnatej pláže. Centrum Monastiru je vzdialené asi 10 km. Neďaleko hotela sa nachádza 18-jamkové golfové ihrisko Flamingo. Letisko v Tunise je od hotela vzdialené cca 175 km, letisko v Monastire asi 6 km a v Enfidhe cca 50 km.

Vybavenie

Hotel sa skladá z niekoľkých budov a bungalovov. Hostia majú k dispozícii vstupnú halu s recepciou a zmenárňou, internetový kútik, niekoľko reštaurácií a barov, obchody, minimarket, diskotéku a kaderníctvo. Súčasťou hotelového areálu je vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti a aquapark s toboganmi s rozlohou 2 200 m2.

Ubytovanie

Klimatizované dvojlôžkové izby majú vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s vaňou a WC, fén). K zariadeniu izby patrí televízor so satelitným príjmom, telefón a balkón alebo terasa. Na vyžiadanie možno zdarma zabezpečiť detskú postieľku. Bezpečnostné schránky sú k dispozícii za poplatok.

Strava

Hotel ponúka stravovanie v programe All inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu v hlavnej hotelovej reštaurácii. Súčasťou je ľahké občerstvenie počas dňa, káva, čaj a zákusky a výber nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby.

Služby

Hotel pre svojich hostí organizuje rôzne animačné programy. Je tu tiež malý aquapark s obrovským toboganom a vodnými kaskádami. Pre deti je pripravený miniklub a detské ihrisko. Hostia môžu využiť tenisový kurt počas dňa, fitness, stolný tenis, minigolf, futbal, volejbal a plážový volejbal alebo šípky. Za poplatok sa ponúkajú kúpele, sauna, masáže, biliard, elektronické hry, golf, tenis s osvetlením a jazda na koni.

Pláž

Piesočnatá pláž s barovým servisom a sprchami sa nachádza priamo pri hotelovom komplexe. Ležadlá a slnečníky sa poskytujú zdarma. Hostia môžu využiť bohatú ponuku vodných športov (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 12 km
 • Vzdialenosť od letiska 6 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Golf áno
 • Surfovanie áno
 • Tobogány áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Hodnotenie 3,5/5
Invia

Veľmi dobré (201 hodnotení)

Ubytovanie 3,4/5

Strava 3,7/5

Okolie 3,4/5

Cena 3,6/5

26. najlepšie hodnotený z 83 hotelov v Monastir

Gerta Barešová Október 2011

Dátum pobytu: 29.9. - 6.10.2011

Hodnotenie 5,0/5
Hotel se nalézá přímo u moře s pěknou udržovanou pláží.
Celkové hodnotenie

Hotel se nalézá přímo u moře s pěknou udržovanou pláží.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Ubytování bylo standardní, odpovídající hvězdičkám hotelu. Bohužel jsme zažili dvě noci "komárů", ale zřejmě to bylo způsebeno písečnými bouřemi v okolí Monastiru.

Strava
Strava byla pestrá, nabídka široká. Bufet byl neustále doplňován.

Služby hotela
Personál byl velmi vstřícný. Nabízená večeře v některé z mezinárodních restaurací hotelu nesplnila tak úplně naši představu o grilování. Jídlo z bufetu v jídelně bylo podstatně lepší. Dále jsem se setkala s kritikou od několika klientů hotelu (i zahraničních) na směnárnu v hotelu, kdy jeden ze směnárníků, nevyplácel částky v tuniské měně, jak by měl. Osobně se mi to však nestalo.

Pláž
Pláž navazuje na jeden ze dvou bazénů v hotelu a byla čistá a udržovaná.

Celkový dojem
Pobyt splnil naše očekávání a my jsme si opravdu odpočinuli. I společnost, která zajišťovala leteckou dopravu tam i zpět, odvedla velmi dobrou práci.

