Adela B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Všetko bolo v poriadku
Všetko bolo v poriadku
Pláž pekné
StravaStrava ok
UbytovanieSíce starší hotel,ale čistý
SlužbySlužby ok
Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 581 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 1 170 hodnotení)
7. najlepšie hodnotený z 17 hotelov v Mahdia
Adela B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Všetko bolo v poriadku
Všetko bolo v poriadku
Pláž pekné
StravaStrava ok
UbytovanieSíce starší hotel,ale čistý
SlužbySlužby ok
Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)
Erika S.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Pre mňa bola celá dovolenka super. Vedela som kam idem, necakala som zázraky. A bola som príjemne prekvapená čistotou hotela aj izieb. Personál milý, prívetivý. Jedla bolo veľmi veľa, chutné, každý si mohol vybrať. Výlety boli super! Za mňa spokojnosť ????
Pre mňa bola celá dovolenka super. Vedela som kam idem, necakala som zázraky. A bola som príjemne prekvapená čistotou hotela aj izieb. Personál milý, prívetivý. Jedla bolo veľmi veľa, chutné, každý si mohol vybrať. Výlety boli super! Za mňa spokojnosť ????
Pláž upratovali, bolo dostatok košov na odpadky.
StravaJwdla bolo neurekom ????
UbytovanieBola som sama na izbe. Izba bola veľká a každý deň uprataná.
SlužbyPersonál milý, ústretový
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Małgorzata Ś.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2025
Hotel byl velmi průměrný, evidentně starý a mnoho věcí potřebovalo vyměnit. V baru došly základní alkoholické nápoje, jako je Cedratine. Dostal jsem ho první den, ale druhý den mi bylo oznámeno, že došly (a po zbytek mého pobytu nebyly). Všechno bylo podáváno velmi řídce, střídmě a evidentně střídmě. Celý pobyt, mně i mému partnerovi, zkazil manažer restaurace. První den mě hrubě pozdravil různými zbytečnými komentáři na můj účet. Pak hádka, kterou vyvolal s mým partnerem před všemi v restauraci kvůli banalitě, mě rozhodně přesvědčila, že tento hotel nedoporučuji. Toto byl můj první a poslední pobyt a Mahdii navštěvuji několikrát do roka, v různých hotelech. S takovým zacházením s hosty, zejména z obecně přátelského Tuniska, jsem se ještě nesetkal.
Hotel byl velmi průměrný, evidentně starý a mnoho věcí potřebovalo vyměnit. V baru došly základní alkoholické nápoje, jako je Cedratine. Dostal jsem ho první den, ale druhý den mi bylo oznámeno, že došly (a po zbytek mého pobytu nebyly). Všechno bylo podáváno velmi řídce, střídmě a evidentně střídmě. Celý pobyt, mně i mému partnerovi, zkazil manažer restaurace. První den mě hrubě pozdravil různými zbytečnými komentáři na můj účet. Pak hádka, kterou vyvolal s mým partnerem před všemi v restauraci kvůli banalitě, mě rozhodně přesvědčila, že tento hotel nedoporučuji. Toto byl můj první a poslední pobyt a Mahdii navštěvuji několikrát do roka, v různých hotelech. S takovým zacházením s hosty, zejména z obecně přátelského Tuniska, jsem se ještě nesetkal.
Nejsou tu žádná lehátka, žádné parkoviště ani žádný personál, který by vám pomohl s jejich nastavením. Navzdory slunci a turistům dychtivým po opalování bylo všechno schované „mimo sezónu“. Pláž byla skvělá, jako obvykle v Mahdii.
StravaVelmi průměrné a monotónní. Na 5hvězdičkový hotel dokonce špatné.
UbytovaniePokoj - Po přečtení předchozích recenzí jsem neočekával typické standardy 5hvězdičkových hotelů. Dal bych mu 3 hvězdičky. Pokoj byl velmi starý, koupelna opotřebovaná, nábytek starý, postel chatrná a podle mého názoru všechno potřebovalo vyměnit. V Tunisku jsem bydlel v 3hvězdičkových hotelech s pokoji vyššího standardu. Pokoj měl výhled na moře a byl dobře situovaný.
SlužbyRecepce byla fantastická, všechno bylo fantastické. Úklid pokojů byl také bezchybný. Obsluha číšníků v restauraci byla fantastická (kromě nemocného manažera, který vytvářel viditelně napjatou atmosféru). Bazén s vířivkou má velmi omezenou otevírací dobu, zavírá v 17 hodin, což je škoda, protože v zimním období je nejlepší ho využívat odpoledne a večer.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (3)
Jánosné G.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Organizace byla v pořádku. Byl tam jen jeden typ pokoje... první, který jsme dostali odpoledne, byl kriticky podprůměrný, páchl a cítil se v něm kanalizace. Z klimatizace protékala voda... S velkými obtížemi nám mohli dát jiný, alespoň nesmrdel, ale byl zchátralý víc než ten předchozí. Na větších místech byla na několika místech plíseň. Dveře byly špinavé a mastné, rám dole byl úplně shnilý... Ručníky praly marně, nedají se nazvat čistými - páchly. Ložní prádlo nebylo vyměněno týden! Stručně řečeno, ubytování je 3* s velkou vstřícností...
Organizace byla v pořádku. Byl tam jen jeden typ pokoje... první, který jsme dostali odpoledne, byl kriticky podprůměrný, páchl a cítil se v něm kanalizace. Z klimatizace protékala voda... S velkými obtížemi nám mohli dát jiný, alespoň nesmrdel, ale byl zchátralý víc než ten předchozí. Na větších místech byla na několika místech plíseň. Dveře byly špinavé a mastné, rám dole byl úplně shnilý... Ručníky praly marně, nedají se nazvat čistými - páchly. Ložní prádlo nebylo vyměněno týden! Stručně řečeno, ubytování je 3* s velkou vstřícností...
Bylo to přiměřené - typicky eklektické.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)
Lucia P.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Super dovolenka lebo bola s uzasnymi ludmi.Plaz spinava a chybalo mi rozmanitost jedal a ovocia.Inak super
Super dovolenka lebo bola s uzasnymi ludmi.Plaz spinava a chybalo mi rozmanitost jedal a ovocia.Inak super
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Ľubomír B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Let bez meškania, strava a všetko ostatné dobré, ubytovanie v izbe Standard nevyhovujúce.
Let bez meškania, strava a všetko ostatné dobré, ubytovanie v izbe Standard nevyhovujúce.
Pláž dobrá, nedostatkom bolo obsadzovanie lehátok osuškami už zavčasu ráno, aj keď tam boli výstražné tabule
StravaPestrá, ale miesta odberu ďaleko od seba
UbytovanieUbytovanie bez výhľadu z balkóna, vedľa šachty, oproti zápach z kuchyne.
SlužbyV pohode
Bola táto recenzia užitočná? (2) (1)
Judit H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Všechno bylo v pořádku, i když jsme kvůli brzkému odjezdu museli cestovat půl noci předem.
Všechno bylo v pořádku, i když jsme kvůli brzkému odjezdu museli cestovat půl noci předem.
Pláž se mi moc líbila.
StravaRajská polévka vydržela celý týden, což byla nuda. Sušenky jsou ale vynikající!
UbytovanieVelmi pěkný hotel. Jsou zde nápisy v mnoha jazycích, ale nic v maďarštině.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...