Lenka V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2026
Byli jsme na Djerbe už po třetí a za nás super. Krásný hotel, vše jako na fotkách. Opravdu se nám moc líbilo. Pokud někdo hledá živý hotel, tak určitě sem. Jen bych podotkla, že bych sem určitě nejela s úplně malými dětmi cca až tak od 4 let. Moc klid tu není. Hotel na nás celkově působil čistě a udržovaně. Určitě se sem vrátíme
Byli jsme na Djerbe už po třetí a za nás super. Krásný hotel, vše jako na fotkách. Opravdu se nám moc líbilo. Pokud někdo hledá živý hotel, tak určitě sem. Jen bych podotkla, že bych sem určitě nejela s úplně malými dětmi cca až tak od 4 let. Moc klid tu není. Hotel na nás celkově působil čistě a udržovaně. Určitě se sem vrátíme
Pláž je moc hezká udržovaná. To že jsou řasy nikdo neovlivní. Pozvolný vstup do moře
StravaStrava za nás dobrá, každý si vybere to své. Snídaně, obědy i večeře byly opravdu dobré. Hned vše doplněné. Přes den bylo pořád kam zajít pro jídlo. Odpoledne i teplé vafle,palačinky, panini a Burger. Ovoce všeho bylo dost
UbytovanieMěli jsme rodinný pokoj s výhledem na bazén. Příště bych volila spíš do zahrady. Hotel je dost živý a muzika hraje až do noci. Byli jsme s dětmi, ale zase tolik to nevadilo. Byli jsme kousek dál, ale bylo to dost slyšet.
SlužbyMusím podotknout na recepci straně ochotný personál. Využili jsme I hotelového doktora. Přišla moc milá paní a rovnou s překladačem, což velmi oceňuji. Hotel celkově moc krásný a udržovaný
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