Branislav K. August 2013

Dátum pobytu: 9.8. - 23.8.2013

Hodnotenie 4,9/5
Dovolenka sa nám páčila. Hodnotenia zo strany niektorých účastníkov v predchádzajúcich recenziách sa nám zdajú neadekvátne vzhľadom k osobnej skúsenosti....
Celkové hodnotenie

Dovolenka sa nám páčila. Hodnotenia zo strany niektorých účastníkov v predchádzajúcich recenziách sa nám zdajú neadekvátne vzhľadom k osobnej skúsenosti. Z domácimi nebol žiaden problém, nebolo treba dávať žiadne "bakšiše" (bola to každého osobná vôľa, a tak ako sa dávajú u nás, keď ste spokojní, dali sme ho občas i my), stačilo sa len pri vzájomnom stretnutí usmiať a slušne pozdraviť. Dokonca sme boli v jednej rodine i na návšteve u nich doma. Stôl bol plný jedla, boli milí a prívetiví. Jediným "čiernym bodom" boli návštevníci spoza našej východnej hranice, ktorí boli arogantní, pažraví, sebeckí a miestami pod "vplyvom" a hluční. Ešte by som chcel vyzdvihnúť prácu animátorov, po ktorých decká priam šaleli.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 4,5/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
My sme bývali v hotelovej časti v budove kúsok od 1.recepcie (boli tam dve), mali sme to blízko tak k bazénom s tobogánmi, ako aj k moru. Na čistotu a upratovanie nemôžeme povedať zlého slova.

Strava
Strava bola pestrá, miestami až korenistá, každý z nás mal možnosť si vybrať. Opäť by som sa vrátil k rekreantom z bývalého "Východného bloku", ktorí si naložili plné taniere, že im stôl nestačil a v konečnom dôsledku sa jedla ani nedotkli (to isté robili i podaktorí, snáď pod ich vplyvom, so Slovenska) a po konzumácií vyzeral stôl, akoby tam jedla tlupa neandertálcov (aj tích možno urážam).

Služby hotela
Nie je čo kritizovať....V priebehu dňa boli všade upratovačky, ktoré sa starali o poriadok, animátorov som už vyzvihol, obsluha pri pláži a bazénoch bola milá, nevtieravá, ústretová. Opäť platilo : "Aký ste boli Vy k ním, takí boli oni na Vás".

Pláž
Na pláži sa objavovali riasy, ktoré boli dôsledkom hlavne morských búrok, a popravde vyskytujú sa všade, nielen v tomto areály. Ráno ich odstraňovala príslušná hotelová služba. Okolie bazénov a lehátiek bolo čisté dovtedy, kým ho neznečistili rekreanti, ale aj tam sa priebežne objavovala "čistiaca čata".

Filtrovať recenzie

Anonym Február 2020

Dátum pobytu: 5.9. - 20.9.2019

Hodnotenie 3,2/5
V tomto hotelu jsem byla 4 krát.. Rok od roku se bohužel jeho kvalita horší. Personál neochotný, na recepci sedí pan recepční který ani jednou za pobyt nebyl příjemný. Číšníci jsou milý pokud se jim líbíte, nebo jim dáte nějaký dinárek navíc. ale nebyl problém. Uklízečka chodila každý den, vyměnila ručníky,doplnila toaletní papír a standartní služby . Do tohoto hotelu jezdí velká spousta Ruských turistu,kteří...
Celkové hodnotenie

V tomto hotelu jsem byla 4 krát.. Rok od roku se bohužel jeho kvalita horší. Personál neochotný, na recepci sedí pan recepční který ani jednou za pobyt nebyl příjemný. Číšníci jsou milý pokud se jim líbíte, nebo jim dáte nějaký dinárek navíc. ale nebyl problém. Uklízečka chodila každý den, vyměnila ručníky,doplnila toaletní papír a standartní služby . Do tohoto hotelu jezdí velká spousta Ruských turistu,kteří se chovají jako kdyby jim hotel patřil. Největší zážitek byl, když se dvě ruské ženy poprali přímo uprostřed oběda. Animátoři jsou milý,ochotný a dělají zábavu a ochotně vám se vším poradí a pomohou.

Ubytovanie 3,3/5

Strava 5,0/5

Okolie 2,5/5

Cena 2,0/5

Ubytovanie
Ubytování odpovídalo cenně.. Nenáročný člověk bude spokojený. Dveře od balkonu byli rozbité a i po opakované žádosti o jejich opravu nikdo nedorazil. Na žádost o trezor taky nikdo nedorazil, pokaždé řekli, že za 10 minut přijdou ale nikdy nikdo nepřišel.

Strava
Jídlo nám vyhovovalo, každý den jsme neměli problém si vybrat. Saláty,zelenina,dorty,maso,pizza,ruzné jejich speciality. Doporučuji využít možnost návštěvy jejich restaurace s obsluhou,opravdu to stojí za to

Služby hotela
Animátorské programy jsou super, cvičení,zumba,voleybal,fotbal,stolní tenis a další a další. Každý den jiný večerní program. Diskotéka nesmí chybět jsou to skvělý tanečníci

Pláž
Za 15 dní pobytu jsme u moře byly dvakrát.. Pláž špinavá,neudržovaná.

Gabriela Buchtová Október 2019

Dátum pobytu: 6.9. - 20.9.2019

Hodnotenie 3,3/5
V tomto hotelu už jsme byli poněkolikáté, tak jsme věděli co očekávat.
Celkové hodnotenie

V tomto hotelu už jsme byli poněkolikáté, tak jsme věděli co očekávat.

Ubytovanie 3,3/5

Strava 4,0/5

Okolie 2,0/5

Cena 4,0/5

Ubytovanie
Pokoje jsou asi dělané z jednoho dva, protože v chodbě jsou jen zadělané dveře přes které je vše slyšet.

Strava
Vždy jsme si vybrali, problém byl jen s talíři a příbory. A když tam dva dny pršelo tak se nedalo sedět venku. Na toto tam nebyli připraveni a čekalo se na stůl.

Služby hotela
Se službami hotelu jsme byli spokojeni.

Pláž
Je malá, ale dostačující, moc se neuklízí

Gustav Medřický September 2019

Dátum pobytu: 11.9. - 18.9.2019

Hodnotenie 4,7/5
Vážený pane Vavro, byli jsme na dovolené velmi spokojeni, ale když jsme se vrátili, probrali přípravu a jednání s Vámi, došlo i na zaplacenou cenu zájezdu. Ano, teprve nyní jsme zjistili, že jsme na Váš pokyn uhradili mnohem větší částku, než byla oznámena jako konečná cena zájezdu. Měla být 21.180,- Kč + 1.180,- Kč pojištění. Tj. 22.360,- Kč !!! Ale my jsme zaplatili 24.190,- Kč Co nám na tuto otázku...
Celkové hodnotenie

Vážený pane Vavro, byli jsme na dovolené velmi spokojeni, ale když jsme se vrátili, probrali přípravu a jednání s Vámi, došlo i na zaplacenou cenu zájezdu. Ano, teprve nyní jsme zjistili, že jsme na Váš pokyn uhradili mnohem větší částku, než byla oznámena jako konečná cena zájezdu. Měla být 21.180,- Kč + 1.180,- Kč pojištění. Tj. 22.360,- Kč !!!

Ale my jsme zaplatili 24.190,- Kč Co nám na tuto otázku odpovíte ? Tento fakt už jsme reklamovali a nyní čekáme na odpovědi. Co nám odpovíte Vy ?

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 4,0/5

Cena 4,5/5

Ubytovanie
Bezvadné.

Strava
Naprosto vyhovující.

Služby hotela
Perfektní.

Pláž
No, trochu špinavé moře tam je, zejména tráva a drobní živočichové. Počasí však bylo úchvatné a tak tento nedostatek přebilo.

Eva K. September 2019

Dátum pobytu: 13.9. - 20.9.2019

Hodnotenie 4,6/5
Hotel část Beach super, kousek do aqaparku, na plaž i do jídelny. Krásně vypadá, udržovaný, udržovaná svěží zeleň.Pokoje jsou také na dobré úrovni. Sprchy na pláži i v aqaparku.Skluzavky pro menší děti a dospělé. Zábavné animační programy.Výborné také bary u agaparku a v blízkosti pláže. Celkově se nam tam moc líbilo, určitě nemám problém tam jet znovu
Celkové hodnotenie

Hotel část Beach super, kousek do aqaparku, na plaž i do jídelny. Krásně vypadá, udržovaný, udržovaná svěží zeleň.Pokoje jsou také na dobré úrovni. Sprchy na pláži i v aqaparku.Skluzavky pro menší děti a dospělé. Zábavné animační programy.Výborné také bary u agaparku a v blízkosti pláže. Celkově se nam tam moc líbilo, určitě nemám problém tam jet znovu

Ubytovanie 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolie 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytovanie
Prvni noc nás ubytovali jiných pokojích Garden, pokoje ekonomy místo standard, v jednom nešla klimatizace. Druhý den chaotické stěhování do objednaných pokojů Standard časti Beach,které nám vzalo několik hodin, i to, že jsme se nemohli vybalit a od rána si užívat dovolenou. Chodím o holi a chození několikrát tam a zpět bylo vyčerpávající. Mám pripomínku jen k výměně ručníků, odnesou je ráno a čisté az někdy odpoledne- v poledne schází. Pokoje jsou prostorné, pěkné , s klimatizací.

Strava
Strava vynikající, každý tam najde co jí. Spousta ovoce, zákusků, polévky, několik druhů příloh, masa. Každý den maso na grilu, ryby, zelenina, saláty, jogurty, omáčky, palačinky, sladké buchty, pečivo, piza, hamburgry, nápoje, kafe, kakao, balená voda... stále doplňované.

Služby hotela
Špatně se s nimi domlouvá, chtěla jsem jako kompenzaci za první noc v pokoji nižší kategorie a stěhovaní nechat na jednom pokoji od 12,00 do odjezdu v 16,55 hod,ano, ale jen za poplatek 600 TD!! Problém s připojením Wifi na recepci, mě se podařilo pouze jednou odeslat fotky

Pláž
Pláž je malá a hodně lidí, museli jsme chodit v 6,00 hod. obsadit lehátka. Brzy ráno tam jezdí v moří na koních, kteří kálí do moře - to mě dost vadilo. Jinak tam jsou občas medůzy, požahaly nás. Než vyjde a až zapadne slunce útočí komáři - doporucuji sprey a odpuzovač do zásuvky na pokoj

Jana Hubková Júl 2019

Dátum pobytu: 18.7. - 25.7.2019

Hodnotenie 2,5/5
Snejmenovanou CK už nikdy více.Delegátka nám na letišti předala obalky s pokyny a opustila autobus.Řidič nás zavezl skoro po dvou hodinách na jinou recepci, tvrdil že je to náš hotel,vtak jsme vystoupili, vytáhli kufry a po chvilce zpátečku do busu a jeli jsme na jinou recepci.Myslím, že by delegátka měla jet s klienty az k hotelům, právě kvůli temto situacím.Když nás zavezl k recepci našeho hotelu,...
Celkové hodnotenie

Snejmenovanou CK už nikdy více.Delegátka nám na letišti předala obalky s pokyny a opustila autobus.Řidič nás zavezl skoro po dvou hodinách na jinou recepci, tvrdil že je to náš hotel,vtak jsme vystoupili, vytáhli kufry a po chvilce zpátečku do busu a jeli jsme na jinou recepci.Myslím, že by delegátka měla jet s klienty az k hotelům, právě kvůli temto situacím.Když nás zavezl k recepci našeho hotelu, tak nám recepční nabízel lepší pokoj za příplatek €50, odmítla jsem.A jak jsem se pok dozvěděla od ostatních hostů, udělala jsem dobře.Všechny standartní pokoje vyjdou na stejno.A po výhledu na moře jsme netoužili, protože jste stejně celý den až do večera mimo pokoj.

Musím říct, že delegátka by měla být při ubytování klientů. Aby za lidé, kteří se nedorozumí mohla řešit problémy s ubytováním.Na naší slečnu delegátku jsem od českých klientů v termínu našeho pobytu chválu neslyšela.Ano ochotně Vám, jak má naučeno odříká základní informace ale to je všechno.Jedni klienti jí požádali, aby jim zjistila na recepci, proč museli při příjezdu zaplatit další peníze aby je ubytovali.Myslíte, že to šla zjistit na recepci..nešla.Po třech dnech jsem klienty opět potkala a stále byli bez odpovědi.A to je přesně jeden z důvodů, prpřevážně když se neumíte porozumět, proč by měla delegátka být při ubytování klientů na recepci.Taktéž informace pro turisty v šanonu, který si někdo odnesl na pokoj a dva dny ho nebylo...hrůza.Všechny cestovky mají nástěnku se základníma informacema při výstupu z haly směrem na pláž ale bohužel tato CK tam nenajdete.

Ubytovanie 2,5/5

Strava 2,5/5

Okolie 2,5/5

Cena 2,5/5

Ubytovanie
Ubytování odpovídá třem hvězdám.Počítejte s tím, že hotel je starší a příslušenství tomu odpovídá.Peřiny jsme měli ušmudlané a nepovlečené, ale to jsem až tak neřešila.Bylo tam ještě prostěradlo na přikrytí, což je v těch vedrech dostačující a peřiny šly do skříně.Jinak když chcete, každý den vám pokoj uklidí, nám stačilo dvakrát uklidit a ob den měnit ručníky.Musím říct, že se všichni zaměstnanci opravdu moc snaží ve všem vyjít vstříc.Pláž až tak moc udržovaná nebyla.Po ránu všude kelímky, víčka od pet lahví, sáčky, špinavé lehátka ale dá se to zkousnout.Tohle je vlastně vizitka nás turistů, kteří mají za těžko po sobě uklidit.O tom se však přesvědčíte i u snídaně, oběda a večeře.První tři dny to docela šlo, ale pak se hotel naplnil a na vše fronty, bitky o talíře, jídlo, stoly a příbory.A to převážně díky Ruským a Polským turistům, což Vám potvrdí i perzonál.Doporučuji, vemte si první den příbor a nechte si ho po celý pobyt u sebe, sníte své jídlo teplé.Po vystaní fronty na talíře, následně na jídlo, pak počkat na stůl nebo si ho uklidit a pak shánět příbory, tak jsme měli jídlo úplně studené a i chuť Vás přejde.Byla jsem v Tunisu před 4 roky v jiném hotelu a tak hrozné to tam nebylo.Je to asi tím, že tento hotel nabízí ten Aquapark, je tu dost rodin s dětmi.Takže v něčem plus v jiném mínus.Pozor u tobogánů je slaná voda v bazénech.Nevím asi bych sem znovu už nejela, možná mimo sezónu.

Strava
Když rusáci a poláci nenechávali na stolech plné talíře nedojedeného jídla, tak všeho bylo dostatek.Každý den téměř to samé ale vždy si něco vyberete.Zelenina byla, ovoce-meloun vodní, gala meloun, broskve, blumy, nektarinky každý den.Grilované maso, ryby, pizza na tu největší fronta.Výběr jídla bych nějak neřešila, vždy se něčeho najíte.

Služby hotela
Zaměstnanci super, vyjdou Vám vstříc a snaží se pomoct.Pravda, že je na nich kolikrát vidět, že mají těch turistů plné zuby ale i tak se snaží☺ Já musím pochválit, že po našem příjezdu téměř ve 23hod nám na mé požádání připravili něco k snědku, hlavně pro děti.Tohle je velké mínus cestovní kanceláře, že nedokáže zákazníkům při nočním příjezdu na hotel zajistit jídlo.Jinak i přes to, že je hotel starší, tak se snaží interiér i exteriér, krom té pláže udržovat v čistotě.

Pláž
Na kapacitu hotelu, je pláž malá.Úklid tam také moc neprobíhá.Moře je ráno čistější, odpoledne jsme chodili k bazénu.Bazén u pláže-sladká voda, bazény u tobogánů-slaná voda.

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

02:30 h

Popis

Prístavné mesto s 28 tisícmi obyvateľmi má medzinárodné letisko a leží na špičke skalnatého polostrova pri najjužnejšom konci hammametského zálivu. Je jedno z najkrásnejších drobných letovisiek v Tunisku. Je výborné predovšetkým pre rychlé ubytovanie, jelikož je umiestnené blízko letiska, z ktorého sa rýchlo dostanete do svojho hotelu.
Pláž: piesočná
Šport a zábava: stolný tenis, fitnescentrum, minigolf, tenisové kurty, sauna, masáž, vodné športy na pláži, detský bazén
Výlety: Najvýznamnejšou stavbou tohto prístavného mesta je ribat - pevnosť s majákovou vežou - založená v 8. storočí. V pôvodnej modlitebni sa dnes nachádza múzeum islamského umenia. V meste je postavená i hradobná medina.
 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 12 km
 • Vzdialenosť od letiska 6 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 02:30

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 25 °C v noci 20 °C

 • Teplota vody 28 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 32 °C v noci 21 °C

 • Streda 36 °C v noci 22 °C

 • Štvrtok 29 °C v noci 23 °C

 • Piatok 31 °C v noci 24 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December